NOWE FAKTY! Kto pomagał Marcinowi P. w zniszczeniu LOT-u? Czyżby Donald Tusk?

Donald Tusk/ Fot. Youtube
4

Portal wPolityce.pl dotarł do przełomowych informacji, z których wynika, że właściciel spółek OLT Marcin P. nie działał w pojedynkę realizując plan zniszczeniu LOT-u. W lipcu 2012 roku wysłał wiadomość do jednej z osób prawdopodobnie silnie związanych z polskim rynkiem lotniczym. Z przesłanej wiadomości wynika, że P. wie kiedy ma dojść do upadku polskiego przewoźnika.

Mamy informacje, potwierdzenie, że zarząd LOTu od 1 października składa wniosek o upadłość, to jest taka dzisiejsza informacja – 27 lipca 2012 roku napisał Marcin P. do ważnej osoby z branży lotniczej.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Data nie jest przypadkowa. Dziewięć dni przed wysłaniem powyższej wiadomości, OLT i Amber Gold podjęło decyzję o zaprzestaniu angażowania się finansowo w branżę lotniczą. Nie jest również przypadkiem, że w kwietniu 2012 roku prezes Jet Air napisał Marcinowi P. SMS-a, o którego niemal w każdym przesłuchaniu pyta przewodnicząca Komisji ds. Amber Gold Małgorzata Wassermann: Przejąć LOT „na zająca” Prosiłbym o potwierdzenie”.

Informacje, które posiadał Marcin P. mogły pochodzić jedynie z wysokich sfer rządowych, a nawet od samego premiera, którego syn współpracował z P. w niszczeniu LOT-u oraz okradaniu Polaków za pomocą przekrętu Amber Gold. Nie ma już praktycznie żadnych wątpliwości, że w próbie niszczenia polskiego przewoźnika Marcin P. współpracował z najwyżej postawionymi osobami w rządzie. Czy informacje, które miał P. pochodziły od samego Donalda Tuska?

Źródło: wPolityce.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. KarPa mówi

  Pewnie, że tak – całą mafia PO-PSL niszczyła wszystko nie tylko LOT.

 2. Henio mówi

  Za kratki tą oszustke Walz. Jak rowniesz tych oszustow z PO

 3. Waldemar mówi

  Waldemar mówi :
  Zniszczyli stocznie, sprzedali banki, sprzedali huty, wszystko chcieli sprzedać z lotem również wszystko po, aby Polska była hurtownią. Myślę, że pani mec. Małgorzata Wassermann poradzi sobie z ta gdańską mafią, której macki sięgały urzędów w Warszawie. Dla mnie nie pojęte jest to, że powstaje nowa linia lotnicza, a ABW nic nie robi. Woły ciągną samolot na lotnisku i żadne służby nie reagują. Donald T. premier wiedział co robi skoro miał całą kontrolę nad służbami państwa polskiego. Nie mogę się doczekać kiedy Donald T. stanie przed panią Małgorzatą.

 4. robert mówi

  Zniszczył wszystko,nawet swój wizerunek kopacza piły,choc to wychodziło mu najlepiej,wybrał grzanie ławy za kase

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.