Kompletny odjazd! KOD organizuje „Rok Szarego Człowieka” i 7-tygodnice dla uczczenia samobójcy z depresją

fot. facebook
5

Cierpiący na ciężką postać depresji Piotr Szczęsny dokonał samospalenia pod wpływem histerycznej, kłamliwej propagandy medialnej szczujni oraz „autorytetów” i polityków opozycji totalnej. Sępy w typie Jana Hartmana z niecierpliwością czekały na śmierć Szczęsnego, żeby w końcu mieć męczennika, którego będą mogły wykorzystać do walki politycznej. Marzenie sępów spełniło się. Szczęsny umarł. A teraz sępy odprawiają taniec nad trupem.

Na stronie fb Video-KOD można zobaczyć, jak ten sępi taniec wygląda. Odbywa się on w miejscu podpalenia się Szczęsnego i ma formę 7-tygodnic pod hasłem „Rok Szarego Człowieka. Czytanie. Śpiewanie. Milczenie”. Co to takiego? Oto wyjaśnienie ze strony Video-KOD: „Termin „miesięcznica”, zawłaszczony przez „sektę smoleńską” z jej guru Antonim Macierewiczem i bożkiem Jarosławem Kaczyńskim, nie zostanie nigdy odzyskany dla świata zwykłych, szarych ludzi, jeśli nikt nie przeciwstawi się społecznym deprawatorom. Proponując jako alternatywę wydarzenie periodycznie zbliżone (co 7 tygodni – przez 1 rok), a biegunowo odległe nienawistnym przesłaniom „protoplastki”, nadaliśmy mu charakter, który w warstwie treściowej, stylistycznej i dramaturgicznej odcina się od comiesięcznych wydarzeń z Krakowskiego Przedmieścia.”

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Podczas pierwszej 7-tygodnicy, która odbyła się 19 listopada br., odczytano list Szczęsnego oraz list poparcia wystosowany przez czeską organizacją KAPUTIN zaprzyjaźnioną z KOD. Samobójstwo Szczęsnego zostało w nim nazwane czynem głęboko moralnym!

Oprawę muzyczną zapewniła „KOD kapela” pod batutą Konrada Materny (ten od helikoptera na głowie i handlu kobietami). Na koniec Materna odczytał fragment artykułu z „OKO Press” i zaśpiewał piosenkę pt. „Rondo światła” z tekstem „Nadziei światło dajcie mu”.

Frekwencja była marniutka. Oprócz KOD kapeli było może kilkanaście osób. Kolejna 7-tygodnica ma odbyć się 7 stycznia.

Źródło: facebook

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Teresa mówi

    A co będą czytać?Dzieła Lenina?A modlić się będą?Ks.Sowa Mszę odprawi?

  2. Waldemar mówi

    A wyśmiewali się ze zgromadzeń 10 każdego miesiąca

  3. goj mówi

    Skoro to jest dla nich czyn głęboko moralny, to czemu wszyscy lewacy tego głęboko moralnego czynu nie popełnią? Czyżby nie byli moralni?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.