Kompromitacja Gretkowskiej! Aberracja umysłowa i nieznajomość ortografii, czyli „Hujnia Niepospolita”

fot. facebook
3

Feministyczna pisarka Manuela Gretkowska błysnęła podczas zeszłorocznego Kongresu Kobiet organizując akcję zakładania papierowych toreb na głowy w proteście przeciwko dyskryminacji kobiet. Na jej obronę można powiedzieć, że nie wysikała się publicznie i nie przespacerowała nago po ulicach Warszawy, ale być dojdzie i do tego.

Na razie Gretkowska obnażyła swoje nieuctwo publikując wpis, w którym zaapelowała o zmianą nazwy Rzeczypospolitej Polskiej na „Hujnię Niepospolitą”. Dlaczego? Bo według Gretkowskiej „rządzi nami Kościół i patriarchat”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Aberracja umysłowa Gretkowskiej ewidentnie wskazuje, że jakiś facet skrzywdził ja do tego stopnia, iż czuje ona potrzebę walki z mężczyznami nie tylko poprzez zakładanie torby na głowę, ale również poprzez produkcję nieortograficznych apeli w mediach społecznościowych. Cóż, każdy leczy swoje traumy, jak potrafi. Gretkowska leczy „Hujnią”.

Źródło: facebook

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Waldemar mówi

  No cóż pani Gretkowska jest cały czas w okresie menopauzy.

 2. iks igrek mówi

  A ja proponuję jej zmienić Nazwisko z Gretkowska na Zgredkowska. Przecież nikt jej siłą nie trzyma w Polsce.
  Nawet byłoby miło gdyby ubogaciła swoją osobą inny bardziej demokretynczny kraj, może Niemcy, albo Francję? Tam niedługo demokratycznie kobiety będą własnością islamskich mężczyzn.

 3. Jacek zarazek mówi

  Pani grafomanka coraz bardziej popada w otchłań paranoi. Słowo przyzwoitość jest jej kompletnie nieznane. No i ta obsesja seksualna. Kobieta chora na nienawiść i nietolerancję.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.