Korwin-Mikke zatrzymany na lotnisku w Londynie! Międlar: „Przecieram wam szlaki” [WIDEO]

Janusz Korwin-Mikke/ fot. twitter
5

Janusz Korwin-Mikke został zatrzymany na londyńskim lotnisku. W opublikowanym wpisie wskazuje jasno, że zatrzymali go dwaj agenci żydowscy. Co ciekawe, w 2017 roku Jacek Międlar, gdy jako pierwszy Polak został zatrzymany z pobudek politycznych na brytyjskim lotnisku, mówił dokładnie o tym samym, a dzisiaj mówi: „Przecieram szlaki”.

PRZECZYTAJ: J. Międlar: Zakazano mi obrony chrześcijańskich dzieci! Szczegóły zatrzymania na lotnisku w Londynie

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Niesamowite! Na lotnisku w Londynie zostałem poddany nie tylko b. dokladnej rewizji (nie osobistej, tylko bagażu – jednak liczyli mi nawet tabletki lekarstw!!) ale – przede wszystkim przepytano mnie z poglądów politycznych!! Musiałem -dokladnie wyjaśniać, czy w/g mnie w państwie powinien istnieć parlament, i jaki powinien mieć zakres władzy!! Wypytywali mnie o KONFEDERACJĘ – i nazwiska liderów KONFEDERACJI. Czym prędzej wyjaśniłem, że jestem prezesem partii KORWiN… – opisuje Janusz Korwin-Mikke we wpisie na Facebooku. Przez pół godziny czterech facetów przeglądało mój skromny bagaż – a trzech tajniaków mnie przesłuchiwało. Co sie porobiło w tej Anglii! Nawet w Związku Sowieckim i III Rzeszy nie blokowano politykom z innych krajów wjazdu z powodu poglądów politycznych.

Tymczasem w roku 2017 Jacek Międlar, jako pierwszy Polak zatrzymany z pobudek politycznych i oskarżony o „chrześcijański ekstremizm” tak opisywał sprawę: Dziwne uczucie gdy na londyńskim lotnisku, zamiast Brytyjczyków, witają cię żydowscy agenci z brytyjskimi paszportami. Tego doświadczyłem 25 lutego 2017, lecąc na wydarzenia w Telford i Londynie. Wrogowie boją się umocnienia międzynarodowych relacji nacjonalistów. Myśleli, że zatrzymując mnie i nie wpuszczając do kraju, zastopują nabierający coraz większego rozpędu proces odbudowy chrześcijańskiej Europy i odebrania państw narodowych z rąk budowniczych ateistycznego porządku świata. Nasi oponenci strzelili sobie w kolano, tym samym demaskując swoje nienawistne oblicze. SZCZEGÓŁY I CAŁY TEKST – TUTAJ

Jeszcze w 2017 roku wielu nie dawało wiary zeznaniom Jacka Międlara. Mainstream próbował go wyśmiać, a niektórzy nabierali wody w usta. Dziś okazuje się, że wszystko co opowiadał Międlar to szczera prawda, którą potwierdzają kolejni zatrzymywani publicyści i działacze: Ziemkiewicz, Kowalski, Korwin-Mikke, Sumliński… Kto następny i kiedy Polacy przejrzą na oczy?
Więcej w nagraniu:

Przeczytaj także:

Pismo do MSZ ws. zatrzymania na lotnisku w Londynie. Czekam na interwencję ministra Waszczykowskiego!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Robert mówi

  Po co tam latacie,latajcie do Rosji,to ostatni bastion chrześcijaństwa

  1. michu mówi

   W Anglii mieszka chyba więcej Polaków. Warto ich umacniać i bronić przed lewizną 😉

 2. michu mówi

  Skoro mają władzę, to dlaczego z niej nie korzystać? ;). A przy okazji można umocnić swoje wpływy 😉

 3. Janusz I mówi

  Mógłby tam zostać. Nie rozpaczałbym.

 4. Mieczyslaw mówi

  Ludzie ! Przeciez PIS i PO to pasuje oni sieciesza ze Prawice uciszaja.. Czas na zmiane 13 lista numer 4

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.