Komedia! Półnagie feministki narzekają na zimno blokując most w proteście przeciw ociepleniu klimatu [WIDEO]

Feministki w Londynie/ fot. screen
7

W niedzielę (8.03.2020) brytyjskie feministki z Extinction Rebellion uczciły Dzień Kobiet blokując Waterloo Bridge w Londynie. Półnagie kobiety stały na moście trzymając się za ręce. Na biustach miały wypisane hasła „przemoc klimatyczna”, „sprawiedliwość klimatyczna”, „gwałt klimatyczny” i „maltretowanie klimatyczne”. Feministki śpiewały „Usłyszcie nasz głos” i „Kryzys klimatyczny to kryzys kobiet”. Celem akcji było okazanie solidarności z kobietami, które cierpią z powodu ocieplenia klimatu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Reporterka podeszła do jednej z protestujących i zapytała ja, jak się czuje podczas tego protestu. Feministka odpowiedziała: „Właściwie to jest mi zimno”.  

Mój komentarz: Widzieliśmy już wiele idiotycznych akcji lewicy, w tym taniec przeciw przemocy i antygwałtową makarenę. Blokowanie mostu w wersji topless to kolejny absurd, który trudno jest skomentować inaczej niż pukając się w czoło. Co przyjdzie kobietom w Afryce z tego, że półnagie Angielki trzęsą się z zimna na londyńskim moście? Nic. Feministki ośmieszają problemy kobiet urządzając kolejne komedie świadczące wyłącznie o ich infantylizmie.

Feministki w Londynie/ fot. screen
feministki w Londynie/ fot. screen

Źródło informacji: Facebook, Twitter

Zobacz też:

Paranoja! Taneczna metoda powstrzymania gwałciciela w „ubogaconej” Finlandii [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Buran mówi

  W tym stadium, pozostaje tylko modlenie o zdrowie.

 2. Robert mówi

  To co widać to nie kryzys klimatyczny tylko klimakterium.Jedno trzeba przyznać towarzyszom wyspiarzom,że się nie boją o swoje śliczne królewny jakby z przeświadczeniem,że się koroną nie zarażą
  ..

 3. bb mówi

  Trochę im się zwoje mózgowe wyprostowały za bardzo. Trzęsą się z zimna i walczą z ociepleniem klimatu. Może jak by się klimat ocieplił to by się nie musiały trzęść z zimna. A może one trzęsą się z gorąca… ???

 4. piotr p mówi

  One chcą przyśpieszenia śmigusa-dyngusa.

 5. Małgorzata mówi

  NIESTETY, ROZUMY TYCH PAŃ ZAMIENIŁY SIĘ W PARĘ WODNĄ I ROZWIAŁY SIĘ BEZPOWROTNIE.

 6. Jano49 mówi

  Najlepiej to Ruscy załatwili jak pare feministek rozebrało się i zaczeły protestować pojawili się kozacy ze swoimi nahajkami i panienki uciekały jak się tylko dało i było po proteście !

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.