Konfederacja wspiera mieszkańców Pruchnika: „Będziemy bronić ludzi, których polskie władze chcą ciągać po sądach” [WIDEO]

konferencja prasowa Konfederacji/ fot. twitter
16

W Sejmie odbyła się dziś (24.04.2019) konferencja prasowa Konfederacji poświęcona nagonce na mieszkańców Pruchnika w związku z urządzonym przez nich tradycyjnym sądem nad Judaszem, czyli tzw. Judaszkami. „Histeria, jaką wokół tego rozpętała izraelska prasa, spowodowała reakcję ministra Brudzińskiego, który zaczął wyzywać uczestników tej żartobliwej tradycji od idiotów i rasistów. Dziś topienie Judasza jest przedmiotem śledztwa prokuratury. (…) Ludzie są przesłuchiwani, wzywani na policję, a teraz mają być stawiane zarzuty” – oświadczył prezes Ruchu Narodowego, poseł Robert Winnicki i dodał, że działacze Ruchu Narodowego i Konfederacji prowadzą w tej sprawie własne śledztwo na Podkarpaciu.

„Nasi działacze są w kontakcie z mieszkańcami. Będziemy bronić tych ludzi, których polskie władze, oglądające się na zagranicę, chcą ciągać po sądach, skazywać czy to na grzywny, czy na inne reperkusje za kontynuowanie tej tradycji. Konfederacja będzie bronić tych ludzi. Rozmawiałem z jednym z nich dzisiaj telefonicznie. Ten człowiek jest zszokowany, że wokół tego, co odbywało się w Pruchniku od dekad, od zawsze, wywiązała się teraz taka histeria” – oświadczył poseł Winnicki.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

„Na gwizdnięcie prasy żydowskiej stawiają się dziś ministrowie i biskupi. Na gwizdnięcie prasy żydowskiej potępiają, odcinają się i grożą bliżej niesprecyzowanymi konsekwencjami tym dzieciom z Pruchnika” – skomentował sytuację Grzegorz Braun i podkreślił, że jest to element nagonki związanej z bezprawnymi żydowskimi roszczeniami finansowymi wobec Polski.

Poseł Winnicki poinformował, że składa interpelację do ministra Brudzińskiego, w której prosi o odpowiedź, czy policja będzie interweniowała podczas obchodów święta Purim w Tykocinie w związku z wieszaniem kukły Hamana oraz czy policja będzie podejmowała interwencję wobec kolędników okładających kijami Heroda.

Źródło informacji i cytatów: facebook

Zobacz też:

Tajne rozmowy PiS z Żydami ws. roszczeń? Poseł Winnicki składa interpelację [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Dan mówi

  Pogonić PISożydów czym prędzej, aż się nie dobrze robi czytając dyrdymały wymyślane przez tych posłów osłów. Na zachodzi biją żydów, a głupie Polskie goje u siebie szukają winnych.

 2. Normalny mówi

  Najwyższy czas na rządy Polaków z Konfederacji !

  1. Marek Bystrzewski mówi

   Problem tylko taki, że kierownictwo tej Konfederacji to najprawdopodobniej T.W. i oficerowie WSI.
   Patrz mój wpis poniżej. Posłuchaj relacji posła Majki.

 3. Marek Bystrzewski mówi

  Panie Jacku jest kolejna poważna rysa na wiarygodności Konfederacji. A w zasadzie to już kompletna kompromitacja jej wiarygodności!
  Otóż poseł Majka de facto zażądał od członków Konfederacji okazania decyzji IPN, poświadczającej o nie pełnieniu w przeszłości funkcji współpracownika bądź pracownika tajnych służb PRL.
  I jaka była reakcja? Spotkał się de facto z odmową oraz z ostracyzmem. Zaprzestano z nim dalszych rozmów ws. dołączenia do Konfederacji.
  To jest jak przyznanie się przez członków Konfederacji do bycia tajnymi współpracownikami służb PRL !

  1. Wojciech Decowski mówi

   Korwin odpowiadał już na temat „Zabawy teczkami” przez polityków. Kompromitację wiarygodności to przeżywa w tym momencie PiS – miało być patriotycznie, jest filosemicko. Majka to bardzo śmieszny gość jest, bratał się z Potockim (oszustem i podszywańcem), więc traktowanie tego człowieka jakkolwiek poważnie to jest skrajny idiotyzm. Agent krzyczy najgłośniej – łapać agenta.

 4. Marek Bystrzewski mówi

  Cała ta sprawa i ta Konfederacja to może być kolejny teatr dla gojów. Poseł Majka prosił: pokażcie papier z IPN, że nie byliście T.W.
  To przecież po prostu taki podstawowy, oczywisty wymóg formalny. Jak prawo jazdy, jak przepustka do roli prawdziwego polskiego polityka, reprezentanta narodu polskiego.
  No i co?
  Nieprawidłowe reakcje: panika w oczach, zero jakiejkolwiek odpowiedzi do dzisiaj – czyli de facto odmowa.
  A i więcej: zaprzestanie wszelkich kontaktów i dalszych rozmów o wstąpieniu posła Majki do Konfederacji. Czyli ostracyzm.
  Toż to przecież de facto przyznanie się przez przez kierownictwo Konfederacji do bycia T.W.!
  Przecież nie jesteśmy dziećmi.

  1. marju73 mówi

   Wszyskto to być może. Tylko że w obecnym źydopolinie trzymający piecze nad IPNem źydopisowcy mogą z każdego zrobić agenta a łajdakowi wystawić laurkę jedynego sprawiedliwego.Patrzymy przede wszystkim na czyny.Te ukażą prawdę. Gdyby Konfederacja była czystym tworem służb byłaby promowana w źydomediach głównego ścieku niczym Kukiz w wyborach parlamentarnych jako „nowa opozycja”. Aczkolwiek należy patrzeć na ręce, twarze i życiorysy które się pojawiają i eliminować syjonistycznych kretów.

  2. Marek Bystrzewski mówi

   Racja. Z tym, że tutaj chodzi głównie o reakcję konfederatów na prośbę posła Majki. To ta reakcja demaskuje właśnie ludzi nieuczciwych. Uczciwy człowiek na taką prośbę natychmiast by co najmniej zadeklarował gotowość do złożenia wniosku do IPN o ustalenie stanu faktycznego albo od razu by taki wniosek złożył albo pokazał by decyzję, jeśli już ją posiada.
   Brak odpowiedzi również jest odpowiedzią, a jeśli dodatkowo uwzględnimy ten ostracyzm ze strony konfederatów wobec posła Majki to mamy komplet…

  3. jola mówi

   Poseł Majka jest osobą godną wiary co udowodnił dokumentami , oraz swoimi nie mijającymi się z prawdą odważnymi i niezależnymi wypowiedziami, czego do tej pory nikt z pretendentów do funkcji posła nie dokonał. Poseł Majka swoimi odważnymi istotnymi i udokumentowanymi wystąpieniami powinien dla dobra Polski znaleźć miejsce w sejmie. Kwestionowanie szlachetności i odwagi posła Majki tylko źle zaświadcza o kontestującym. Polacy dosyć wycierpieli za sprawą tchórzy i nędzników sprzedających się za judaszowe srebrniki. Osoby które maja brud w papierach nie powinny reprezentować obywateli PONIEWAŻ SĄ i MUSZĄ BYĆ NA SMYCZY posiadacza papierów. Życzę KONFEDERACJI by się opamiętała, ponieważ brak porozumienia z posłem Majką w tak istotniej sprawie podważa suwerenność i intencje Konfederacji.

 5. Marek Bystrzewski mówi

  Taka refleksja: czy ktoś wie, o co tak konkretnie chodzi Konfederacji? Braunowi, Leroyowi, Korwinowi, Winnickiemu? Co oni chcą uzyskać? Jakie mają konkretnie cele? Jak wyobrażają sobie Polskę?
  Co konkretnego i dobrego wynika z tego, czego oni chcą?
  Słowem, jaki oni mają program? Jaką konkretną propozycję dla każdego Polaka?
  Ja tego nie wiem, bo tego nigdy od nich nie słyszałem, chociaż dosyć pilnie słucham ich na youtube i pejsbuku.
  Wiem tylko, że oni chcą się dostać do Sejmu na etat posła. To jest ich cały program. Ale co oni chcą zrobić dla Polaków, tego nie słyszałem. Braun na przykład chce monarchii, ale nie ma króla. O króla to mamy się modlić. Jak się będziemy mocno modlić, to Pan Bóg nam go ześle z nieba. Tak mówi p. Braun…
  Nie neguję wszechmocy Pana Boga, jednakowoż słowa p. Brauna traktuję jednak jako manipulowanie „maluczkimi” i nadużycie.
  Słowem, to wszystko, cała ta polska scena polityczna, w szczególności prawicowa strona, coraz bardziej wydaje mi się być jednym wielkim teatrem dla gojów. Staranie, długofalowo zaplanowanym i rozpisanym na różne role, akty i antrakty, wiele lat temu, ciągle pilnowana i odpowiednio ulepszana i ustawiana.
  Prosta weryfikacja: gdzie macie program dla Polaków?!
  Jak dotąd jedynym konkretnym programem dla Polaków jest program ugrupowania p. Jerzego Zięby „Nowa Polska”. Zachęcam do zapoznania się i do popierania.
  Znajdziecie go na jerzyzieba.com/polityka

  1. Wojciech Decowski mówi

   Jerzy Zięba, ten popapraniec, propagator pseudonauki? Chory jesteś człowieku na łeb, nie siej fermentu.

 6. Robert mówi

  Za chwilę Brudziński wyda zakaz manifestacji majowej ws 447, powołując się na opinię J. Danielsa, którą ten już dawno przedstawił.

 7. Mieczyslaw mówi

  Glosowalem na PIs Teraz moj glos ma Konfederacja jeszcze tesciowa musze przekonac

 8. Jacek Wójcikiewicz mówi

  Episkopat Polski zaraz ogłosi,że apostoł Judasz to wzór do naśladowania,a stojący pod krzyżem apostoł Jan to zdrajca i łotr jeszcze gorszy od Jacka Międlara.Ja uważam,że co ma wisieć nie utonie i wolę Jana od Judasza,choć oba Żydy.

  1. Tony84 mówi

   „Nasz” episkopat jest podobnie zjudaizowany ja reszta naszych władz i dawno przestał reprezentować katolików w Polsce. Zwrócę uwagę, że po niedawnym (już po Pruchniku) zbezczeszczeniu obrazu MB. Częstochowskiej przez „tęczowych” nie padło ani jedno słowo potępienia ze strony judejskich purpuratów!!! Może to budzić tylko odrazę do tej „firmy” na usługach „dialogu” i „ekumenizmu”!

 9. Tony84 mówi

  Pruchnik – jakiś judejski generał-brygadier z IDF przysłał pismo do Burmistrza i Rady Miasta z pogróżkami zapowiadające naloty ich F-35, jeśli nie zwrócą mienia „zagrabionego” żydom podczas wojny! Co na taki wrogi akt powinni odpowiedzieć hunwejbini cesarza min.min. Brudziński (obrażający obywateli Pruchnika) i Błaszczak, faryzejski Premier i taki sam Prezydent? Czy mogą tylko „dierżat’ ruki po szwam” i zapewniać o bezwarunkowej miłości do Usraela? Tylko po co nam takie harcerzyki utrzymywane z naszych podatków, a służące obcym i nieprzyjaznym interesom!!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.