Kuratoria skontrolują szkoły pozwalające działać seksedukatorom LGBT

fot. pixabay.com
5

Instytut Ordo Iuris skierował do wojewódzkich kuratorów oświaty pierwsze skargi na nienależyte wykonywanie zadań przez dyrektorów szkół w czterech województwach: mazowieckim, śląskim, łódzkim oraz kujawsko-pomorskim. W sześciu szkołach stwierdzono pomijanie rad rodziców przy podejmowaniu decyzji o udostępnieniu szkół organizacjom związanym z ruchem LGBT. Kuratorzy ocenią teraz, czy doszło do naruszenia Prawa oświatowego.

W szkole w województwie mazowieckim dyrekcja zgodziła się na działalność Fundacji Edukacji Społecznej, która m.in. publicznie wyrażała poparcie dla postulatu wprowadzenia „obowiązkowej, rzetelnej i neutralnej światopoglądowo edukacji seksualnej dla gimnazjalistów i licealistów na terenie miasta i gminy Kraków” oraz była partnerem kampanii społecznej pt. „ABC seksu w obrazkach”.

W szkole w województwie łódzkim pozwolono działać Fundacji Nowoczesnej Edukacji „SPUNK”, zajmującej się edukacją seksualną dzieci w każdym wieku, propagowaniem antykoncepcji i ideologii ruchu LGBT (w tym tzw. Parad Równości).

W szkole w województwie kujawsko-pomorskim zezwolono na realizację projektu „Przystanek Różnorodność”. W ramach jego poprzedniej edycji zajęcia prowadziła wolontariuszka Grupy Edukatorów Seksualnych „Ponton”.

Źródło informacji: ordoiuris.pl

Przeczytaj też:

To nie żart! Wiceprezydent Rabiej promuje porno na Twitterze

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Marek Majewski mówi

  Moim zdaniem to tym szkołom a raczej ich dyrektorom powinno przyjrzeć się CBA. Nikt na świecie mi nie wmówi że wprowadzali oni do swoich szkół ludzi związanych z LGTBQHUJ za darmo. Na kilometry śmierdzi mi ta działalność sorosowymi szeklami!!!

 2. Hammurabi mówi

  “W sześciu szkołach stwierdzono pomijanie rad rodziców przy podejmowaniu decyzji o udostępnieniu szkół organizacjom związanym z ruchem LGBT. Kuratorzy ocenią teraz, czy doszło do naruszenia Prawa oświatowego”…
  Rady rodziców… A ja się pytam, co z szanownymi pedagogami? Czy już wszyscy nauczyciele zostali światopoglądowo wykastrowani? Gdzie są normalni ludzie potrafiący sprzeciwić się jednemu sku… przy władzy? A co z rodzicami? Czy ich zaangażowanie w usuwanie wszelkich przeciwności na które napotykają pociechy w trakcie nauki, czegoś takiego jak ochrona przed dewiacją nie obejmuje?

 3. Wojciech mówi

  Do łopaty lewackich dyrektorów. Niech się nauczą pożytecznej pracy a od dzieci z daleka.

 4. klioes vel pislamista mówi

  Niedaleko

  Niedaleko jabłko od jabłoni!
  Niedaleko od kiejkutów Boni;
  Niedaleko od Balcerka Rysiek;
  Niedaleko Antoniego Misiek;
  Niedaleko Donek od Berlina,
  Jak Makrela bliska jest Putina;
  Niedalekie Żydom cudze mienie,
  Jak Pier. donia d…e jest nasienie;
  Niedaleko Szwecja kalifatu;
  Feministki niedalekie batu,
  Który spadnie od islamskich panów…
  Wszystko bliskie. Nad tym się zastanów:
  Niedaleki Tobie sąd, człowiecze!
  A dalekie, co ściek główny rzecze.

  1. Rattchen mówi

   Klioesie. Podziwiałem Twoją poezję na NDIE i cieszę się, że nie zakończyłeś swojej działalności wraz z powyższym portalem. Pozdrawiam 🙂

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Glastrennwände
blumen verschicken Blumenversand
blumen verschicken Blumenversand
Reinigungsservice Reinigungsservice Berlin
küchenrenovierung küchenfronten renovieren küchenfront erneuern