Krótki materiał o 5G. Dzięki niemu zrozumiesz niebezpieczeństwo związane z nową technologią [WIDEO]

8

O sieci 5G jest coraz głośniej. W sprawie nowej technologii mobilnego Internetu wyróżnić można dwa główne obozy: zwolenników oraz przeciwników. Zwolennicy przekonują, że 5G zapewni wysoką prędkość Internetu mobilnego i zmniejszy opóźnienia transferu oraz obciążenia sieci. Przeciwnicy natomiast mówią, że wdrażanie nowej technologii jest “eksperymentem na ludzkości”, ponieważ nikt jeszcze rzetelnie nie zbadał wpływu pola elektromagnetycznego wytwarzanego przez 5G na ludzki organizm. W tej sprawie jednak nie ma jasnego stanowiska naukowców. Z nową siecią wiąże się także problem ustawodawstwa, które umożliwia stawianie masztów komórkowych zaraz przy prywatnej posesji. Pamiętajmy jednak, że w związku nową technologią można mówić o realnym i niekwestionowanym problemie. Jest nim ułatwienie inwigilowania użytkowników smartfonów, np. poprzez dostarczanie szczegółowych informacji na temat lokalizacji. W rozmowie z Krzysztofem Lechem Łukszą z wRealu24 szerzej tłumaczy to publicysta wPrawo.pl, Jacek Międlar (OBEJRZYJ).

Do czego może być wykorzystywana nowoczesna technologia prezentuje to również kilkuminutowy film/reklama z Chin na temat technologii 5G. Czy takiej Polski chcemy? Czy chcemy Polski z wirtualnym pieniądzem i totalną inwigilacją, którą umożliwi nowoczesna technologia komórkowa?

Wsparcie - darowizny

OGLĄDAJ BEZ REKLAM W APLIKACJI WPRAWO.tv na Androida – POBIERZ I SKUBSKRYBUJ.

Zobacz:

„Wojna i piękno.” Podróżnik Marcin Malik o Palestynie vel Izraelu (cz. 2/2)

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. W K mówi

  Zawsze należy promować zdrowe technologie. Zdrową technologią jest Li-Fi.
  Jak to działa? – “Myths about LiFi technology explained”
  Podejście niemieckie: “Optical Wireless Transmission – LiFi”
  Podejście amerykańskie: “Guided By The Light – The Future Of The Internet Is Li-Fi | Mach | NBC News”
  Podejście hinduskie: “करेंगे Li-Fi टेक्नॉलजी का इस्तेमाल।”

  Szczególnie gminy powinny promować tę bezpieczną, bezemisyjną i w ponad 100% spełniająca wymagania wynikające z potrzeby szpiegowania wszystkich i wszystkiego (IoT <– Internet rzeczy), przy czym użytkownicy mogą zachować prywatność, jeśli zechcą.

  1. Krzysztof mówi

   Kolego – przecież to idzie w drugą stronę , nikogo to nie obchodzi co mówisz , ludzie już teraz są jak zombi. Zgroza – przestali myśleć , przestali walczyć , wszystko łykają i nie wiedzą ,że sami zaciskają sobie pętlę na szyi.

  2. W K mówi

   @Krzysztof, znowu zbłądziłem.

 2. jasiu244 mówi

  Proszę nie pi….ć głupot . Promieniowanie , jakie jest w 5G cały czas oddziałuje na organizm ludzki. Ważne jest natężenie pola. A ono w nadajnikach 5G jest niższe niż w mikrofalówce i nie jest kierunkowe.

 3. robert mówi

  1-Sieć 5G wykorzystuje te same fale EMF, co system kontroli tłumu Pentagon. 2-5G – Wykład Arthura Firstenberga Autora Niewidzialnej Tęczy.

 4. marju73 mówi

  Albo oni albo my. Nie ma innej opcji.

 5. jerzy mówi

  5G istnieje bez problemu od kilku miesięcy w Azji.Caly problem to konkurencja dla internetu z 12tys. satelitów amerykańskich który za rok ma działać.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.