Kpina z wyborców! Kandydatka na posła myślała, że nikt się nie zorientuje

Kandydatka PiS do parlamentu - Olga Kołoszyk / Fot. Facebook
2

Kampania wyborcza trwa, a wraz z nią wychodzi na wierzch, że w walce o „koryto” kandydaci na posłów są w stanie sięgnąć po niemoralne metody. Przykładem jest kandydatka Prawa i Sprawiedliwości Olga Kołoszczyk. Okazuje się, że mieszkanka gminy Błaszki (woj. łódzkie) tak pragnie dostać się do sejmu, że na terenie województwa porozwieszała banery z nieprawdziwymi informacjami. W czym dokładnie problem? Na banerze zawieszonym na płocie w Pabianicach widnieje napis „Olga Kołoszczyk z Pabianic”, na murze w Sieradzu można przeczytać, że Olga Kołoszczyk pochodzi Sieradza, a z treści banera w Warcie wynika, że kandydatka jest rodem z Warty itd.

PRZECZYTAJ I OBEJRZYJ: „Jestem ostatnim platformiarzem”. Wywiad z Pawłem Kukizem o rozmowach z Konfederacją, PSL-u, ustawie 447, farmach wiatrakowych i LGBT

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kłamstwa kandydatki do parlamentu w mig podchwycili mieszkańcy i sam Karol Rajewski, burmistrz Błaszek w latach 2014-2018. Mieszkańcy wielu miejscowości w regionie przecierają oczy ze zdumienia widząc banery pewnej mieszkanki gminy Błaszki – napisał nad zdjęciami banerów Kołoszczyk.

Moralność w PiS…Kandydatka z ….no właśnie skąd ?Mieszkańcy wielu miejscowości w regionie przecierają oczy ze…

Opublikowany przez Karol Rajewski-Burmistrz Błaszek 2014-2018 Piątek, 6 września 2019

Olga Kołoszczyk powalczy o parlament z miejsca 14 w okręgu 11. Czy mieszkańcy dadzą się nabrać na jej kłamstwa, tak jak nabierają się na obietnice innych polityków?

Przeczytaj:

J. Międlar: Miękkie nóżki Adasia Andruszkiewicza [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Dan mówi

    Cały PIS, chyba nikt normalny na tych socjalistów nie zagłosuje, aczkolwiek skąd ta „pani” jest to najmniejszy problem. Może tak pisiory wspomnieliby o wzrostach cen energii na rok 2020 o w ogóle o bezpieczeństwu energetycznym na kolejne lata.

  2. Karol Rajewski2 mówi

    Rajewski – a kto to niby jest, autorytet, który przez 4 lata był burmistrzem i odszedł w niesławie. Skłócony z całym środowiskiem gminnym, ze wszystkimi partiami i ugrupowaniami od lewa, do prawa. Zastanawiam się czy ma przyjaciół i czy do końca życia, będzie ciągnął jedynie na litości po zabitym ojcu. Rozpętał gównoburzę, gdzie wyraźnie jest napisane, np. „Ze Zgierza do Sejmu RP”, „z Sieradza do Sejmu RP”. To normalna targetowana kampania z miast własnego regionu z którego kandydatka startuje, a nie jakies oszustwo. Nie szukajcie taniej sensacji wśród czytających bez zrozumienia na poklask byłego burmistrza. PRzejedźcie się przez Błaszki i porozmawiajcie z ludźmi, a nie opieracie się na informacjach od jakiegoś oszołoma.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.