Leszek Żebrowski persona non grata w Wielkiej Brytanii. Kto będzie następny?

Leszek Żebrowski/ fot. youtube
5

Wielka Brytania znalazła kolejnego polskiego „ekstremistę”, którego nie życzy sobie na swoim terytorium. Po Jacku Międlarze (dwukrotnie zawrócony z granicy), Rafale Ziemkiewiczu (zastraszono właścicieli lokali, w których miał mieć spotkania), Wojciechu Sumlińskim (wpuszczony dopiero po interwencji polskiego konsula po 6 godzinach przetrzymywania na lotnisku), persona non grata w UK został Leszek Żebrowski. Zastosowano wobec niego tę samą metodę, która zastosowano wobec Rafała Ziemkiewicza.

– Dziś miałem być już w Londynie. Wszystkie miejsca, gdzie miały się odbyć spotkania, zostały jednak zablokowane. Wolność po europejsku, to wolność nie dla wszystkich! – napisał Żebrowski na twitterze 11 maja i dodał: „Właściciele lokali, gdzie miały być spotkania, zostali odpowiednio “pouczeni”. I zrezygnowali…”

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Leszek Żebrowski jest na oficjalnej żydowskiej liście antysemitów. Został tam wpisany przez Rafała Pankowskiego jako „fałszerz Holokaustu”. Pankowski to dr hab. po socjologii i politologii na Uniwersytecie Warszawskim. Wykłada w niepublicznej szkole wyższej Collegium Civitas w Warszawie. Od 1996 pełni funkcję zastępcy redaktora naczelnego magazynu „Nigdy Więcej”. Jest koordynatorem Centrum Monitorowania Rasizmu w Europie Wschodniej, członkiem zarządu sieci UNITED for Intercultural Action (z siedzibą w Amsterdamie) oraz Futbol Przeciwko Rasizmowi w Europie (z siedzibą w Londynie). W 2017 otrzymał Odznakę Honorową Rzecznika Praw Obywatelskich „Za Zasługi dla Ochrony Praw Człowieka”.

Pankowski zawodowo zajmuje się szkalowaniem polskich naukowców i publicystów za granicą. I za to dostaje medal od polskiego RPO. Dopóki tacy ludzie jak Pankowski będą bezkarni, dopóty Polska nie wygrzebie się z bagna, w jakie jest coraz mocniej spychana.

Źródło: twitter

Przeczytaj też:

Leszek Żebrowski demaskuje komunistyczne kłamstwo o 187 dzieciach zabitych przez Żołnierzy Wyklętych [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. rebeliant mówi

  Ponawiamy prośbę do Pana Ministra o przywrócenie bądź o wykorzystanie wiedzy i doświadczenia prokuratora Andrzeja Witkowskiego do śledztwa w sprawie wyjaśnienia wszystkich okoliczności zbrodni popełnionej na księdzu Jerzym Popiełuszko.
  https://www.ksjerzypopieluszko.pl/

 2. Pola kowalska mówi

  Trudno nazwac Polakiem kazdego kto mieszka w Polsce .A tym bardziej zydow ktorzy mordowali swych rodakow.Panie Zebrowski jak sie to stalo ze powstania w GETTcie zgineli wszyscy co robili powstanie dowodzctwo a sprzedawcy przezyli zainteresowac sie tym problemem dziwne ze wszyscy zawsze ktos zostaje

 3. Piotr Bein mówi

  Konsulat zdołał interweniować skutecznie ws. Sumlińskiego, ale nie za Międlarem i Ziemkiewiczem. Ustawka?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.