Korwin-Mikke odpowiada na atak Stonogi! „Pan Zbyszek mordercą nie jest, ale robi co może”

8

Kochane Internetowe Buźki. Od wielu godzin usiłuje się do mnie dobić pan korwin czy jakoś tak, który był łaskaw napisać w czasie moich cierpień (zobaczycie je dziś wieczorem) że Stonoga jest śmieciem wyrzuconym do śmietnika. Moja wina-byłem śmieciem w śmietniku, a do tego asystentem pana korwina czy jakoś tak. Faktycznie byłem śmieciem w śmietniku – na Facebook’u napisał Zbigniew Stonoga, który kilka dni temu wyszedł na wolność.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poza atakiem na partię rządzącą, Stonoga przepuszcza także atak na konkretne osoby związane lub kojarzone z Konfederacją. Wśród nich jest Stanisław Michalkiewicz, Wojciech Sumliński, czy sam Janusz Korwin-Mikke.

Korwin-Mikke odpowiedział na pomówienia Stonogi w następujący sposób.
Co do p.Zbigniewa Stonogi.. Cóż… W Dawnych, Ciemnych Czasach wypuszczano z więzień i morderców – pod warunkiem, że zamordują wskazaną osobę. P.Zbyszek mordercą nie jest – ale robi, co może, Przedwczoraj Go wypuszczono – już wczoraj mnie zaatakował. Nie wiem, o co chodzi, nie będę czytal bzdur. Pisze, co Mu kazano, i tyle. Rozumiem, że chce żyć – a w kiciu mógłby nie przeżyć. Ponieważ podobno ciężko odczytać treść pisma, które w Jego sprawie wystosowałem parę miesięcy temu do więzienia w Rzeszowie (a w ślad za nim posłałem tam Żonę, która jest rzeszowianką i tam akurat była…) – zamieszczam je jako obrazek:

Jeszcze zanim Janusz Korwin-Mikke zabrał głos w tej sprawie, tak skomentował ją Jacek Międlar:
Obawiam się, że opuszczanie więzienia przez Zbigniewa Stonogi na krótko przed wyborami nie jest przypadkowe. Wielkie zasięgi na FB (ponad 600k obserwujących), a w nich personalne ataki na ludzi kojarzonych z cenzurowanym komitetem wyborczym (nr 4). Pierwsze skojarzenia. Coś tu śmierdzi.

Przeczytaj także:

J. Międlar: Miękkie nóżki Adasia Andruszkiewicza [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. marju73 mówi

  Myślałem że po Stongę przyjdzie seryjny samobójca ale chyba otrzymał ofertę nie do odrzucenia. Widać że może się pisożydom do czegoś przysłużyć.

  1. piotr mówi

   Zbigniew Stonoga – Odpowiedz na zarzuty, Dominika Duda.
   |YOU-TUBE (trzecia minuta co mówi Z.S. o J.K. i za co chce go ukarać J.K.)

  2. marju73 mówi

   Znam to. Ale może Stonogę nawrócili „argumentami” na ścieżkę Prawa i Sprawiedliwości.

 2. Mariusz mówi

  Ja raczej panu Stonodze nie wierzę. Osoba bardzo …. jakby to powiedzieć .. z jednej strony medialna i potrafi pozyskać młodych, gniewnych a z drugiej strony raczej niestała. Lepiej trzymać się od takich ludzi z daleka.

 3. Spostrzegawczy mówi

  Wszystkie siły Żydów przeciw Konfederacji ! Oj ! Bardzo się boją, żeby reprezentacja Polaków zbytnio nie przyglądała się ich ciemnym geszeftom. Najbardziej boli postawa mediów toruńskich.

 4. Janusz I mówi

  Nie lubię ani jednego ani drugiego.

 5. Robert mówi

  Wszystkie nogi na pokład,z najgłębszych pokładów zepsucia,co z Polską zrośnięte jeszcze,przez pasożyta jest do wytrucia,wszystkie nogi na pokład niech by ich było Sto,korzeń niszczony jest przez turkucia,usrael ciągnie na dno

 6. Jimmy mówi

  Tak… macie racje. Zydowskie elity wypuscily na wolnosc terminatora ktory trafia do kazdego, zeby wasza ukochana konfederacja nie wygrala wyborow haha 😀

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.