SKLEP-WPRAWO.PL

Kuriozalna teza w „Jerusalem Post”: Polska ma wziąć przykład z Austrii i uznać się za sprawcę Holokaustu

flaga Izraela/ fot. pixabay.com
36

Dziennik „Jerusalem Post” opublikował dziś artykuł, którego autor Herb Keinon stawia tezę następującą: Polska powinna wziąć przykład z Austrii i uznać się za sprawcę Holokaustu. Keinon nawiązuje do przemówienia kanclerza Austrii Sebastiana Kurza wygłoszonego z okazji 80. rocznicy Anschlussu. „Podczas gdy Polska chowa się za nową ustawą o Holokauście mówiąc, że kraj był ofiarą nazistów, a nie sprawcą Holocaustu, Kurz powiedział w nadzwyczajnym przemówieniu w poniedziałek, że tak, Austria była ofiarą, ale była również sprawcą” – czytamy w artykule.

Autor artykułu podkreśla, że pierwszy raz kanclerz Austrii przyznał, iż jego kraj ponosi odpowiedzialność za Holokaust i za złe traktowanie Żydów po wojnie oraz, że w wyniku tej przeszłości Austria ponosi szczególną odpowiedzialność za bezpieczeństwo Izraela. Następnie autor stwierdza, że „jest nadzieja dla Polski”. Na czym ona polega? Na tym, że Polska pójdzie za przykładem Austrii i przyzna, że nie tylko była ofiarą, ale również sprawcą Holokaustu. Keinon martwi się jednak, że może to Polsce zająć aż 30 lat.

Nasz komentarz: Nie można jaśniej pokazać, o co chodzi Izraelowi i diasporze żydowskiej. Polska ma przyznać, że jest odpowiedzialna za Holokaust, w związku z czym ma ponosić „szczególną odpowiedzialność za bezpieczeństwo Izraela”. Jeśli Polska tego nie zrobi, będzie stygmatyzowana jako kraj faszystów i antysemitów. I nie ma żadnego znaczenia, że Austriacy z radością witali Hitlera i cieszyli się z połączenia z bratnimi Niemcami, a Polska jako pierwsza odpowiedziała zbrojnie na niemiecką agresję.

Nie ma znaczenia, że Polskie Państwo Podziemne karało śmiercią za kolaborację z Niemcami. A jak to było w Austrii? Odilo Globocnik, szef akcji „Reinhard” i wysiedleń na Zamojszczyźnie; Franz Stangl, komendant obozów w Treblince i Sobiborze; Otto Gustav von Wächter, gubernator dystryktu galicyjskiego i krakowskiego Generalnej Guberni – wszyscy byli obywatelami Austrii. Komisariat Rzeszy w Holandii był kierowany przez byłego kanclerza Austrii Arthura Seyss-Inquart, który sprowadził ze sobą z Austrii tylu współpracowników, że nazywano ich „Dunajskim Klubem”. Szefem Głównego Urzędu Bezpieczeństwa Rzeszy był też Austriak, Ernst Kalltenburnner. Austriakiem był Adolf Eichmann, skazany na karę śmierci w Izraelu po tym, jak porwały go z Argentyny izraelskie służby specjalne. A kim był Hitler? Austriakiem.

Nie ma znaczenia, że ponad 1000 członków SS i policji z Austrii brało udział w pacyfikacji powstania w warszawskim getcie, a polskie podziemie uzbroiło i wyszkoliło walczących w getcie żołnierzy Żydowskiego Związku Wojskowego. Nie ma znaczenia, że polskie oddziały wchodziły na teren getta i wspierając Żydów atakowały niemiecko-austriackie oddziały pacyfikacyjne. Wina Austrii i Polski jest taka sama, więc Polacy mają to w końcu przyznać i pokajać się!

Kiedy „dobra zmiana” zrozumie, że Żydom nie chodzi o żaden dialog, ale o zgnojenie i okradzenie państwa polskiego?

Źródło: jpost.com, wp.pl

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. maro mówi

  Za kogo te śmierdzące Żydki się uważają gdybyśmy mieli polityków patriotów to za takie coś ta wstrętna żydówa ambasador wyleciała by z naszego kraju a żydostwo u nas w Polsce trzęśliby dupami

 3. Spostrzegawczy mówi

  Tym lucyferianom już nic nie pomoże. Pilpulizm zżera im mózgi. Wolna Polska powinna zerwać wszelkie stosunki dyplomatyczne z Izraelem i nakazać opuszczenie Polski w ciągu 24 godzin wszystkim antypolskim Żydom. Takie tezy żydostwa podlegają pod Ustawę o IPN. Rząd zamiast stawiać żydostwu kolejne muzea, pomniki, dawać po 100 euro na Żydów, powinien natychmiast wycofać się z tych obłędnych obietnic i środki te przeznaczyć na procesy sądowe przeciwko kłamcom oświęcimskim ! Dość tej antypolskiej, antykatolickiej hucpy !

 4. zj mówi

  Chyba bedzie wojna ,ale swiat uwolni sie od ZLA.

 5. Pan Kracy mówi

  „Polska powinna […] uznać się za sprawcę Holokaustu.”
  Ofiara cierpi (i żydzi tyle przecierpieeeli), współsprawca pomaga, stoi z boku i najwyżej poda kij. Za to sprawca! Ooo, to co innego, taki to już nie stoi z boku, taki to sam inspiruje i sam tym kijem okłada.
  Droga dziatwo – to nie tak, że źli Niemcy (jacy tam Niemcy, mityczne i wymarłe plemię nazistów!) katowali nieszczęśników. Od kiedy to niemiecki kanclerz Schroeder powiedział w 2000, że „okres niemieckiej pokuty dobiegł końca”, już nie Niemcy mają wybulać, teraz czas wyszlamować Polskę. Teraz to Polacy katowali, a zdumieni dobrzy Niemcy musieli bronić żydów przed krwiożerczym polskim antysemityzmem, wyssanym…, i tak dalej. I nie słuchajta jakiegoś Międlara, Jerzego Roberta Nowaka czy Brauna. To „antysemity som”, co to wyssali…, i tak dalej.
  Dobrze prawię, panie Keinon z „Jerusalem Post”?

  A czy „dobra zmiana” zrozumie? „Dobra zmiana” może i by zrozumiała, ale teraz jest „lepsza zmiana” i obowiązuje inna mądrość etapu.

  1. Teresa mówi

   Dobra zmiana to też żydy,tak jak PO i Nowoczesna

 6. aalfa.oomega mówi

  JUDE chcą od nas wyszlamować kasę [1 bln PLN], a prawdę mają gdzieś! A w przyszłości: skoro Polin ma być europejskim węzłem logistycznym – to chcą nim [po zawłaszczeniu] zarządzać! O przyszłości Unii Europejskiej, mocarstwa USrael [i jego XXI-wiecznym kondominium nad Wisłą: JUDEOpolonii], dżihadzie i 3. wojnie światowej – zob.: ‘2021, Moonwars’ (na: docer.pl)

  1. Ada mówi

   Nawet nie dziwi to… wczoraj można było obejrzeć i wysłuchać, a dziś ………….
   tylko wysłuchać! Coraz bardziej ciekawie.

  2. rychu mówi

   Danuta wiesz gdzie ty sobie wsadz te linki?

   1. Ada mówi

    Nie powinny cię boleć cudze wybory; raczej nic w nich po tobie.

 7. Andrzej, zwykły mieszkaniec tego kraju mówi

  Najpierw żydzi powinni wziąć przykład z Austrii i przyznać się do mordowania najpierw Polaków w ZSRR a potem także swoich współbraci pod niemiecką okupacją, a po wojnie znowu Polaków. Ale przecież jak Żyd morduje to jest O.K. Na tym zasadza się cała ta pokręcona żydowska logika. Żydzi, jak Niemcy w czasach Hitlera uważają się za swego rodzaju nadludzi. To jest nazistowska ideologia. Słowem żydzi to naziści.

 8. goj mówi

  A ja proponuję zejście na ziemię i zmianę punktu widzenia. Rozejrzyjcie się – kogo obchodzi, czy Polska jest krajem antysemitów, czy nie? Obchodzi to jedynie kilka krajów z Europy, USA i Izrael. Blisko 200 innych państw ma to głęboko w dupie. Czy warto przejmować się 5-cioma krajami? Zapytajcie Japończyków, Koreańczyków, Chilijczyków, Tuvalczyków i masę innych narodów, co ich obchodzi holokaust. Może zamiast przekomarzać się kilkoma krajami, lepiej zainwestować w świadomość historyczną pozostałych 200?

  1. Robert B. mówi

   Gówno ich obchodzi holokaust. Mają swoje sprawy. Mnie ten cały żydowski holokaust też gówno obchodzi. Nie mam najmniejszej ochoty akceptować ich urojeń, że są narodem wybranym.

   1. Teresa mówi

    ich wybraństwo skończyło się 2 tys lat temu

 9. Robert B. mówi

  Każdy ma „się uznać za sprawcę holokaustu”, czyli bulić żydostwu.

 10. Ink mówi

  Żydzi to chory naród ,to są nazistowskie metody nękania Polski i innych krajów Europy

 11. Dariusz mówi

  Żydom się całkiem w tych ,,pejsowatych,, łbach poprzewracało?! Spadajcie ,,parszywe ścierwa,, zanim polska cierpliwość się skończy.Won na pustynię!

 12. Piotrx mówi

  A co to jest „Holokaust” i do tego pisany z dużej litery ?

  Słowo holokaust (pisane małą literą i przez „k”) pochodzi z greki i oznacza ofiarę całopalną, jaką Żydzi składali Bogu w świątyni jerozolimskiej.
  Holocaust pisany dużą literą i przez „c” jest terminem propagandowym i ideologicznym ukutym po II wojnie światowej w USA

  zawłaszczony obecnie przez żydów termin „Holokaust” (w znaczeniu eksterminacji ludzi) został bowiem po raz pierwszy użyty przez cudzoziemców którzy, którzy już pod koniec XIX stulecia oburzali się na wieść o masakrach (paleniu ludzi żywcem) , jakich dokonywano wówczas na Ormianach. Amerykańska misjonarka Corinna Schattuck, która była świadkiem spalenia żywcem prześladowanych Ormian, w liście do siostry pisała: „Nie sposób opisać mdlącego smrodu, jaki się wydobywał z gregoriańskiego kościoła, w którym dokonał się Holocaust”.

  „…Ormianie szukali często azylu przed krwawymi rzeziami w budynkach kościelnych, a te nie były oszczędzane przez Turków. W wielkiej ormiańskiej katedrze w Urfie, która mogła pomieścić w swoich murach ponad 8 tysięcy ludzi, oprawcy spalili około 3 tysięcy chroniących się tam chrześcijan. Przed egzekucją naigrawali się jeszcze z Chrystusa, wołając do zamkniętych wewnątrz Ormian: „Niechże Chrystus udowodni teraz, że jest większym prorokiem niż Mahomet”.

  Jak informował brytyjski dyplomata, G. H. Fitzmaurice, nawet po upływie dwóch miesięcy od tej masakry czuć było w całym mieście nieznośny swąd spalonych ludzkich ciał…” (G.Kucharczyk – „Pierwszy Holokaust XX wieku”) Co ciekawe wśród państw, które potępiły rzeź Ormian, zabrakło między innymi USA i właśnie Izraela.

  religia holokaustu
  http://www.piusx.org.pl/zawsze_wierni/artykul/418

 13. Robert mówi

  Debil Cejrowski ze swojego rancza w bandyckim kraju amerykańskim znów wysyła całą Polskę na wojnę z Rosją bo jakiegoś nomen omen ,,ruskiego,,szpiega popażyło chemtrailsami miedzy angolami ,którzy mordowanie niewinnych dzieci,kobiet przez muzułmanów nazywają incydentami.Turbodebil.

 14. Zbulwersowany mówi

  Jak to rodacy morderców za wszelką cenę chcą zamienić się z rodakami ofiar tych morderców rolami.

 15. Piotrx mówi

  „Austriakiem był Adolf Eichmann….”

  Hannah Arendt, „Eichmann w Jerozolimie”, Kraków 1987

  „Eichmann wspominał – a nie ma powodów, by mu nie wierzyć -Że Żydzi znajdowali się nawet wśród szeregowych czlonków SS, choć sam fakt żydowskiego pochodzenia takich ludzi jak: Heydrich, Milch, Hans Frank i in. był sprawą ściśle poufną – wiedziała o tym jedynie garstka ludzi. ”
  „Tysiące pół-Żydów zwolniono od wszelkich ograniczeń, czym można było wytłumaczyć rolę odgrywaną przez Heydricha i Hansa Franka w SS oraz role feldmarszałka Erharda Milcha w lotnictwie Goeringa, wiedziano bowiem powszechnie, ze Heydrich i Milch byli pół-Żydami, natomiast generalny gubernator Polski był przypuszczalnie stuprocentowym Żydem.”

  Hannecke Kardel – „Hitler założycielem Izraela ?”
  „…..Badając kwestię mordów na Żydach, które są faktem historycznym, zobaczymy, że wśród tych, którzy ich dokonywali trudno jest znaleźć ludzi nie mających żydowskiego pochodzenia żeby wymienić choćby trzech namiestników na Wschodzie: Heydricha, Franka i Rosenberga. (…) Czytelnik musiałby długo szukać, by znaleźć niezwykle pouczającą, a prawie całkowicie niedostępną na rynku księgarskim książkę:
  „Zanim przyszedł Hitler” (1964), której autorem jest niemiecko-żydowski wykładowca akademicki Dietrich Bronder. Pisze on co następuje:
  „żydowskiego pochodzenia lub spokrewnieni z żydowskimi rodzinami byli: fuehrer i kanclerz Rzeszy Adolf Hitler; jego zastępcy: minister Rzeszy Rudolf Hess i marszałek Rzeszy Hermann Goering; Gregor Strasser, dr Josef Goebbels, Alfred Rosenberg, Hans Frank i Heinrich Himmler; ministrowie Rzeszy von Ribbentrop (który niegdyś wypił bruderszaft ze słynnym syjonistą, zmarłym w 1952 roku pierwszym prezydentem Izraela Chaimem Weizmannem) i von Keudell; gauleiterzy Globocznik (tępiciel Żydów), Jordan i Wilhelm Kube; wysocy funkcjonariusze SS Reinhard Heydrich, Erich von dem Bach-Zelewski i von Kaudell II; bankierzy i sponsorzy Hitlera przed 1933 rokiem Ritter von Stauss (wiceprzewodniczący Reichstagu) i von Stein; feldmarszałek i sekretarz stanu Milch, podsekretarz stanu Gauss; starzy towarzysze partyjni Hanffstaengel (szef biura prasowego NSDAP dla prasy zagranicznej (późniejszy doradca Roosevelta) i prof. Haushofer”.
  Powyższa lista nie jest pełna, ale jest prawdziwa, co sprawdzić może każdy, kto bliżej zainteresuje się, jaki jest związek między chorobliwą nienawiścią Hitlera i jego paladynów do ich krewniaków, a powstaniem państwa Izrael.
  (…)
  Generał policji i służby bezpieczeństwa Reinhard Heydrich zajmujący się zwalczaniem Żydów dokonał ciekawego odkrycia. Odkrył mianowicie pewnego człowieka. Człowiek ów był katolickim Żydem urodzonym w Hajfie, znał hebrajski i jiddisz, tak jak niemiecki. Jako dziecko przybył z ojcem do Solingen. Potem zaniosło go do Linzu, gdzie na długo przed anschlussem walczył dla Hitlera. Po ucieczce z Austrii wstąpił do SS. W gimnazjum w Linzu historii uczył go prof. Leopold Poetsch, który jak pamiętamy wpajał Adolfowi Hitlerowi antyżydowskie poglądy. Adolf Eichmann – bo o nim mowa – ambitny i rokujący wielkie nadzieje unterfuehrer SS, spotkał się z Adolfem Hitlerem, który podczas leśnego spaceru ujął za ramiona i długo patrzył w oczy człowiekowi, który chodził do tej samej szkoły co on. Resztę załatwił Heydrich dostarczając nowemu współpracownikowi odpowiednią metrykę z Solingen i wprowadzając go w obowiązki. W inne sprawy wtajemniczył go żydowski oficer SS Leopold von Mildenstein, przyjaciel syjonistów, który opracował plan mający na celu „wzbudzenie u możliwie największej liczby Żydów chęci wyjazdu do Palestyny”. Gdy koledzy z SS dziwili się, co szuka w ich organizacji Żyd Eichmann odznaczający się typowym semickim nosem („przecież on ma na gębie klucz do synagogi”), słyszeli w odpowiedzi: „Nie gadać tyle! Rozkaz fuehrera!” Każdy rozumiał, bo fuehrer miał zawsze rację. Więc Eichmann bez przeszkód mógł ze swego berlińskiego biura rozwinąć szeroką działalność, za którą, jak stwierdził, na początku lat sześćdziesiątych podczas procesu w Jerozolimie jego obrońca Servatius, powinien otrzymać order. A mianowicie za jego niezwykłe zasługi dla żydowskiej kolonizacji Palestyny. Badacz nazwisk Gerhard Kessler pisał w swojej pracy opublikowanej w 1935 roku, że nazwisko „Eichmann” pochodzi z początku XIX wieku, kiedy to wielu Żydów przybierało nowe nazwiska, „aby oderwać się od swych przodków i od historii swojego narodu”. Gestapo Heydricha nawiązało ścisłe stosunki z żydowską organizacją Hagana działającą w Palestynie. Było to całkiem logiczne, gdyż według Eichmanna „wszystkie partie i związki zrzeszone w Światowej Organizacji Syjonistycznej są nadzorowane przez jedną centralną instancję, która odgrywa niezwykle ważną rolę w życiu politycznym Żydów. Nosi ona nazwę Hagana, co oznacza samoobronę „. Jeden z palestyńskich syjonistów prowadzący w Berlinie negocjacje ze służbą bezpieczeństwa Heydricha nazywał się Schkolnik. Był to późniejszy premier Izraela Levi Eszkol, który latem 1965 roku wyjawił tygodnikowi „Der Spiegel”: „Przebywałem tam krótko w początkowym okresie rządów Hitlera „. Komendant Hagany, urodzony w Polsce, Feivel Polkes spotkał się z hauptscharfuehrerm SS Adolfem Eichmannem po raz pierwszy w lutym 1937 roku. Obaj Żydzi zawarli porozumienie i wypili bruderszaft w winiarni „Traube ” niedaleko Zoo. Eichmann wręczył Polkesowi pisemne oświadczenie: „Wywierany będzie nacisk na ogólnokrajowe przedstawicielstwo Żydów w Niemczech, aby zobowiązywało emigrujących Żydów do wyjazdu do Palestyny, a nie do jakiegokolwiek innego kraju. Leży to całkowicie w interesie Niemiec i gestapo przedsięwzięto już odpowiednie kroki.” Feivel Polkes zaprosił swojego nowego przyjaciela Eichmanna do starej ojczyzny. 2 października 1937 roku w Haifie redaktor gazety „Berliner Tageblatt” nazwiskiem Eichmann zszedł na ląd z pokładu „Romanii”. Pan redaktor pragnął rozejrzeć się nieco po kraju. Zobaczył wiele ciekawych rzeczy, porozmawiał z wieloma ludźmi i po powrocie zameldował: „Narodowe kręgi żydowskie są bardzo zadowolone z radykalnej polityki niemieckiej w stosunku do Żydów, gdyż dzięki niej liczba ludności żydowskiej w Palestynie wzrosła do tego stopnia, że w dającej się przewidzieć przyszłości będzie tu więcej Żydów niż Arabów”. Gminy Żydowskie w Berlinie i wszystkich wielkich miastach Rzeszy organizowały kursy hebrajskiego i przygotowywały przede wszystkim młodych Żydów do „Alijah”, czyli emigracji do Palestyny. Centralny Komitet Pomocy i Odbudowy przekształcił się w Ogólnokrajowe Przedstawicielstwo Żydów Niemieckich , które ostatecznie nazwało się Ogólnokrajowym Zrzeszeniem Żydów w Niemczech i wraz z urzędem Eichmanna koordynowało emigrację Żydów do Palestyny. Panowała pełna harmonia, nie było żadnych scysji czy konfliktów. Raaman Melitz z Jerozolimy ustalił liczby dla punktu zbornego w Niederschoenhausen: „82% wyjechało do Palestyny, 9% do Brazylii, 7 % do Południowej Afryki, 1% do USA i 1% do Argentyny”. Przy poparciu władz państwowych młodzi Żydzi przygotowywali do nowego życia w Palestynie na rolniczych i rzemieślniczych kursach w Waidhofen nad rzeką Ybbs, w Altenfelden w Górnej Austrii, w Ruednitz koło Berlina i w Schwiebichen na Śląsku.Z Rexingen w Wirtembergii wszyscy Żydzi w liczbie 262 wyemigrowali do Palestyny. Po wojnie wrócił tylko jeden. Do wybuchu wojny z 500.000 Żydów wyemigrowało ponad 300.000 w większości młodych i energicznych ludzi…”

 16. adolf mówi

  uprzejmie poprosic tych ancymonow do opuszczenia Polski ! niech zabieraja swoje wredne charaktery i wonnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn !!!

 17. Piotrx mówi

  „… pacyfikacji powstania w warszawskim getcie….”

  w getcie warszawskim nie było powstania tylko rozpaczliwa walka o przetrwanie i honor garstki Żydów (z dużą pomocą ze strony Polaków)

  „Przemilczana pomoc”
  Fragment książki Tadeusza Bednarczyka „Życie codzienne warszawskiego getta”

  „…Podsumowując wyniki polskiej pomocy dla Żydów należy stwierdzić, że przetrwali oni 3 lata w swojej masie dzięki wyłącznie polskiej pomocy, pomocy w produktywizacji gett i daniu zarobku, oraz zaopatrzeniu żywnościowym. Tylko dla getta w Warszawie szło w latach 1941/42 po 300 ton żywności dziennie, czyli 30 ówczesnych wagonów kolejowych (odrzućmy niepoważne sugestie o możności wyżywienia się getta w ramach Żydowskiej Samopomocy Społecznej i z ogródków balkonowych i podwórzowych, ale do tego trzeba doliczyć nie mniejszą wagowo ilość tajnie przewożonych surowców przemysłowych i węgla, oraz wymyt (czyli wywóz) wyrobów gotowych. Pomoc w ukrywaniu ponosiło społeczeństwo polskie, przy czym w wydatkach tych pomoc zagraniczna zrobiła mu znaczą ulgę dopiero w ostatnim półroczu okupacji.

  Pomoc wojskowa również świadczona była tylko przez Polaków. Zaś jeśli chodzi o pomoc wojskową dla getta w Warszawie, to jako ilości podsumowujące wysiłek OW-KB, AK. AL, PLAN. BCh i innych organizacji, należy przyjąć dane przytoczone w kwietniu 1968r, na odczycie w PTH. ku czci 25-lecia walk w getcie, przez mgr Krakowskiego dyr. ŻIH. Podał on, że 1000 żołnierzy getta otrzymało od Polaków około 1000 pistoletów, kilka ckm, po kilkanaście rkm. pm, kilkadziesiąt kb plus amunicja na cały czas walki i granaty. W Powstaniu Warszawskim co dziesiąty żołnierz miał jakąś broń (czy granat), a w getcie każdy żołnierz miał co najmniej pistolet. Ogromny udział w tych dostawach miała OW-KB, gdyż znacznie ponad polowa tej broni znajdowała się w ŻZW…”

 18. Roza mówi

  CHYTRE PODSTEPNE ZYDOWSKIE PLEMIE ZNISZCZYLES NAM POLAKOW I ZOCHYDZILES NASZA ZIEMIE.BADZCIE ZYDZI PRZEKLECI PO WSZE CZASY ZE POLAKOM ZGOTOWALISCIE TAKIE NIEWOLNICZE DNI PRACY!
  WASZE PLEMNIKI ZAPLADNIALY NASZE BABCIE,CIOCIE I MAMY,A WY JESTESCIE SZCZESLIWI ZE ROZRASTA SIE CALA MASA ZYDOWSKICH CYMBALOW.
  PODSTEPEM GLUPIE CHLOPY W WASZYCH GOSPODACH BIMBER CHLALY,A WY TYMCZASEM W ICH DOMACH SIE Z KOBITAMI KOCHALI I JAK TU PRZYJMOWAC TAKICH ZLODZIEJI,MORDERCOW DO POLSKIEJ KRAINY JAK NAM ZNISZCZA WSZYSTKO CZEGO OD POKOLEN SIE DOROBIMY
  AL WAJ PRAWDA BARDZO BOLI I SZKODZI,BO KAZDY WIDZI CO SIE Z TEGO WSZYSTKIEGO RODZI.
  WSZYSTKO PERFEKCYJNIE OPANOWALI WOJENKI,REWOLUCJE,CIAMAJDANY i tak dali….

  1. rychu mówi

   ty qwo zydoska co cie tu przyniosło?

 19. PW mówi

  Mamy Rodacy wybór, albo pozbędziemy sie raz na zawsze wrogo nastawionych do nas od zawsze polskojęzycznej swoloczy, albo będziemy ich niewolnikami. Niestety bez użycia siły nie da sie pozbyć pasozytow. Takie mamy opcje. Im szybciej zaczniemy działać tym lepiej. Żyd, sowiet czy folksdeutch nigdy nie bedzie bratem Polaka.

 20. Hammurabi mówi

  Są na tym świecie rzeczy, o których filozofom się nie śniło. Są również takie, za które trzeba dać w pysk. dosłownie i w przenośni.
  Bez tego, eskalacja żądań, pomówień, fałszywych oskarżeń, roszczeń i sabotażu nie będzie miała końca.
  Muzeum „POLIN”… Natychmiast jest potrzebna placówka, która pokaże prawdziwą historię. I nie chodzi tu tylko o zmianę nazwisk. To temat wielkości oceanu. Oceanu krzywd których doznawali Polacy. Krzywd ze strony najeźdźców i KOLABORUJĄCYCH Z NIMI A NAWET INSPIRUJĄCYCH ICH W TYM ŻYDÓW. Potrzebne są narzędzia medialne. Pozwalające walić prawdą wprost w oczy. Filmy archiwalne, utrwalone wspomnienia świadków tamtych dni, dokumenty które udało się ocalić.
  Demontaż żydowskiego gmachu zakłamania trzeba przeprowadzić bez względu na ich ujadanie. Herb Keinon to tylko jeden w wielu psów ujadających na Polskę. Kundle mają to do siebie, że jeśli nie natrafią na opór, na zdecydowane działanie, zagryzą ofiarę.

 21. Normalny mówi

  Wg najwybitniejszego historyka światowej rangi Henryka Pająka plemię Kainowe wytraciło tylko w ubiegłym stuleciu ponad 10 milionów Polaków !!!!!!!! Kiedy plemię belzebubie zapłaci nam Polakom za tę hekatombę na narodzie polskim ? To potrzebna jest jak najszybciej nowa Norymberga !!!

 22. Ania mówi

  Taki mój dobry znajomy ciągle powiada, że z notorycznymi bandytami rozmawia się jak z buldogami. Tylko i wyłącznie – ostre ciosy w pyski. Inaczej nie zrozumieją.

 23. Ania mówi

  Z internetu ( http://www.bibula.com ) :
  KOMENTARZ BIBUŁY: Według Żydów świat musi kręcić się zawsze wokół nich i wokół ich wewnętrznych problemów. Jeśli ktoś nie zgadza się z ich immanentną cechą – hucpą, czyli przebiegłą śmiałością, chamstwem, butą, cwaniactwem, bezwzględną przebojowością, diabelskim sprytem – będzie oskarżony o antysemityzm. Jeśli ktoś nie zgadza się z narzuconą bez żadnych badań naukowych haggadą holokaustyczną, może być postawiony przed sąd. Trzeba wyzwolić się z tej wizji świata stworzonej przez narrację żydowską. Świat naprawdę istnieje poza Żydami i ich problemami. A jeśli chodzi techniczne aspekty tzw. Holokaustu, polecamy: Holokaust czy “99-procentowy” mit?

  Gdy odpowiemy na te pytania, gdy swobodnie będziemy mogli prowadzić publiczną dyskusję i badania naukowo-techniczne, wtedy runie mit nowej religii holokaustycznej. Runie też żydowska hegemonia.

 24. Teresa mówi

  Niech jeszcze tyłki wystawią,będziemy im lizać

 25. Wiesław mówi

  Kanclerz Austrii Sebastian Kurz powiedział prawdę i „Jerusalem Post” ma racje, że należy brać z niego przykład, czyli mówić prawdę. Dlatego żydzi niechaj nie czekają, ale czym prędzej muszą się przyznać do prawdy, że odkąd zamieszkali tereny Polski przyczyniali się do upadku naszego państwa, zaborów, donosili na powstańców do caratu, za co przejmowali polskie majątki, podstępem w szynkach wyłudzali polskie majątki, szkalowali Polskę w okresie międzywojennym, przez co polska podpisywała niekorzystne traktaty, współpracowali z Hitlerem (a kto finansował jego działalność?), tworzyli policję w gettach, donosili na swoich, współpracowali z komunistami i mordowali Polaków na UB itd. Jednak nie ma co na to liczyć, bowiem Jezus mówi do nich wprost (Ewangelia Jana 8, 44) „Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa”. Dlatego nazywa ich synagogą szatana, przewrotnym plemieniem itd. A z szatanem się nie negocjuje i nie idzie w konszachty, tylko mówi jak Jezus „Zejdź mi z oczy szatanie”. Za te konszachty z nimi płacimy odkąd są w naszym kraju, rozbiorami, wojnami, komuną itd., bo przez nich oddajemy cześć bestii. Niby Panu Bogu świeczkę ale i diabłu ogarek, ale obecnie te proporcje się już odwracają i więcej dajemy diabłu, za co srogo zapłacimy, jeżeli się nie nawrócimy. I tyle w sprawie negocjacji z żydami.

 26. Polak mówi

  A kiedy zydy przyznają się na holokauscie na polakach? i w zydo komunie po wojnie?. Kiedy nam zapłacą a co należy sie nam

 27. Michał mówi

  Holcaust – Zagłada Żydów ludobójstwo około 6 milionów europejskich Żydów, dokonane w czasie II wojny światowej przez III Rzeszę i wspierane w różnym stopniu przez uzależnione od niej państwa sojuszniczych.

  Polska straciła ponad 6 mln obywateli. A w procentach najwięcej na świecie czyli 17,1%

  Bardzo ciekawe po 6 mln ofiar „to oznacza, że Polacy byli sprawcami Holocaustu’. Wszystko jest logiczne naprawde

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.