Kukiz’15 rusza na wojnę z ministrem Ziobrą i zapowiada „milionowe pozwy”

5

Dziennikarze „Faktu” informują, że poseł Grzegorz Długi z Kukiz’15 brał udział w reprywatyzacji kamienicy przy ulicy Dietla 9 w Krakowie, która znajduje się na liście możliwych reprywatyzacyjnych przekrętów. Według Prokuratury Krajowej, która prowadzi śledztwo w tej sprawie, pełnomocnictwo Długiego mogło być sfałszowane.

Biuro Prasowe Kukiz’15 wydało oświadczenie, w którym twierdzi, że artykuł „Faktu” jest „politycznie inspirowanym atakiem na Kukiz’15”. Według autorów oświadczenia: „Ziobro wykorzystuje prokuraturę do ataków politycznych na Kukiz’15, mszcząc się za dobre relacje polityków Kukiz’15 z Prezydentem. Jak wiadomo, Kukiz’15 miał znaczący wpływ na prezydenckie poprawki do ustaw ministra Ziobry”.

Poseł Grzegorz Długi zapowiada: „Będę żądał milionowych odszkodowań i zadośćuczynienia, zarówno na rzecz Ruchu jak i swoją własną, gdyż celem inicjatorów jest także podważenie mojej wiarygodności, a nie jestem posłem zawodowym i utrzymuję się głównie z pracy zawodowej. Jeżeli prokuratura widzi jakieś nieprawidłowości to niech mnie oskarżą i natychmiast zrzekam się immunitetu. Oczywiście sam też skieruję sprawę na drogę prawną”.

Źródło: wprost.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Sebastian mówi

  Polityka to brudna gra. Czy sa jakies dowody, ze Ziobro maczal w tym palce? Oczywiscie, to tylko domysly. Kto dowodzi biurem prasowym Kukiz ’15? Udawac pokrzywdzona partie jest obrzydliwe. I co? Ma mi sie zrobic ich zal, bo maja dobre relacje z Prezydentem? Polska to nie jest bananowa republika!

 2. Mikssss mówi

  A poseł nowoczesnej który został z komisji wykluczony właśnie za kamiennice w Krakowie? Czyżby załona dymna dla tej sprawy?

  1. Sebastian mówi

   Cala ta komisja Jakiego to pic na wode i fotomontaz. Patryk ma wsadzic HGW za kratki?! Nie czarujmy sie. Gnojek cieple mleko pije na dobre spanie, bo zdrowo, szacun. Ale na HGW to on jest o duzo za maly. To jest wszystko o wiele za pozno. Cala ta komisja to zaslona dymna dla rzadu.

 3. test24 mówi

  „Nie mam dowodów, ale tak mi się wydaje, że jemu się wydaje” – takie przepychanki, to sobie załatwiajcie w swoich piaskownicach i mówię to do wszystkich polityków. Jeśli Ziobro ma jakieś dowody, niech zgłosi to do prokuratury, a jeśli Pan ma dowody na atak, to też niech Pan złoży doniesienie do prokuratury, zamiast szczekać. Proste?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.