Krakowscy pseudokibice zamieszani w przemyt islamskich imigrantów

fot. youtube
5

Straż Graniczna zatrzymała dziś dziesięciu członków zorganizowanej grupy przestępczej przemycającej islamskich imigrantów. Imigranci przerzucani byli z obozu dla uchodźców w miejscowości Bicske na Węgrzech do Niemiec lub do Austrii.

Wg komunikatu zamieszczonego na portalu strazgraniczna.pl grupa miała powiązania ze środowiskiem krakowskich pseudokibiców oraz współpracowała z arabskimi i afrykańskimi przemytnikami ludzi. Imigrantów z Syrii, Iraku, Afganistanu i Pakistanu przewożono w samochodach dostawczych. Za ten „luksus” płacili przemytnikom od 300 do 1000 euro.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Podczas dwuletniego śledztwa zakończonego dziś aresztowaniami funkcjonariusze Straży Granicznej współpracowali ze służbami niemieckimi oraz z Europolem. Przemytnikom postawiono zarzuty obejmujące kierowanie oraz udział w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze międzynarodowym, organizowanie imigrantom pochodzenia arabskiego nielegalnego przekraczania granicy Polskiej oraz granic innych państw Unii Europejskiej,  a także przestępstwo fałszowania dokumentów.

A teraz pytanie. Jakie zarzuty powinna usłyszeć kanclerz Angela Merkel za niezgodne z prawem otwarcie granic dla setek tysięcy islamskich imigrantów, którzy ruszyli na Europę po jej bezmyślnym „herzlich willkommen”?

Źródło: strazgraniczna.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Waldemar mówi

  Złota Pani musi odejść i ponieś odpowiedzialność polityczną. O odpowiedzialności karnej chyba nie ma mowy. Najlepiej, aby zamieszkała w małej niemieckiej miejscowości tam gdzie a jednego przybysza z Afryki przypada sześciu Niemców

  1. jacel mówi

   Mam nadzieję że to nie Ci z właściwej strony błoń, tylko żydo faszo komuna z Gejmonta.

 2. Robert mówi

  Pochodze z Małopolski,służyłem w Kazuniu,Modlinie,Nowym Dworze Mazowieckim w MON,słuzyłem tez w Strazy Granicznej w Krakowie (MSW),pracowałem turystycznie w Chicago i cos Wam powiem,tak dziwnego,zabełtanego z brakiem własnej,jednolitej,spójnej drogi miasta,pokreconego,manipulowanego,bez charakteru choc z najwiekszymi polskimi tradycjami,to nie widziałem,jak zyje.Kibice?Legia,niech trwaja jak najdłużej,dwa lata zbyt długo w sprawie,gdzie tajne słuzby pod auspicjami CIA,dysponuja technologia remote neural monitoring.Mam nadzieje,ze to nie ,zlegenda,, z tymi pseudokibicami…,wole Cracovie,od Wisły.Cracovia maraton,który biegałem,to raczej z myślą o nich.W sprawie pseudokibiców,o których chodzi?

 3. Robert mówi

  Jeszcze jedno w sprawie.Cześć i chwała dla wszystkich co walcza z gangusami podskakujacymi powyzej wała,dobrze ze dwa lata a nie piec…dobrze ze prezydent Trump wyraził chec i oswiecił Europe co jest trumfem

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.