Konfederacja przedstawia oczekiwania wobec prezydenta Dudy: „Powinien lepiej kontaktować się z polskimi patriotami” [WIDEO]

Artur Dziambor, Krzysztof Bosak, Grzegorz Braun/ fot. screen
12

Po zaprzysiężeniu prezydenta Andrzeja Dudy przed Zgromadzeniem Narodowym (6.08.2020) Konfederacja przedstawiła swoje oczekiwania wobec głowy państwa. – Prezydent powinien lepiej kontaktować się z polskimi patriotami – stwierdził poseł Grzegorz Braun. Podkreślił też, że szczególnym obowiązkiem prezydenckim jest dbanie o bezpieczeństwo państwa i jego obywateli.

– Wystąpienie prezydenta przypominało pod pewnymi względami expose premiera, zawierało wątki dotyczące inwestycji w gminach, w powiatach, natomiast niewiele dowiedzieliśmy się na temat pryncypiów polityki państwowej, na temat obrony praw Polaków poza granicami kraju, wyzwań globalnych, z którymi nasz kraj się ściera, zmiany globalnego układu sił, wyzwań związanych z obronnością i polityką zagraniczną – powiedział poseł Krzysztof Bosak.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Następnie Bosak przedstawił listę postulatów do prezydenta Dudy, na której znalazły się m.in. podniesienie kwoty wolnej od podatku (co PAD obiecywał w pierwszej kampanii wyborczej, a co nadal nie zostało zrealizowane); wielowektorowa, transakcyjna polityka zagraniczna (tak jak robi to USA);  obrona Polski przed roszczeniami żydowskimi (Ustawa Stop447); wypowiedzenie pakietu klimatycznego i Zielonego Ładu; obrona polskiego górnictwa przed likwidacją; ochrona życia nienarodzonego; wypowiedzenie Konwencji Stambulskiej.

Źródło informacji: YouTube

Zobacz też:

Prezydent Duda złożył przysięgę przed Zgromadzeniem Narodowym: „Będę prezydentem polskich spraw” [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Anna mówi

  znowu będzie zwoływał żydów ze świata ?

 2. Antyparch mówi

  Szczesc Boze
  ,cioty od Bosaka glosujacy na pedalolubnego trzaskowskiego,fana lgbt,kto wg was jest prawdziwym patriota?
  jakas definicja?
  no cioty,jak to jest?

  1. antyPOPiS mówi

   @arcyparch, jesteś takim imbecylem że cobym nie napisał i tak do ciebie nie dotrze,.. ale ponieważ czytają nas osoby postronne które mogą nie znać twoich wcześniejszych wymiocin, to zwracam im uwagę że pederastia to leitmotiv twojej kacaPiSkiej sraczki „intelektualnej” na forach, co z kolei dowodzi że HIV który toczy ci PiSowską kiepełe musi nabyłeś nadstawiając odbytnicę…/kulasowi?/. Podsumowując, idź chory przygłupie się leczyć, ..nie dziękuj za diagnozę…

  2. Antyparch mówi

   Ty sie martw tym, że za 4,5 miliarda lat Słońce sie wypali. Moze coś na to poradzisz?
   lepiej na parade rownosci sie cioto szykuj.

  3. Raptor mówi

   Jesteś taki głupi od urodzenia, czy przyszło ci to z czasem? Kozaczyzna w necie, pizda w świecie. Typowy marszczyfred z pryszczami co pussy widział na zdjęciach.

 3. Antyparch mówi

  Szczesc Boze
  cioteczki od bosaka,smakowaly kanapki bosakowi z niemieckiej fundacji adenauera lapki? zaklamane kanalie,tfuuuu,smierdzace zaklamane onuce.

 4. Antyparch mówi

  Szczesc Bozee
  pedalolubni prawdziwi patrioci,
  raz sie skurwil,kurwa pozostanie,i tyle dobrego o teczowym bosaku moge powiedziec w kwestii brania kasy od niemcow. skowyt,prawdziwych patriotow,pedalolubnego trzaskowskiego to miod na moja dusze.

  1. Anonim mówi

   Dokładnie tak, masz rację.

  2. Obserwator mówi

   Brawo Antyparch! Jechać z cwelami w stylu AntyPOPiS czy Marju73

 5. Antyparch mówi

  Ty sie martw tym, że za 4,5 miliarda lat Słońce sie wypali. Moze coś na to poradzisz?
  lepiej na parade rownosci sie cioto szykuj.

 6. Hunter mówi

  Przecież bosak to wierny poddany i PO i lewicy. O jakich patriotach mówi może z UPA, NKWD czy Werhmachtu?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.