Komedia! Rzecznik prezydenta Warszawy „walczy z ociepleniem” z klimatyzowanego samochodu

samochód Kamila Dąbrowy/ fot. twitter
4

– 42 stopnie Celsjusza dzisiaj w Warszawie przed 17:00. Rząd @pisorgpl ignoruje zmiany klimatyczne i potrzeby Polaków, którzy chcą zadbać o przyszłość. Dlatego @warszawa i samorządna Polska biorą sprawy w swoje ręce. Życie i zdrowie Polaków są naszym priorytetem. #WarszawaDlaKlimatu – napisał w niedzielę (30.06.2019) na Twitterze rzecznik prezydenta Warszawy Kamil Dąbrowa.

Wsparcie - darowizny

Internauci nie zostawili na Kamilu Dąbrowie suchej nitki wskazując, że rzecznik prezydenta Trzaskowskiego ogłosił swój klimatyczny manifest z wnętrza klimatyzowanego, nieekologicznego samochodu.

Źródło informacji: Twitter

Przeczytaj też:

Katarzyna TS: Dziewczynka wraca na drzewo

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. narodowiec mówi

  Jakby wybić połowę Zydów, to klimat zaraz by się oziębił (przynajmniej między Polską a Izraelem ) !!!

 2. Robert mówi

  Rząd ignoruje,bo usrael najwspanialszy Polski przyjaciel od paru miesięcy,montuje w swych Fordzikach,Lincolnach silniki o pojemności ponad pięć(5)tysięcy…tyle wachy mają że muszą ,dopóki ostatniej kropli nie wyduszą od innych krajów.Wtedy cała ludzkość zacznie żyć jak w Raju

 3. Johnny mówi

  Jacki. Czy moglbys zadac pytanie Konfederacji? Skoro Konfederacja jest przeciw aborcji i zabijaniu to czemu chca kary smierci? To sie nie trzyma kupy. Mysle, iz kara dozywocia dla mordercow bylaby wystarczajaca, gdyby taki wiezien pracowal na swoj chleb i za wyzadzone krzywdy.

 4. Johnny_b mówi

  Jacku. Czy moglbys zadac pytanie Konfederacji? Skoro Konfederacja jest przeciw aborcji i zabijaniu to czemu chca kary smierci? To sie nie trzyma kupy. Mysle, iz kara dozywocia dla mordercow bylaby wystarczajaca, gdyby taki wiezien pracowal na swoj chleb i na zadoscuczynienie za krzywdy.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.