Kuriozum! Rzecznik PiS przeprasza Owsiaka za satyryczny mem na Twitterze

"namiot" Owsiaka/ fot. twitter
2

Rzecznik PiS Beata Mazurek przeprosiła Jerzego Owsiaka za satyryczny mem, który udostępniła na Twitterze. Mem zestawia niewielki i skromny dom Jarosława Kaczyńskiego z wypasionymi rezydencjami Lisa, Sikorskiego, Owsiaka, Schetyny i Wałęsy. Mazurek opatrzyła mem następującym komentarzem: „Internauci szybko porównali, jak mieszka „bogacz” J. Kaczyński i „biedacy” z totalnej opozycji oraz środowiska, które ja wspiera. Proszę, porzućcie kłamstwa, insynuacje i złe emocje. Spierajmy się merytorycznie na programy, bo tego od nas oczekują Polacy”.

Na wpis Mazurek zareagował Jerzy Owsiak, który dał jej 48 godzin na zamieszczenie przeprosin. „Ja, Jurek Owsiak, proszę o natychmiastowe przeprosiny za „namiot Jurka Owsiaka”. Po prostu słowo „przepraszam” – i odpuszczam! To prosty zabieg, który proszę uczynić na swoim Twitterze. I uprzejmie proszę dać znać, że Pani to uczyniła. Zobaczę–odpuszczę. Jurek Owsiak, prezes zarządu Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, do której należy pokazany przez Panią budynek, gdzie prowadzone są szkolenia wolontariuszy Pokojowego Patrolu. Na świadków powołam ponad 10 tysięcy osób, które tutaj w budynku Uniwersytetu WOSP w Ośrodku Szkoleniowym Szadowo-Młyn ukończyły kursy wolontariackie. Zresztą co ja mówię! Bardzo proszę wszystkich, którzy tam kończyli szkolenia WOŚP, aby już pisali do Pani Beaty na adres Biura Poselskiego. Pani Beato, oczekuję słowa „przepraszam” w ciągu 48 godzin!! Pozdrawiam, Jurek Owsiak, Fundacja WOŚP i społeczność Pokojowy Patrol” – napisał Owsiak na Facebooku.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Na wpis Owsiaka zareagował bloger Piotr Wielgucki (Matka Kurka). „Owsiak stracił instynkt samozachowawczy i mam nadzieję, że się Beata Mazurek nie wystraszy. Teraz wystarczy na drodze sądowej ponownie zażądać wszystkich faktur Owsiaka i rodziny, jak to nie pomoże, to na drodze kontroli! Jestem do pełnej dyspozycji, podpowiem, gdzie i czego szukać! Jeśli PiS w końcu nie weźmie się za Owsiaka, to Owsiak na poważnie weźmie się za PiS. Na niego działa tylko bat i strach, gdy poczuje słabość, zgnoi każdego człowieka, jak jego tatuś esbek i brat ormowiec” – napisał Wielgucki

Niestety, Beata Mazurek wystraszyła się Owsiaka i zamieściła przeprosiny na Twitterze: „Panie J. Owsiak po zapewnieniu, że jest to Uniwersytet WOŚP do celów edukacyjnych, przepraszam za podanie informacji, która nb. od dłuższego czasu funkcjonuje w internecie; cieszę się, że dzięki mojemu wpisowi zyskał Pan możliwość wyjaśnienia tej sprawy”.

„To nie jest żaden „Uniwersytet WOŚP”, ale komercyjny ośrodek szkoleniowy, pod zarządem komercyjnej spółki „Złoty Melon”. A Owsiak niczego nie wyjaśnił, tylko kolejny raz zełgał!” – skomentował przeprosiny Mazurek Piotr Wielgucki.

Wielgucki wyjaśnił też, kto jest właścicielem „Uniwersytetu WOŚP” i w jaki sposób Owsiak zarabia na tym interesie. „Owsiak łże, jak… Owsiak. Ośrodek „Młyn Szadowo” nie należy do Fundacji WOŚP. Własnością WOŚP jest budynek po lewej, ten po prawej należy do „Złotego Melona”. Oba są pod zarządem „Złotego Melona” i oba służą do szkoleń KOMERCYJNYCH. PiS mógłby się w końcu czegoś nauczyć! W tym ośrodku wybudowanym za puszek dzieci i 1% podatku, odbywają się komercyjne szkolenia, na których zarabia Owsiak z rodziną. To tutaj „wyszkolono ochronę”, 18-19 letnie dzieci, które muszą zapłacić 100 zł na Fundację WOŚP i potem tyrają na PolAndRockFest za jedzenie. Jedna „wieża” należy do Fundacji WOŚP, druga do „Złotego Melona”, ale za szkolenia KOMERCYJNE w obu „wieżach” kasuje „Zloty Melon”, którego prezesem i dyrektorem graficznym z pensją 13-15 tysięcy jest Owsiak. Zatrudniony w Melonie był/jest? Jacek Stachera, „zięć” Owsiaka” – napisał Wielgucki.

– Natomiast jeśli chodzi o „domowy” dom Owsiaka, to mieszka na strzeżonym osiedlu „Wzgórze Słowików”, przy Kiedacza, za jedyne milion złotych z hakiem w gotówce, bez hipoteki. I jak mówi, jest to „zwykłe mieszkanie w bloku” – wyjaśnił Matka Kurka.

Do przeprosin Beaty Mazurek odniósł się Jerzy Owsiak. „Pani Beato Mazurek! Odpuszczam! Dziękuję za wpis i szybką reakcję. Proszę jednak nie pisać, że Pani wpis to możliwość wyjaśnienia tej sprawy. Oprócz anonimowych internautów jest Pani jedyną osobą reprezentującą urząd państwowy, która dała się na takie bzdurne opinie na nasz temat napuścić” – napisał Owsiak na Facebooku zapewniając, że wszystkie zarzuty pod jego adresem są nieprawdziwe.

Co na to Matka Kurka? „Owsiak Ty załgany socjopato, po kolei będę prostował twoje łgarstwa i do upadłego. Kłamstwo od lat powielane. Po lewej łgarstwo Owsiaka, że sekta nie sponsoruje PolAndRockFest, po prawej uchwała sekty Fundacja WOŚP, dalej uzasadnienie wyroku sądu! Spółek nie miałeś załgany Owsiaku, ty i twoja rodzina mają firmy jednoosobowe, które wydoiły z Fundacji WOŚP i „Złotego Melona” miliony: 1. „Ćwierć Mrówki”, 2. „Mrówka Cała”. 3. „Tabasco”. 4. „Boscata”. 5. „Jasna sprawa”. A już wkrótce niespodzianka łgarzu, ty wiesz, że ja wiem! Załganemu Owsiakowi prosto w…. oczy. Uzasadnienie wyrok sądu stwierdzające jednoznacznie, jak Owsiak łże od lat, że nie finansuje PolAndRockFest z puszki. Łgałeś, łżesz i będziesz łgać, bo jesteś Owsiak” – napisał Wielgucki i podsumował: „Któregoś pięknego dnia świat się skończy, a następnego dnia ludzie dowiedzą się nie tylko o milionach wlanych na prywatne konta, ale o występach „bohatera”, np. gołej dupie wypiętej na dzieci w czasie imprezy przy ognisku albo o jazdach terenówką po pijaku i pudrowaniu nosa”.

Źródło informacji: facebook, twitter

Przeczytaj też:

Katarzyna TS: Owsiak powrócił, igrzyska trwają, publika zachwycona

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. marju73 mówi

    Może na tym uniwersytecie edukowali jurnego Stefana?

  2. Marzena cragin mówi

    Panie Wielgucki!,bardzo dziekuje za prace jak Pan wykonuje na temat tego oszusta Owsiaka,ale mam wrażenie ze on sobie z tego nic nie robi!, czy nie można bardziej transparentnie pokazać ludziom jak te posiadłości wyglądają , co tam tak naprawdę się tam robi???!,pozdrawiam mc

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.