Kuriozum! Trener odmówił gejom wspólnych ćwiczeń na macie. Został skazany!

Homozagadka / Grafika - Trzecie Dno
4

Robert K., instruktor krav magi z Poznania, który odmówił prowadzenia treningów osobom ze stowarzyszenia zrzeszającego homoseksualistów, został uznany przez sąd za winnego wykroczenia – informuje Gazeta Polska Codziennie.

Jak informuje gazeta, homoseksualiści którym trener odmówił wspólnych ćwiczeń, należeli do poznańskiej grupy Stonewall, która w stolicy Wielkopolski znana jest z organizacji tzw. Marszu Równości.

Wsparcie - darowizny

Grupa pederastów zgłosiła się na zajęcia z krav magi do Roberta K. Trener początkowo nie miał problemów z ciepłymi chłopcami. Jednak po kilku dniach, zrezygnowany – prawdopodobnie krnąbrnością i nachalnością na matach – chłopców w „rurkach”, postanowił im odmówić.

Homoseksualiści nie przyjęli z pokorą odmowy trenera krav magi. Korzystając z “nowoczesnych” standardów polskiego wymiaru sprawiedliwości postanowili się zemścić. O wyrzuceniu z zajęć poskarżyli się policji oraz rzecznikowi praw obywatelskich. Ostatecznie sprawa trafiła do Sądu Rejonowego w Poznaniu.

Robert K. został uznany za winnego wykroczenia, ale odstąpiono od wymierzenia kary. Mecenas trenera zapowiedział zaskarżenie wyroku sądu.

Polska zmierza w kierunku Zachodniej Europy, gdzie dewianci wszelkiej maści są traktowani jak osoby nietykalne. Nie wolno im odmówić wydrukowania plakatów, powiedzieć krytycznego słowa czy fikołków na wspólnej macie. Oto „wolność” w nowoczesnym wydaniu, której w Polsce nie chcemy!

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Przeczytaj: 

„Bycie pederastą jest dzisiaj jak bycie żydem”. Depenalizacja pedofilii z wykorzystaniem Holocaustu, czyli LGBTQP

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Bajorski mówi

  Durny ten trener, też pewnie pederasta. Powinien ich nauczyć wszystkiego co sam umie!! Pózniej Geje i Łysi naparzali by się na Rynku w Krakowie, aż by miło było popatrzeć.

  1. assad mówi

   Z tobą pedały powinny się parzyć POłgłowku.

 2. jakub mówi

  wracaj do swojego bajorska tam jest miejsce na taplanie się w błotku

 3. Halina mówi

  To nie jest tak panie Jacku. Pedałom można odmówić wielu rożnych rzeczy, ale nie wolno otwarcie powiedzieć, że powodem odmowy jest ich zboczenie. Trzeba im podać jakies błahe, banalne powody, nawet najbardziej niewiarygodne, byle nie nazywać ich choroby pedalskiej jako przyczyny odmowy. Unia pielęgnuje i honoruje wszystkie zboczenia, bo one ograniczają naturalną reprodukcję narodów Europy. Przy tym jest ogólnie wiadomo, że celem unijnym jest sprowadzenie do Europy milionów półinteligentnych, kolorowych analfabetów z całego swiata i hodowla posłusznej beznarodowościowej masy, ktorą można łatwo sterować, rzadzić i wpędzić bezproblemowo w Eurokołchoz.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.