Komedia! Ryszard Petru opuszcza „swoje własne dziecko, które dziś podążą swoją własną drogą”

Ryszard Petru odpina znaczek Nowoczesnej/ fot. twitter
1

Ryszard Petru poinformował dziś, że opuszcza założoną przez siebie partię. „Robię to z bólem serca, bo Nowoczesna to moje własne dziecko, ale które dziś już podąża swoją własną drogą” – zaznaczył. „Podjąłem trudną dla mnie osobiście decyzję o tym, że dzisiaj opuszczam Nowoczesną. Czynię to ze smutkiem i żalem – to są bardzo ważne dla mnie trzy laty, ale nasi wyborcy oczekują ode mnie i od nas wyrazistości, jednoznaczności i szczerości a tego nie ma” – powiedział Petru. „Wiem, że niestety dzisiaj Nowoczesna, tego, co gwarantowała wyborcom trzy lata temu, nie oferuje” – mówił Petru.

Dwa dni temu z Nowoczesnej wystąpiła Joanna Scheuring-Wielgus i Joanna Schmidt. Kto następny? Może Krzysztof Mieszkowski? A potem wszyscy razem założą fanklub Roberta Biedronia i wspólnie ruszą na macicowo-tęczowe barykady. I to byłoby na tyle w kwestii partii wystruganej z banana na pięć minut przed wyborami.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

A oto jak internauci komentują decyzję Petru.

Źródło: pap

Przeczytaj też

Gigantyczne oszustwo na szkodę miasta! Marta Lempart, Rafał Dutkiewicz i układ wrocławski

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. julie mówi

    No tak I na dodatek zrobil ze swoich azjatyckich eskimisow ! Normalnie krol Midias. Tylko ze, rysiu czego sie nie dotknal to wszystko zamienial ale w odchody pierwszej wody ! Ja ciem krecem !

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.