Kompromitacja! Nowoczesna informuje, że obchodzimy dziś 73. rocznicę Powstania Warszawskiego

M. Szczerba i K. Gasiuk-Pihowicz/ fot. twitter
4

– Przedstawiciele #Nowoczesna obecni na Uroczystej sesji Rady Miasta na Zamku Królewskim w Warszawie, która poświęcona była 73. rocznicy Powstania Warszawskiego. #ŁaczyNasPamięć #GettoWarszawskie – taki wpis znalazł się dziś na twitterowym koncie partii Nowoczesna. Wpis zniknął po godzinie, ale Internety nie płoną.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Na koncie Nowoczesnej pojawiła się kolejna wersja: „Przedstawiciele #Nowoczesna obecni na Uroczystej sesji Rady Miasta na Zamku Królewskim w Warszawie, która poświęcona była 75. rocznicy Powstania Warszawskiego. #ŁaczyNasPamięć #GettoWarszawskie”. Ten wpis zniknął po minucie, ale Internety nie płoną.

Za trzecim razem udało się przedstawić właściwą wersję i Nowocześni oświadczyli, co następuje: „Przedstawiciele #Nowoczesna obecni na Uroczystej sesji Rady Miasta na Zamku Królewskim w Warszawie, która poświęcona była 75. rocznicy Powstania w Getcie Warszawskim. #ŁaczyNasPamięć #GettoWarszawskie

Jak widać, pod nowym kierownictwem Nowoczesna radzi sobie równie doskonale, jak za Ryśka. Nasze gratulacje.

Źródło: twitter

Przeczytaj:

Katarzyna TS: Ściema Muzeum POLIN, kompromitacja akcji „Żonkile” i demaskatorski film „Dzieli nas pamięć”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Robert B. mówi

  Niech se te żonkile na łeb poprzyklejają i do dupy i paradują z nimi cały rok. Może żydostwo ich za to pokocha…

 2. KB mówi

  Nowoczesną należy tępić. Nie fizycznie, ale jako polityków. Oni zrobią wszystko na opak, żeby przeciętny Polak był otumaniony i niczego nie rozumiał. Nawet, gdyby ci ludzie byli święci, nawet gdyby byli genialni, to jednej rzeczy im brakuje: nie ma w nich za grosz polskości.

  1. Robert B. mówi

   PiS też bije hołdy przed Żydami. I to jakie…

 3. Dr mówi

  Co tu komentować? Wyrazy współczucia dla wyborców! A PIS to takie samo gowno jak cała reszta.Szkoda głosować!!!! Kiedy jakaś patriotyczna prawicowa ekipa wyciągnie nas z tego szamba?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.