Kukiz’15 składa w Sejmie projekt uchwały ws. restytucji mienia żydowskiego

Paweł Kukiz/fot. youtube
9

– Dziś złożyliśmy w Sejmie projekt uchwały ws. amerykańskiej ustawy S.447, o tzw. restytucji mienia żydowskiego. Chcemy, aby rząd Polski oficjalnie ogłosił, że roszczenia z tytułu mienia bezspadkowego dla Żydów są całkowicie bezpodstawne – informuje na Twitterze Kukiz’15 i załącza treść uchwały.

W myśl projektu uchwały Rada Ministrów ma oficjalnie poinformować USA i Izrael, że Polska nie pokryje żadnych roszczeń z tytułu mienia bezspadkowego, a roszczenia obywateli amerykańskich do mienia przejętego przez Polskę zostały już uregulowane na mocy umowy indemnizacyjnej z 1960 roku. W projekcie uchwały znalazło się też wezwanie skierowane do rządu RP o niezwłoczne przedstawienie Sejmowi projektu ustawy reprywatyzacyjnej zapewniającej częściowe odszkodowanie dla prawowitych właścicieli pozbawionych własności przez reżim komunistyczny oraz uniemożliwiającej procesy tzw. dzikiej reprywatyzacji.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Źródło informacji: twitter

Przeczytaj też:

„Banda antysemitów i nieudaczników”. Daniels o protestach Polonii przeciw ustawie 447

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Spostrzegawczy mówi

  Konfederacja jeszcze politycznie na samym starcie, a efekt jej oddziaływania już widoczny. Co będzie jak przejmą władzę od internacjonalistycznych Żydów ?!

 2. Willgraf mówi

  korespondencja opublikowana przez pana Gadowskiego jednoznacznie wskazuje na tajne dokumenty podpisane przez Szydło w Izraelu w 2016 roku oznaczają jawną ZDRADĘ i knowanie w celu utraty suwerenności przez Polskę – bo czym innym nazwać tworzenie olbrzymiego żydowskiego kapitału na terenie Polski jak nie w celu przejęcia kraju ! – link do dokumentów ukazanych na końcu filmu
  https://youtu.be/ALXNY20D9mg?t=1708

 3. zyzio mówi

  To są działania pozorne! Patrząc na etapy zydowskiego skoku na kasę banków szwajcarskich, to widać, ze obecnie „przeszliśmy” do kolejnej fazy opluwania Narodu Polskiego!

 4. Mareczeq mówi

  No proszę, Kukiz obudził się. Zajrzało w oczy widmo wyborczej porażki? Swoją drogą ciekawe, czy zająkną się o tym telewizje rządowa i nierządne?

 5. Jacek Wójcikiewicz mówi

  Bardzo potrzebna Polsce uchwała!Popieram!

 6. Robert mówi

  Panie Kukiz,niezły singiel,rzut na taśmę,kiedy kariera gaśnie.Jowy,to utwór nastrojowy,ale czy longplay?

 7. marju73 mówi

  Źydopisowska zamrażarka i/lub kosz czeka.

 8. Filip mówi

  Trochę bekowo. Umowa o reparację się nie liczy bo przez komuchów podpisana, ale umowa o zwrócenie mienia Żydom już się liczy, mimo że podpisana przez tych samych komuchów. Logika polskiej prawicy jak zawsze na wysokim poziomie.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.