Kukiz zaczepiony przez wyborcę: „Paweł! Z mafii się nie wychodzi” [WIDEO]

Paweł Kukiz i Łukasz Fomicz
1

Miesiąc temu na terenie województwa opolskiego odbyła się seria spotkań wyborczych Pawła Kukiza i Władysława Kosiniaka-Kamysza, którzy w ostatnim czasie mają mizerne notowania w sondażach. Podczas jednego ze spotkań doszło do wymiany zdań między Pawłem Kukizem a działaczem Pobudki, Łukaszem Fomiczem. Mężczyzna zapytał muzyka o sojusz z „ludowcami”, ustawę 447 i dlaczego nie doszło do koalicji z Konfederacją.

OBEJRZYJ WYWIAD Z WŁADYSŁAWEM KOSINIAKIEM-KAMYSZEM

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Powiedziałeś, że PSL to zorganizowana grupa przestępcza. To są twoje słowa. Twoimi słowami jest także stwierdzenie, że działają jak mafia. (…) Interesujesz się służbami specjalnymi, więc wiesz, że z mafii, masonerii, służb specjalnych się nie wychodzi. Mi przychodzi na myśl film „Ojciec chrzestny”. Ty możesz ugrać coś na krótką metę, ale w „Ojcu chrzestnym” zawsze przychodzi rachunek – w kierunku Pawła Kukiza powiedział Łukasz Fomicz. Zapytał także, dlaczego Kukiz związał się z opcją Władysława Kosiniaka-Kamysza, a nie np. z Konfederacją. Jak zaznaczył, z sondaży jasno wynikało, że jego elektorat nie chce by ten wiązał się z PSL-em.

OBEJRZYJ WYWIAD Z PAWŁEM KUKIZEM

Paweł Kukiz prędko sięgnął po mikrofon.

– Bezpartyjni wycofali się rozmów kiedy dowiedzieli się, że rozmawiam z Konfederacją. Zostaje Konfederacja, PSL i Max Kolonko. Max Kolonko wydaje się być bytem wirtualnym, istniejącym tylko i wyłącznie w Internecie. (…) Została Konfederacja i PSL. Rozmawiam z Januszem Korwinem-Mikke i powtarza swoje zdanie o JOW-ach (negatywne – przyp. red.) i demokracji jako „dupokracji”. Więc cokolwiek mówiłby mi sondaż, pozostał mi PSL, który wpisał moje postulaty – odpowiedział Paweł Kukiz. Lider formacji Kukiz’15 odniósł się także do przywołanego obrazu „Ojca chrzestnego”.
Jak myślisz, co ja chcę osiągnąć? Co ja mogę osiągnąć? No powiedz mi – zapytał Paweł Kukiz.
Jeżeli wchodzi się w alians z odpowiednimi grupami, to nie wyjdziesz z tego nigdy jako zwycięzca, tylko zawsze będziesz musiał polec. Taka jest natura rzeczy, a jej nie przezwyciężysz – odparł Fomicz.

W rozmowie z wyborcą Paweł Kukiz odniósł się także do kwestii ustawy 447, wskazując że jako lider formacji Kukiz’15, temu zagrożeniu stanowczo stawia opór.

Przeczytaj i obejrzyj:

J. Międlar: „Zapier*alajcie”! Niech zwycięży głupota [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. marju73 mówi

    Dostał rozkaz z kim się ma związać to go wykonał. Służba nie drużba .Do ustalenia pozostaje tylko kto jest jego oficerem prowadzącym.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.