„Komuniści są prawdziwymi patriotami.” Czerwona zaraza w Dąbrowie Górniczej. Na pohybel Komunistycznej Partii Polski [WIDEO]

Komunistyczna Partia Polski
9

Prezentujemy Państwu reportaż TVP na temat Komunistycznej Partii Polski, która została założona w Dąbrowie Górniczej, w miejscowości, gdzie 9 grudnia 2018 roku pod pomnikiem czerwonych sztandarów (WIĘCEJ TUTAJ) odbędzie się manifestacja „Antykomuna”.

Komuniści są prawdziwymi patriotami. Dążą do zapewnienia szczęścia polskiego ludu poprzez zabezpieczenie im bytu materialnego, bezpieczeństwa zagranicznego i głoszą chwalebne hasła przyjaźni i walki z wojną – twierdzi związany z KPP Zbigniew Wiktor, były lider Związku Komunistów Polskich „Proletariat”.

W Polsce Ludowej nastąpił wielki awans cywilizacyjny i społeczny ogromnych mas ludności – twierdzi Marcin Adam, członek KPP.

Komunistyczna Partia Polski to partia, która jawnie odwołuje się do ideologii zabronionego przez konstytucję komunistycznego systemu totalitarnego (art. 13), a mimo to legalnie funkcjonuje na terenie III RP.

Do dziś w Dąbrowie Górniczej, pod pomnikiem czerwonych sztandarów, spotykają się komuniści z KPP i ich sympatycy, gdzie wraz z samorządowcami i zwolennikami tzw. totalnej opozycji składają kwiaty, a co roku, 1 maja, z pełną obstawą funkcjonariuszy policji, uczestniczą w festynie, podczas którego oddają hołd komunistycznym katom. Dlatego miejsce teogorocznej „Antykomuny” połączonej ze spotkaniem autorskim Jacka Międlara nie jest przypadkowe. Pod pomnikiem czerwonych katów oddamy hołd ofiarom komunistycznych zbrodni oraz powiemy stanowcze NIE propagowaniu komunizmu w Polsce.

9 grudnia 2018 roku, o godzinie 15, spotkamy się pod pomnikiem, który już dawno, w ponoć niepodległym kraju, winien zostać wysadzony w powietrze… o co będziemy się starać.

 

Przeczytaj:

Grozili „drugim Jedwabnem”! Antykomuna i spotkanie autorskie z J. Międlarem w Dąbrowie Górniczej i tak się odbędzie

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. sten mówi

  Stare sq….ńskie dziady wzięło na wspominki , powinni gnić w lochach , lać czerwoną bandycką zaraze ile wlezie i czym popadnie .

 2. Goj mówi

  Jak to możliwe, że ta partia działa legalnie? Nikt tego nigdy nie zgłaszał? Nie jest to przestępstwo ścigane z urzędu?

 3. Jacek Wójcikiewicz mówi

  Jaki raj na ziemi tworzą komuniści to można zobaczyć w Korei Północnej i wysłać tam wszystkich komunistów z Polski.Porównajmy Koreańskie państwa,tą z południa i tą komunistyczną z północy.Ten sam naród,a jedna jego połowa zamknięta w obozie koncentracyjnym o nazwie KL-D,a ci z południa żyją w dobrobycie,wolności,a Kościół Katolicki w rozkwicie.

  1. DDDDDDFD mówi

   nawet w korei pln nieuku nie ma komunizmu jest SOCJALIZM !

  2. Andrzej Józef mówi

   Socjalizm +następny stopień swietlanej przyszłości Komunizm, teoretycznie tylko I wyłocznie mógł się sprawdzic w Szwecji .
   Problem w Europie zaistniał kiedy to gówno złapał największy Dziad Europejski Rosja.

 4. ssdsd mówi

  to jest bardzo zacna przedwojenna partia CIAGNAC SIE OD NICH !!!! kapitaluchy !!!

 5. nacjonal. mówi

  Taaa… a jednak Polska komunizmem stoi,bo właśnie od tego,wciąż legalnie działającego czerwonego ścierwa,swój początek biorą dotychczasowe partie polityczne,natomiast oddolne ruchy patriotyczno-narodowe,które nie mają z żydokomuną nic wspólnego,są tępione i dyskryminowane począwszy od rządu,meainstrimowych mediów,Kościoła a skończywszy na wynarodowionym lewackim plebsie.
  Cały ten żydolweacki establishment nienawidzi polskości,stąd nie przypadkiem młode pokolenie
  Polaków wzorujące się na Żołnierzach Niezłomnych,jest chóralnie wyzywane od”bandytów i faszystów”.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.