Kosmetyczka odmówiła depilacji męskich genitaliów. Transseksualista podał ją do sądu

transseksualista Jessica Yaniv/ fot. twitter
18

W „postępowej” Kanadzie kosmetyczka Marcia Da Silva stanęła przed Trybunałem Praw Człowieka w Vancouver za odmowę wykonania depilacji męskich genitaliów. Transseksualista Jessica Yaniv oskarżył ją o dyskryminację i nazwał neonazistką. „Nie możesz wybierać, kim będzie twoja klientela” – oświadczył podczas rozprawy.

Da Silva wyjaśniła, że nie ma nic przeciwko LGBT, a wykonania usługi odmówiła, ponieważ czuła się niekomfortowo w tej sytuacji, a także nie jest przeszkolona w wykonywaniu depilacji męskich genitaliów. Yaniv miała być jej pierwszą klientką. Okazało się jednak, że jest to… klient, więc kosmetyczka odwołała umówiona wizytę. Da Silva powiedziała też, że jej mąż nie zgodził się, aby depilowała męskie genitalia. Wyjaśniła również, że oferuje usługi kosmetyczne we własnym domu, więc ma prawo decydować, kogo do niego wpuści. Transseksualista odparł, że Da Silva powinna była zaakceptować to, iż on identyfikuje się jako kobieta, a nie sugerować się wyglądem.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Da Silva nie jest pierwszą kosmetyczką, którą transseksualista oskarżył o dyskryminację ze względu na odmowę wykonania usługi depilacji genitaliów. Wcześniej oskarżył inną kobietę, która motywowała odmowę wykonania zabiegu względami religijnymi.

Rozpatrzenie skargi ma potrwać kilka tygodni. Marcia Da Silva zamknęła już swój zakład kosmetyczny. Na Twitterze transseksualista Jessica Yaniv przedstawia się jako „dumna lesbijka” walcząca o prawa człowieka. Lesbijka z męskimi genitaliami?!

Źródło informacji: nationalpost.com

Zobacz też:

HIT! Uczestniczka marszu LGBT: „Popłynęła krew. Mam na to świadków i świadkinie” [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Blue mówi

  I jak to skomentować? No cóż, chłop sobie po prostu jaja robi albo raczej chce sobie robić;)
  Ja bym mu zaproponowała depilację podgrzanym woskiem a żeby czuł się jeszcze bardziej komfortowo zabieg powinien wykonać mąż tej pani. Efekt gwarantowany;P

  1. Hammurabi mówi

   A nie prościej denaturatem albo naftą? Szybciej, taniej i efektowniej.

  2. Blue mówi

   Nie, żadnego znęcania się nad klientem;) Pełen profesjonalizm. Skoro ten pan Jessica;) chce się poczuć jak kobieta, to powinien z godnością znieść taką depilację. To naprawdę wystarczy, tu nie potrzeba już żadnych innych metod. Może się okazać, że w trakcie zabiegu, nagle przypomni sobie, że jednak jest mężczyzną i stwierdzi,że niezwłocznie musi wyjść na miasto, aby skontaktować się z małżonką;)

  3. Aleksander mówi

   To jest inny świat ta zagranica. Jakbym w Polsce poszedł do fryzjera czy kosmetyczki i by mi odmówiono, tobym sobie gdzie indzie poszedł i już. A tam sądy od razu i strach się bać.

 2. Zdzislaw mówi

  Wy macie diabła za ojca i CHCECIE SPEŁNIAĆ POŻĄDANIA waszego ojca. Od początku był on ZABÓJCĄ i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa.” (Jan.8:44)

  1. Aleksander mówi

   Zdzisek a z czego ten cytat jest, bo chyba nie z Ewangelii. Chyba, że ją sam tłumaczyłeś… ☺

 3. Hammurabi mówi

  Cóż… Skoro była już sprawa przed „trybunałem”, to mąż tej pani ma pełne namiary na to coś. Na jego miejscu 90 procent facetów pogadałoby z tym stworem…

  1. Blue mówi

   To co najbardziej przeraża mnie w tym wszystkim to to, że ludzie przestają bronić swoich bliskich z obawy przed posądzeniem ich o homofobię. Ten pan Jessica, a właściwie Jonathan znalazł sobie idealny pretekst ,by bezkarnie dręczyć kobiety, bo czymże to było jak nie próbą zmuszania do czynów lubieżnych? Mąż tej kobiety, zamiast jej bronić, tak jak pisałam o tym wcześniej;), pozwolił na to, że musi się ona teraz tłumaczyć przed sądem. Jeśli to szaleństwo nie zostanie zatrzymane, takie persony będą pozwalały sobie na dużo więcej a my będziemy kompletnie bezradni.

  1. Jaca mówi

   Zgadzam się w 100%, takich ludzi należy trzymać w zakładach psychiatrycznych a nie żeby oni byli tolerowani i jeszcze pretensje mieli do normalnych obywateli i narzucali większości swoje wypaczenie. Zdrowemu na umyśle człowiekowi nie może to przejść przez głowę co się dzisiaj dzieje na tym zepsutym świecie.
   Dobrobyt, rozpusta i demoralizacja człowieka, bezbożność, doprowadziła do takiego stanu w wielu krajach gdzie sodomia rządzi się swoimi prawami. W naszych czasach praktycznie cały świat jest biblijną Sodomą i Gomorą. Czara gniewu bożego już się przelała, tylko czekać kary.

  2. Blue mówi

   Oni już się sami ukarali, naprawdę. Sami siebie poniżają. I to jest w sumie bardzo smutne. Moim marzeniem jest, aby coraz więcej zwykłych ludzi zaczęło mówić dość temu szaleństwu. Nie chodzi mi o żadną agresję, ale o nieuleganie tej propagandzie. Wielu ludzi jest tym zmęczona, bo wszystko jest odwrócone do góry nogami. Społeczeństwo jest zastraszane tą tęczową „miłością”. A przecież prawdziwa miłość czy przyjaźń tak nie wrzeszczy. Ktoś nam już ofiarował tę wielką Miłość. Ten, który jest, nie zmusza nas ani przemocą, ani podstępem abyśmy Go poznali i pokochali. Ten lojalny Przyjaciel nie kpi, nie szydzi z nikogo. On po prostu jest, nigdy nas nie opuścił, choć to my Go często odpychamy od siebie. My wszyscy powinnyśmy podążać tą drogą, powinnyśmy chcieć wzrastać, być coraz lepszymi pod każdym względem.

 4. Aleksander mówi

  Tym ludziom trzeba współczuć i okazywać miłosierdzie samarytańskie. Każdy ma prawo błądzić i grzeszyć. Niech ci co rzucają kamieniami, a mówię szczególnie o narodowcach i kibicach, którzy w owych dniach brali udział w zamieszkach w Białymstoku: czy lubią oglądać seks lesbijski albo inne filmy erotyczne np. dwóch gejów i kobieta czyli Bi, o innych zboczeniach (np. kobieta z penisem) nie wspomnę. Jeśli oglądają to porno i jednocześnie są przeciw LGBT, TO NIE JEST HEJ, TO NIE JEST W PORZO. To jest po prostu hipokryzja i to też trzeba leczyć.

  1. Buran mówi

   Co innego jest oglądać pornusa a co innego wśród wrzasku i zgiełku, maszerować półnago przez miasto w wyuzdanych pozach i obscenicznych gestach siejąc zgorszenie.

 5. Buran mówi

  Szajba wspina się na coraz wyższe poziomy.

 6. Zbigniew mówi

  Facet lesbijka, to juz jest chyba 4 rodzaj „ludzki”.

 7. Krzysztof mówi

  Powinna przyjąć zamówienie i użyć do tego celu …. brzytwy . Może by tak się nieopacznie omsknęła i jaja były by na obiad.

 8. Blue mówi

  A właściwie dlaczego pan Jessica, jak dotąd nie poprosił o usunięcie męskich genitaliów, skoro czuje się kobietą? Nie rozumiem. Przecież w szpitalu zrobiliby mu też depilację. To byłoby takie 2 w 1.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.