Krakowscy pseudokibice zamieszani w przemyt islamskich imigrantów

fot. youtube
5

Straż Graniczna zatrzymała dziś dziesięciu członków zorganizowanej grupy przestępczej przemycającej islamskich imigrantów. Imigranci przerzucani byli z obozu dla uchodźców w miejscowości Bicske na Węgrzech do Niemiec lub do Austrii.

Wg komunikatu zamieszczonego na portalu strazgraniczna.pl grupa miała powiązania ze środowiskiem krakowskich pseudokibiców oraz współpracowała z arabskimi i afrykańskimi przemytnikami ludzi. Imigrantów z Syrii, Iraku, Afganistanu i Pakistanu przewożono w samochodach dostawczych. Za ten „luksus” płacili przemytnikom od 300 do 1000 euro.

Podczas dwuletniego śledztwa zakończonego dziś aresztowaniami funkcjonariusze Straży Granicznej współpracowali ze służbami niemieckimi oraz z Europolem. Przemytnikom postawiono zarzuty obejmujące kierowanie oraz udział w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze międzynarodowym, organizowanie imigrantom pochodzenia arabskiego nielegalnego przekraczania granicy Polskiej oraz granic innych państw Unii Europejskiej,  a także przestępstwo fałszowania dokumentów.

A teraz pytanie. Jakie zarzuty powinna usłyszeć kanclerz Angela Merkel za niezgodne z prawem otwarcie granic dla setek tysięcy islamskich imigrantów, którzy ruszyli na Europę po jej bezmyślnym „herzlich willkommen”?

Źródło: strazgraniczna.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Waldemar mówi

  Złota Pani musi odejść i ponieś odpowiedzialność polityczną. O odpowiedzialności karnej chyba nie ma mowy. Najlepiej, aby zamieszkała w małej niemieckiej miejscowości tam gdzie a jednego przybysza z Afryki przypada sześciu Niemców

  1. jacel mówi

   Mam nadzieję że to nie Ci z właściwej strony błoń, tylko żydo faszo komuna z Gejmonta.

 2. Robert mówi

  Pochodze z Małopolski,służyłem w Kazuniu,Modlinie,Nowym Dworze Mazowieckim w MON,słuzyłem tez w Strazy Granicznej w Krakowie (MSW),pracowałem turystycznie w Chicago i cos Wam powiem,tak dziwnego,zabełtanego z brakiem własnej,jednolitej,spójnej drogi miasta,pokreconego,manipulowanego,bez charakteru choc z najwiekszymi polskimi tradycjami,to nie widziałem,jak zyje.Kibice?Legia,niech trwaja jak najdłużej,dwa lata zbyt długo w sprawie,gdzie tajne słuzby pod auspicjami CIA,dysponuja technologia remote neural monitoring.Mam nadzieje,ze to nie ,zlegenda,, z tymi pseudokibicami…,wole Cracovie,od Wisły.Cracovia maraton,który biegałem,to raczej z myślą o nich.W sprawie pseudokibiców,o których chodzi?

 3. Robert mówi

  Jeszcze jedno w sprawie.Cześć i chwała dla wszystkich co walcza z gangusami podskakujacymi powyzej wała,dobrze ze dwa lata a nie piec…dobrze ze prezydent Trump wyraził chec i oswiecił Europe co jest trumfem

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.