Kuratoria skontrolują szkoły pozwalające działać seksedukatorom LGBT

fot. pixabay.com
5

Instytut Ordo Iuris skierował do wojewódzkich kuratorów oświaty pierwsze skargi na nienależyte wykonywanie zadań przez dyrektorów szkół w czterech województwach: mazowieckim, śląskim, łódzkim oraz kujawsko-pomorskim. W sześciu szkołach stwierdzono pomijanie rad rodziców przy podejmowaniu decyzji o udostępnieniu szkół organizacjom związanym z ruchem LGBT. Kuratorzy ocenią teraz, czy doszło do naruszenia Prawa oświatowego.

W szkole w województwie mazowieckim dyrekcja zgodziła się na działalność Fundacji Edukacji Społecznej, która m.in. publicznie wyrażała poparcie dla postulatu wprowadzenia „obowiązkowej, rzetelnej i neutralnej światopoglądowo edukacji seksualnej dla gimnazjalistów i licealistów na terenie miasta i gminy Kraków” oraz była partnerem kampanii społecznej pt. „ABC seksu w obrazkach”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W szkole w województwie łódzkim pozwolono działać Fundacji Nowoczesnej Edukacji „SPUNK”, zajmującej się edukacją seksualną dzieci w każdym wieku, propagowaniem antykoncepcji i ideologii ruchu LGBT (w tym tzw. Parad Równości).

W szkole w województwie kujawsko-pomorskim zezwolono na realizację projektu „Przystanek Różnorodność”. W ramach jego poprzedniej edycji zajęcia prowadziła wolontariuszka Grupy Edukatorów Seksualnych „Ponton”.

Źródło informacji: ordoiuris.pl

Przeczytaj też:

To nie żart! Wiceprezydent Rabiej promuje porno na Twitterze

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Marek Majewski mówi

  Moim zdaniem to tym szkołom a raczej ich dyrektorom powinno przyjrzeć się CBA. Nikt na świecie mi nie wmówi że wprowadzali oni do swoich szkół ludzi związanych z LGTBQHUJ za darmo. Na kilometry śmierdzi mi ta działalność sorosowymi szeklami!!!

 2. Hammurabi mówi

  „W sześciu szkołach stwierdzono pomijanie rad rodziców przy podejmowaniu decyzji o udostępnieniu szkół organizacjom związanym z ruchem LGBT. Kuratorzy ocenią teraz, czy doszło do naruszenia Prawa oświatowego”…
  Rady rodziców… A ja się pytam, co z szanownymi pedagogami? Czy już wszyscy nauczyciele zostali światopoglądowo wykastrowani? Gdzie są normalni ludzie potrafiący sprzeciwić się jednemu sku… przy władzy? A co z rodzicami? Czy ich zaangażowanie w usuwanie wszelkich przeciwności na które napotykają pociechy w trakcie nauki, czegoś takiego jak ochrona przed dewiacją nie obejmuje?

 3. Wojciech mówi

  Do łopaty lewackich dyrektorów. Niech się nauczą pożytecznej pracy a od dzieci z daleka.

 4. klioes vel pislamista mówi

  Niedaleko

  Niedaleko jabłko od jabłoni!
  Niedaleko od kiejkutów Boni;
  Niedaleko od Balcerka Rysiek;
  Niedaleko Antoniego Misiek;
  Niedaleko Donek od Berlina,
  Jak Makrela bliska jest Putina;
  Niedalekie Żydom cudze mienie,
  Jak Pier. donia d…e jest nasienie;
  Niedaleko Szwecja kalifatu;
  Feministki niedalekie batu,
  Który spadnie od islamskich panów…
  Wszystko bliskie. Nad tym się zastanów:
  Niedaleki Tobie sąd, człowiecze!
  A dalekie, co ściek główny rzecze.

  1. Rattchen mówi

   Klioesie. Podziwiałem Twoją poezję na NDIE i cieszę się, że nie zakończyłeś swojej działalności wraz z powyższym portalem. Pozdrawiam 🙂

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.