Kto spłaci kredyt Nowoczesnej? Pan, pani, społeczeństwo [WIDEO]

Katarzyna Lubnauer/ fot. screen
16

Przewodnicząca Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer była gościem Roberta Mazurka w programie „Rozmowa RMF”. Lubnauer odniosła się do kwestii spłaty długów partii, gdyby przestała ona istnieć. Kto je spłaci? Według szefowej Nowoczesnej kredyt będzie musiał spłacić Skarb Państwa. Czyli kto? Czyli my! Pan, pani, społeczeństwo. Oto nowoczesny model biznesowy: założyć partię, nabrać kredytów, zlikwidować partię, Polacy zapłacą.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

„My przyszliśmy do polityki, żeby dawać nową jakość i nowe standardy” – stwierdziła Lubnauer. Faktycznie. Takiej jakości i standardów jeszcze w Sejmie nie było.

Przeczytaj też;

Rewolucyjna koncepcja posła Mieszkowskiego: czas na blok liberalno-lewicowy bez PO!

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Uwolnić Basię Poleszuk mówi

  Chyba Lajbnauer zeżarła wszystkie pieniądze. Dupsko parchate wyhodowałana gorsze dla siebie czasy. Lewactwo to zaraza, lichwa i długi.

 2. MSW mówi

  Ilu takich jak ja, ściągających do kraju 2200 euro miesięcznie, ratujących polskie PKB, i ile wieków, musiałoby pracować żeby spłacić pomysły pana Glińskiego? Niech redaktor Mazurek zapyta, czy minister pracuje dla Polski, czy to Polska pracuje na niego?

  1. Rambo mówi

   Redaktor Mazurek popijając kawę woli z panem Glińskim rozmawiać o pogodzie i klerze (pan Gliński piję tylko herbatę). Pan Gliński wyprowadza z Polski euro, a RMF wspiera zagraniczne produkcje grając „najlepsze przeboje” dla Magdy i Sławka.

  2. Ulrich von Jungingen mówi

   Redaktor Mazurek rozmawiał już z panem Glińskiego o pogodzie i klerze. Niewygodne pytania nie zostały sformułowane, gdyż RMF realizuje plan wspierania głównie zagranicznych produkcji, musi liczyć się ze zdaniem mocodawców z zagranicy.

 3. Robert mówi

  Ponoć wspólne pomysły_ NATO,ma policja z Izraela i polskie wakaty w polskiej policji,jak nie wychodzi Lub Nał(teraz) E(łropejska) R(rada)… choć to się nie mieści w żadna rubryka…Polska to nie Ameryka,wyciągniemy wszystko z dziada z nad Wisły…

 4. Robert mówi

  Łapy,łapy,4 łapy,a na łapach pies kudłaty,kto dogoni psa,kto dogoni psa,może Ty,może Ty,może jednak ja,MOSAD?

 5. Robert mówi

  Nas jest niewielu,a czas ucieka,tylko kto to powiedział…? Premier Polski,USraela,Sanhedryn, a może,choć to niemożliwe,Prezydent CHIN?Łapy,łapy,4 łapy…

 6. Arur mówi

  Przecież za długi PiS i PO , też płacą podatnicy. A czy to jest z dofinansowania partii czy bezpośrednio z budżetu to nie ma znaczenia bo to wszystko jest z naszych podatków. Klasa polityków żeruje tylko na naszych pieniądzach, żadna nowość. Wszyscy won.

 7. Hammurabi mówi

  „Kredyt byłby kwestią Skarbu Państwa” ???? A niby z jakiej to okazji? Czy ta kobieta kpi? O drogę pyta?
  Żadne takie. Ktoś te pieniądze brał, ktoś podpisywał> KTOŚ, nie coś!
  Zadłużenie wraz ze stosownymi odsetkami powinni spłacić solidarnie członkowie zarządu tej koterii. Byli i obecni. Potem, na drodze powództwa cywilnego, mogą dochodzić spłat od swoich członków.
  Nazwiska?
  Ryszard Petru
  Kamili Gasiuk-Pihowicz
  Katarzyna Lubnauer
  Tadeusz Grabarek
  Jerzy Meysztowicz
  Witold Zembaczyński
  Adam Szłapka
  Mirosław Pampuch – Skarbnik
  Jacek Bury
  Barbara Dolniak
  Joanna Schmidt,
  Adam Cyrański
  Krzysztof Truskolaski,
  Marta Golbik
  i inni.

 8. Willgraf mówi

  NIE ! należy zlicytować majątki członków tej Partii tak należy zrobić ….zlicytować tych lewaków do goła !

 9. Hemingwej mówi

  Kobiecie siadło na umysł totalnie : część Nowoczesnej razem z PO metoadmi PiS-owskimi prze do władzy. Więc anty PiS chce się stać PiS i przejąć władzę!!! 🙂 Brawo dla tej pani o rdzennie polskim nazwisku 😀

 10. orzech mówi

  A skąd ma wziąć kasę biedny, zbankrutowany naleśnik Zembaczyński? Rodzina będzie musiała „sprzedać byka i wykupić lotnika” cytując dawne wojskowe porzekadło

  1. Hammurabi mówi

   A niech weźmie kredyt, pożyczy od rodziny, niech sprzeda nerkę i zmieni pracę… Co konia obchodzi, że woźnicę boli ząb?
   Czas, by za wielkie żarcie przyszło posłom, senatorom i urzędnikom płacić rachunki.

 11. Eustachy mówi

  Ciekawa sprawa do zbadania: jak się w komentarzu na interii napisze „niemiecka interia” niemieckiej interii” to od razu jest napis „Komentarz został usunięty ze względów regulaminowych.”

  Może tą sprawę nieco ktoś by nagłosnił? 🙂

 12. Krzysztof mówi

  Lubnauer nie zaciągnęła ani złotówki długu , ale uważa ,że to obywatele mają ten dług spłacić – niby dlaczego? Niech żydzi i żydówki jak ona sami płacą swoje długi – ja ich nie popierałem i nie mam z tym nic wspólnego. To zwykły rozbój!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.