Kultura LGBT? Warszawski radny „liczy na ruch…e dziś wieczorem”? [WIDEO]

Marek Szolc, warszawski radny LGBT/ fot. screen
14

Warszawski radny z ramienia Nowoczesnej, Marek Szolc, wyjaśnił, dlaczego deklaracja LGBT+ jest tak wielkim sukcesem. Według Szolca ma ona sprawić, że Warszawa będzie „bijącym sercem społeczności LGBT w Europie Środkowo-Wschodniej”, a w centrum społecznościowym będzie rozwijała się kultura LGBT+. Co to takiego? Tego radny Szolc nie wyjaśnił, ale stwierdził, że zależy to od kreatywności takich osób, jak biorąca udział w programie osoba, która – z tego co widzę – jest chyba mężczyzną przebranym za kobietę. Osoba ta nazwała Szolca „najlepszym radnym Warszawy”, na co prowadzący/prowadząca program zapytał/a: „Ktoś liczy na jakieś ruchanie dzisiaj wieczorem?”. Czy to wskazówka do zrozumienia, czym jest kultura LGBT? Oceńcie sami.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Przeczytaj też:

Terror LGBT: partia Biedronia chce karać więzieniem za homofobię!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. NikKa mówi

  Hostele….k…a… szok Co za palant! Dla bezdomnych zbuduj pajacu. Ja nie mogę. Pikawa mi stanie. Lgbt ma specjalne potrzeby !!!!!!! A i owszem. Specjalnej modlitwy im potrzeba…

  1. SSSSSS mówi

   :):):):):):) Charlotte CI się nie podoba? A poważnie, nie hostele ale PSYCHIATRYKI I TO ZAMKNIĘTE DLA TYCH DEBILI MYŚLĄCYCH JEDYNIE I WYŁĄCZNIE GENITALIAMI W ODRÓŻNIENIU OD LUDZI NORMALNYCH, KTÓRZY DO MYSLENIA UZYWAJĄ GŁOWY-MÓZGU A SPRAWY OKOŁOGENITALIALNE STAWIAJĄ NA MIEJSCACH BARDZO DALEKICH. BO NIE NA SEKSIE ŻYCIE SIĘ OPIERA! WYIMAGINOWALI SOBIE SZTUCZNE, UDAWANE WYKLUCZENIE SPOŁECZNE! SOROS NA DEWIACJE SYPIE MILIONY A ONI UDAJĄ DEWIANTÓW DLA KASY! ZYDZI WYIMAGINOWALI SOBIE ROSZCZENIA DO NIEISTNIEJĄCYCH NIGDY MAJĄTKÓW W POLSCE A CI DEWIANCI WYIMAGINOWALI SOBIE WYKLUCZENIE!!!

 2. SSSSSS mówi

  :):):):):):) Charlotte CI się nie podoba? A poważnie, nie hostele ale PSYCHIATRYKI I TO ZAMKNIĘTE DLA TYCH DEBILI MYŚLĄCYCH JEDYNIE I WYŁĄCZNIE GENITALIAMI W ODRÓŻNIENIU OD LUDZI NORMALNYCH, KTÓRZY DO MYSLENIA UZYWAJĄ GŁOWY-MÓZGU A SPRAWY OKOŁOGENITALIALNE STAWIAJĄ NA MIEJSCACH BARDZO DALEKICH. BO NIE NA SEKSIE ŻYCIE SIĘ OPIERA! WYIMAGINOWALI SOBIE SZTUCZNE, UDAWANE WYKLUCZENIE SPOŁECZNE! SOROS NA DEWIACJE SYPIE MILIONY A ONI UDAJĄ DEWIANTÓW DLA KASY! ZYDZI WYIMAGINOWALI SOBIE ROSZCZENIA DO NIEISTNIEJĄCYCH NIGDY MAJĄTKÓW W POLSCE A CI DEWIANCI WYIMAGINOWALI SOBIE WYKLUCZENIE!!!

 3. Lewactwo to robactwo mówi

  No i tak wygląda tolerancja, srancja itd. Takie dziwadła z gadkami o „ruchaniu”, będą prowadziły warsztaty, przedsięwzięcia, teatry, rzygowiny itd. Czaskowsky i Sztolc, Rebiej i reszta kopa w zad!

 4. Adam mówi

  Miłosierny Boże, ratuj świat,ludzie głodują,słabsze jednostki społeczeństwa są eliminowane,a ci zajmują się tak niskimi rzeczami.

  1. Hammurabi mówi

   Ani Bóg miłosierny, ani zbytnio ochotny do „ratowania świata”. Historia uczy, że społeczeństwa przesiąknięte zboczeniami same na siebie wydają wyroki. Odchodzą w niebyt, pozostawiając po sobie jedynie ruiny i dziś odnajdywane artefakty.
   Działa tu prawo natury, które nie zna czegoś takiego jak litość. Lew póki silny, ma harem i żarcia w bród. Kiedy dożyje starości, przegrywa z młodszym samcem albo zajmują się nim hieny i sępy.
   Podobnie społeczeństwa. Póki są silne jednością, opierają się zagrożeniom. Wystarczy jednak osłabić jednoczące je spoiwo, by cegła po cegle obrócić je w ruinę.
   Tak postąpiono w Polakami zarówno podczas rozbiorów kiedy mordowano, więziono i wywożono patriotów,
   W czasie okupacji niemiecko sowieckiej i później podczas ery socjalizmu, niszczono patriotów, niszczono obyczaje i wiarę. Niszczono wszystko, co pozwalało odwoływać się do korzeni.
   Wówczas, dzięki przywiązaniu do tradycji, do mowy, do obyczajów i – co tu kryć – do wiary, wciąż gaszony płomień polskości trwał w popiele. Wystarczyło paliwo, by znów pojawiły się płomienie.
   Dziś zmieniono taktykę. Zmieniono narzędzia zarówno wobec Polaków, jak i reszty Europejczyków.
   Dziś „szczepi” się społeczeństwa narodowe imigrantami, zboczeńcami, dewiantami i oszustami. Dziś podsuwa się im farmację, fundacje, prasę, telewizję, organizacje, modę i a wszechobecny internet staje się katalizatorem destrukcji. Jakby tego było mało, nieświadomi skazańcy z wielką radością przyjmują podsuwaną im truciznę w postaci dotowanego rolnictwa zmuszonego prowadzić uprawy i hodowle z zastosowaniem jeśli nie całej, to przynajmniej połowy tablicy Mendelejewa, przetwarzanej, faszerowanej chemią żywności
   Efekty już są widoczne.
   Prócz lawinowego wzrostu zachorowań na tzw. „choroby cywilizacyjne”, widzi degradację społeczeństw wywołaną wyścigami w osiąganiu kolejnych stopni akceptacji zboczeń.
   Czy obiła się Wam o uszy nazwy: „bisfenole”, „ftalany”… Nie musicie mi wierzyć. Sami poczytajcie jakie jest ich działanie na przyśpieszenie dojrzewania płciowego kobiet, na wzrost występowania ADHD, autyzmu, cukrzycy typu 2, nowotworów o podłożu hormonalnym, alergii i… zmian w obrębie orientacji!
   Z powodu udowodnionego negatywnego wpływu na zdrowie, w wielu krajach zakazano używania opakowań zawierających bisfenol (BPA). W unii, póki co zakaz dotyczy jedynie butelek dla niemowląt.
   W wielkim skrócie wygląda to tak:
   1 PET/PETE – Politereftalan etylenu.
   Butelki na napoje, wodę, soki, słoiki do masła orzechowego, butelki na olej spożywczy, tacki do piekarnika i kuchenki mikrofalowej, tacki na jedzenie, opakowania na detergenty i kosmetyki. Stosowany także w tkaninach, dywanach, listwach podłogowych i sufitowych.
   [Relatywnie bezpieczna odmiana plastiku. Nie zawiera BPA, ale przy produkcji PET jako katalizatora wykorzystuje się rakotwórczy pierwiastek antymon, nad którym trwają badania czy może migrować z opakowania do napojów i żywności. Przeznaczony do jednorazowego użytku]

   2 HDPE – Polietylen wysokiej gęstości.
   Dzbanki na mleko, sok i wodę, butelki na detergenty i kosmetyki, plastikowe torby, kubeczki na jogurty, foliowe torebki w pudełkach z płatkami śniadaniowymi. Stosowany także w rurach, wytryskach, izolacji przewodów elektrycznych.
   [Bezpieczna odmiana plastiku. Nie zawiera BPA. Odpowiedni do pojemników na żywność]

   3 PVC – Polichlorek winylu.
   Butelki na wodę i olej, butelki na detergenty, kosmetyki oraz płyny do płukania ust, opakowania na wynos, folia plastikowa. Stosowany także w wykładzinach i panelach podłogowych, rurach, strzykawkach, zabawkach.
   [Unikać! Może zawierać i wydzielać całą gamę związków chemicznych, w tym BPA, ołów, ftalany, dioksyny, rtęć i kadm. Powiązany z czynnikami rakotwórczymi, zaburzającymi działanie hormonów i wywołującymi inne dolegliwości]

   4 LDPE – Polietylen niskiej gęstości.
   Torby na zakupy, pokrywki na pojemniki, folia plastikowa, worki na śmieci, pojemniki do przechowywania jedzenia, wewnętrzna powłoka w kartonach na mleko, plastikowe kubki do napojów, opakowania mrożonek, plastikowe butelki. Stosowany także we wtryskarkach, izolacjach przewodów elektrycznych.
   [Bezpieczna odmiana plastiku. Nie zawiera BPA. Odpowiedni do pojemników na żywność]

   5 PP – Polipropylen.
   Pojemniki na margarynę, jogurty, syropy i inne produkty spożywcze, pojemniki do jedzenia kupowanego na wynos, słomki do picia, pojemniki z matowego plastiku, nakrętki na butelki, buteleczki na lekarstwa. Stosowany także we włóknach syntetycznych, urządzeniach mechanicznych, częściach samochodowych i wykładzinach podłogowych.
   [Bezpieczna odmiana plastiku. Nie zawiera BPA. Odpowiedni do pojemników na żywność]

   6 PS – Polistyren.
   Jednorazowe kubki, talerze, miski i sztućce, pojemniki do jedzenia na wynos, pojemniki na jogurty, tacki do mięsa, pojemniki na jajka, pojemniki na żywność wykonane z plastikowej pianki. Stosowany także w piance do pakowania, buteleczkach na leki, zabawkach, pudełkach do płyt CD/DVD, osłonach do urządzeń elektronicznych, materiałach izolacyjnych, wieszakach na ubrania i materiałach medycznych.
   [Unikać! Może wydzielać styren, toksynę atakującą mózg i układ nerwowy, której szkodliwy wpływ na czerwone krwinki, wątrobę, nerki i żołądek potwierdzono w badaniach na zwierzętach. Styren pojawia się również w wydychanym dymie papierosowym, spalinach samochodowych, wodzie pitnej i oparach z materiałów budowlanych]

   7 PC i inne – Poliwęglany i inne.
   Ta grupa plastików jest często określana jako „inne”, ale są wśród nich poliwęglany i innego typu żywice.
   Duże baniaki na wodę, dzbanki do mleka, butelki dla niemowląt, kubki z dziubkiem dla dzieci, butelki na wodę wielokrotnego użytku, butelki na sok z owoców cytrusowych, powłoki ochronne w puszkach, torby/rękawy do pieczenia w piekarniku. Stosowany także w najróżniejszych opakowaniach (w tym opakowaniach fabrycznych), wypełniaczach dentystycznych na bazie żywic, puszkach do napojów, artykułach optycznych, płytach CD/DVD, deskach do snowboardu i częściach samochodowych.
   [Unikać! Plastik poliwęglanowy wytwarza się przy użyciu bisfenolu A i związek ten może wydzielać się z produktu, zwłaszcza pod wpływem wysokiej temperatury. BPA to środek powodujący zaburzenia hormonalne, otyłość, częste poronienia, obniżenie liczby plemników. Ma także związek z powstawaniem raka piersi i prostaty.
   Każde opakowanie zawiera oznaczenia recyklingu.
   Kupuj i przechowuj żywność wyłącznie w plastikowych opakowaniach i pojemnikach oznaczonych cyfrą 4,5, 1 i 2. Pomocna może być rymowanka, którą warto zapamiętać: „4, 5, 1 i 2; cała reszta jest dla mnie zła”. Najlepiej zaś w opakowaniach szklanych, kamionkowych i drewnianych.

   Troszkę przydługo, jednak jeśli do ogólnoeuropejskiego „duraczenia” – jak mawia mistrz Michalkiewicz – dodamy działania na poziomie hormonalnym możemy otrzymać w efekcie produkt finalny w postaci „baby z brodą”

 5. Paweł mówi

  Barłóg i półświatek to zbyt subtelne słowa…

 6. adam mówi

  zboczenie zawsze bedzie zboczeniem

 7. #R mówi

  Chyba zaraz zwymiotuje,patologia!!!!

 8. Gość mówi

  A wszystkiemu jest winna żydo-chazaria – sztuczni żydzi, która podstępem wdarła się do światowej elity władzy. To zdegenerowane i dzikie bestialskie bydło niszczy wszystko co Ludzkie na tym świecie. Z nimi trzeba walczyć wszystkimi najgorszymi nawet sposobami i zlikwidować to gówno całkowicie. Inaczej świat nie zazna spokoju.

 9. Buran mówi

  Rzygać się chce. Tfu. I jeszcze ta Sodoma i Gomora będzie finansowana z budżetu, czyli z naszych pieniędzy. To wszystko chyba zmierza do nagłego końca.

 10. Krzysztof Zieliński mówi

  To co mnie najbardziej przeraża to to, że ludzie w momencie głosowania na radnych znają tylko imię, nazwisko i miejscowość pochodzenia osoby. Głosują w ciemno bez znajomości życiorysów, czy choćby nawet takich podstawowych informacji jak wykształcenie czy dotychczasowe miejsce pracy i zajmowane stanowisko. Później mamy takie cyrki i musimy znosić jawną pogardę dla warszawiaków. Jestem pewien że ten radny nigdy nie zostałby radnym gdyby przy jego nazwisku na karcie głosowania była informacja, że chce zajmować się promowaniem LGBT.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.