„Konkursik” z topografii miasta, czyli jak KODziarz zaorał Rafała Trzaskowskiego

Rafał Trzaskowski / Fot. Twitter
2

Umówiłem się z nim przy Supersamie, potem muszę pojechać na Dworzec Południowy, potem muszę zajrzeć do szklaniaka, a potem kończę w „Domu Pod Sedesami”. Mógłby pan podpowiedzieć jak tam trafić? – usłyszał Trzaskowski. To pytanie wyraźnie rozzłościło kandydata PO na prezydenta Warszawy. Co wydarzyło się dalej?

Do zdarzenia doszło przy ulicy Wiatracznej w Warszawie, podczas pogadanki Rafała Trzaskowskiego z warszawiakami. W pewnym momencie do Trzaskowskiego, twórcy tzw. „Dekalogu Wolności” (więcej tutaj) podszedł jego sympatyk, a zarazem zwolenniku KOD-u.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Umówiłem się z nim przy Supersamie, potem muszę pojechać na Dworzec Południowy, potem muszę zajrzeć do szklaniaka, a potem kończę w „Domu Pod Sedesami”. Mógłby pan podpowiedzieć jak tam trafić? – zapytał Rafała Trzaskowskiego… zwolennik KOD-u. Kandydata PO na prezydenta Warszawy to pytanie nieźle rozzłościło. – Odpowiem panu, bo widzę, że pan chce mi tutaj robić konkursik. Otóż nie będę z panem robił konkursiku – odpowiedział polityk. – Chciałem panu zadać pytanie, przy pełnej mojej życzliwości, słowo daję – zarzekał się chwilę później sympatyk KOD.

– Niestety nie zostałem zrozumiany, ale cóż, nie zawsze wychodzi tak, jak chciałbym, aby wyszło. W zasadzie wygląda na to, że czas, abym skończył tę rozmowę, bo zostałem dziwnie potraktowany. Facet wyglądał mi na takiego, który ma poczucie humoru, natomiast nie ma – powiedział po chwili sympatyk KOD.

 

Kto by się spodziewał, że Rafał Trzaskowski zostanie zaorany przez swojego sympatyka? Chociaż to znowu nie jest taka wielka sztuka.

Źródło: Twitter

Przeczytaj:

Trzaskowski gra głupa czy tak na poważnie? Szef MSZ w gabinecie cieni nie zna sprawy Pomnika Katyńskiego w Jersey City

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Andrzej mówi

    Sam nie wiem o chu… chodziło temu kodomicie??? Dziwne poczucie humoru.

  2. Gniewko mówi

    Czaskowski to buc platformiany i to niestety złodziej kolejny.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.