Krystyna Pawłowicz ostro do Agnieszki Romaszewskiej: „Niech pani już zamilknie”

Agnieszka Romaszewska/ fot. youtube
13

Agnieszka Romaszewska doczekała się ostrej reprymendy od Krystyny Pawłowicz. „Pani Romaszewska, która wyniośle wszystkich poucza – niech pani już zamilknie i nie kompromituje się dalej swym nieludzkim traktowaniem życia innych …” – napisała posłanka PiS na twitterze.

O co chodzi? Romaszewska postanowiła wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na temat Alfiego Evansa. „Nie mam zdania i co więcej NIE ZAMIERZAM mieć zdania na temat przypadku Alfiego Evansa. Wiem tylko, że jestem głęboko przeciwna uporczywej terapii w ogólności. Nie lubię też współczesnego oczekiwania i żądania by świat i technika zapewniły ludziom nieśmiertelność”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeden z internautów odpisał: „Kościół również nie jest za “uporczywą terapią”. Ale czy nie jest czasem tak, że termin ten jest coraz częściej nadużywany po to, by pójść na eutanazyjne skróty, bo tak łatwiej i taniej?”. Co na to Romaszewska? Oto jej odpowiedź: „Nie wiem kto czego jak używa, ale z pewnością takie zjawisko, jak desperackie i niezwykle kosztowne utrzymywanie przy biologicznym – częściowym życiu ludzi de facto martwych – istnieje. Podyktowane jest zazwyczaj głęboką psychologiczna traumą. I przeraża mnie”.

Agnieszka Romaszewska z uporem maniaka stosuje zasadę „Nie wiem, ale się wypowiem”. Tak samo było w przypadku dr Ewy Kurek, którą Romaszewska atakowała nazywając „hybrydalną postacią i idolką antysemickich środowisk”. Potem Romaszewska odkryła „linię oenerowsko-ubeckich tradycji w obozie sprzyjającym obecnemu rządowi”. Teraz podpadł jej Alfie, bo jest przeciwna „uporczywej terapii”.

Oczywiście, każdy może mieć swoje zdanie. W związku z powyższą dyskusją nasze zdanie jest zgodne ze zdaniem prof. Pawłowicz: „Pani Romaszewska, niech pani już zamilknie”.

Źródło: twitter

Przeczytaj też

Katarzyna TS: Wielka misja małego chłopca, czyli Alfie i wartości europejskie

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. chrupzse mówi

  Gdyby to było moje dziecko zgodziłbym się by je zabito. Mogłbym nawet sam to zrobić strzałem w glowe. W niektorych przypadkach szybka śmierc jest wybawieniem. “Obrońcy” Alfiego skazują go na życie przypiętym do maszyny podtrzymującej życie. To jest znacznie gorsze od dożywocia w więzieniu. Kościół i nasz rząd wykorzystują ten przypadek do celów politycznych nie licząc sie z dobrem tego dziecka.

  1. Ada mówi

   Mógłbyś bez przeszkód być lekarzem lub sędzią na Wyspach.
   Nie po to daje się dziecku życie, by mu je odbierać.
   Ludzie niepełnosprawni też się w różnym stopniu męczą, ale kochają, są kochane i pragną przeżyć każdy następujący po sobie dzień – ten niepowtarzalny dar Boży.

  2. sten mówi

   SSman zapłodnił twoją matke.

  3. Stanisław mówi

   Stephen Hawking też się “męczył”, trzeba było go zabić?

  4. Teresa mówi

   Nie wiesz co to śmierć własnego dziecka,pojęcia o tym nie masz i głupoty wypisujesz.Osobiście nie życzę ci takich przeżyć,bo nawet najgorszemu wrogowi bym tego nie życzyła.Najlepiej jak się wypowiadają ci,których to nie dotyczy,co guzik w życiu przeżyli,ale uważają się za super ekspertów.Gdybyś jednak mial pecha przeżyć coś takiego,to wtedy dopiero by ci się miękko w majtkach zrobilo i zrozumiałbys o co tu idzie.Ale pamiętaj,ja ci tego nie życzę.Pozdrawiam.

 2. Janusz I mówi

  Zgadzam się z panią poseł Pawłowicz!!!!!

 3. Jacek mówi

  Drze mordę bo może już przefiutała te 20mln i chce więcej.

 4. Soplica mówi

  @Chrupzse – a skąd ty wiesz co jest “dobrem” dla tego dziecka? Jaką miarą mierzysz “dobro”? Ile czasu poświęcasz na szerzenia “dobra” w pełnym tego słowa znaczeniu? Jaką masz definicję “dobra”? Nie bądź “bogiem” i zamilknij głupcze bo bredzisz jak Romaszewska!

 5. Basia mówi

  Jakim prawem to stare babsztylisko romaszewska jest na panstwowym etacie.TYLU MLODYCH ZDOLNYCH NIE MA PRACY,a tu mamy foldojcza itd

 6. Zonia mówi

  Agnieszko nie chcemy takich typow przy korycie.Paniala WON!

 7. Marek mówi

  Ta twarz jest znajoma jak w klatce w ZOO.

 8. Stanisław mówi

  Stephena Hawkinga też trzeba było zabić? Pani romaszewska niech lepiej zniknie z przestrzeni publicznej a na pewno niech nie wypowiada się.

 9. Joanna mówi

  Zgadzam sie z pania K.Pawlowicz. Mamy dosc wszystkich Romaszewskich. Nie po to wybieralismy swoich przedstawicieli, aby teraz jakies babcie i corki “doradzaly”. Zniknijcie z publicznej przestrzeni! Wasze opinie sa waszymi prywatnymi.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.