Kukiz odrzuca współpracę z Konfederacją. Liroy ostro: „Paweł, ogarnij się” [WIDEO]

Piotr Liroy Marzec i Marek Jakubiak/ fot. screen
12

W piątek (07.06.2019) odbyła się w Sejmie konferencja prasowa Marka Jakubiaka i Piotra Liroya Marca, podczas której poinformowano o utworzeniu partii Federacja Jakubiak Liroy. Partia będzie częścią Konfederacji jako jeden ze współtworzących ją podmiotów politycznych. Nie byłoby więc żadnej sensacji, gdyby nie fakt, że w konferencji miał uczestniczyć Paweł Kukiz i miał być to początek współpracy Kukiza z Konfederacją. Ale Paweł Kukiz nie pojawił się, a kulisy sprawy wyjaśnił wyraźnie zdenerwowany poseł Liroy.

Deklaracja programowa Federacji Jakubiak Liroy, przedstawiona podczas konferencji, miała być podpisana również przez Pawła Kukiza, z którym obaj politycy prowadzili rozmowy na temat współpracy. Jednak w ostatniej chwili Kukiz postawił warunek, który dla Konfederacji jest absolutnie nie do przyjęcia. Tym warunkiem jest… współpraca z PSL.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

„Paweł, ogarnij się!” – zaapelował Liroy podkreślając, że wzajemne animozje nie powinny przeszkadzać w budowaniu ugrupowania, które mogłoby podjąć skuteczna walkę z duopolem PiS-PO na polskiej scenie politycznej. Pomysł Kukiza dotyczący współpracy z PSL uznał za absurdalny oraz oświadczył, że Konfederacja jest otwarta dla posłów i działaczy Kukiz’15.

Źródło informacji: YouTube

Zobacz też:

Katarzyna TS: Wygrały strachy na Lachy

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Wojciech mówi

  Kukiz, lecz się facet. Zachowujesz się jak 14-letnia panienka albo stary alkoholik. Ciągłe fochy, stawianie jakichś absurdalnych warunków. Kompromitujesz się facet i topisz własne ugrupowanie. Gdzie ci po drodze z komuchami z PSL-u??? Może jeszcze Kwaśniewskiego zaproś, cymbale.

 2. fakty mówi

  kUKIZ 15 TO SATELITA pis TAK JAK WIOSNA PO , Konfederacja z liderami Braun i Mikke na pniu nie jest wiarygodna – czy znowu chodzi żeby wpuścić goja w maliny ? Realnie ma szansę tylko RN gdzie jako członkowie a nie liderzy wejdą Braun i reszta – to oczywiście niemożliwe – Polacy potrzebują polityki która przebije realnie program PIS i zaproponuje realne warunki dla Polaków – ale przecież niczego realnego nie proponuje ani Braun a tym bardziej Mikke – a możne Marzec z Jakubikiem ? – głosowania w sejmie dały odpowiedz oni głosują w interesie żydów a nie Polaków ! Uważam, że RN powinien samodzielnie stanąć do wyborów i walki z tym zbrodniczym systemem żydowskim.

 3. zawsze prawy mówi

  Gwoli przypomnienia tow.Jakubiak to stary postkomunista z PZPR i LWP, do których wstąpił na OCHOTNIKA!!! Jako były chorąży LWP nie mający żadnego doświadczenia w branży piwowarskiej zostaje „cudem” przyjety w skałd zarządu browaru w Krotoszynie. Po prostu CUDA! LOL! Również w niejasnych okolicznościach zdobył pieniądze na wykupienie browaru w Ciechanowie od koncernu Brau Union. Po prostu CUDA, CUDA, jak to powiadają stare Kiejkuty z WSI. 😉

  1. robert mówi

   Kiedy żydzi w końcu zapłacą nam – Polakom 100 BILIONÓW?!!

  2. piotr mówi

   Lista „dokonań” szabesgoja Marka Jakubiaka

 4. robert mówi

  gazetawarszawska.com Ślepa Mańka Gratulacje dla Konfederacji i do przodu!!! – widziane z USA.

 5. mietek mówi

  A po co rozdrabniać Konfederacje? Albo razem albo się rozsypiecie na drobiazgi.

 6. piotr mówi

  forumdlazycia Tradycji Katolickiej Czy Kaczyńscy nie wiedzieli, że Żydzi już dostali odszkodowanie za mienie bezspadkowe od Niemiec. (Trumposyjonizm)

 7. piotr mówi

  klub inteligencji polskiej.pl Zatajane odszkodowania dla przestępczych wyłudzeń.

 8. marju73 mówi

  Uwaga!
  Pisożydom, a zwłaszcza tym którzy mieli związki z przewodnią siłą narodu czyli PZPR nie wolno zadawać pytań bo czują się niekomfortowo.
  Czego boi się poseł Ryszard Czarnecki (PiS)?
  https://youtu.be/h75VPsyC-Jo
  No i oczywiście to jest dobry powód żeby wprowadzić cenzurę, bo któż chciałby się czuć niekomfortowo?

 9. Gość mówi

  A kto siedzi w tej Konfederacji? Czołówka: Braun chazar, Korwin Mikke – Ozjasz Goldberg – chazar, Winnicki o żydowskich korzeniach. O co tu chodzi. Gdzie Polacy? Dość wodzenia za nos Polaków przez bandycką żydo-chazarię.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.