Komedia! Nowoczesna zbiera datki na przygotowanie projektu ustawy o przemocy ekonomicznej

fot. twitter
2

Takiej komedii jeszcze nie było! Nowoczesna apeluje o wpłacanie datków na jej konto, żeby miała za co wynająć prawników, którzy napiszą dla niej projekt ustawy o przemocy ekonomicznej. Okazuje się, że członkowie partii, która przedstawia się jako grono ekspertów od wszystkiego, nie tylko nie umieją przedstawić swoich pomysłów w formie ustawy, ale nie mają też chęci z własnych pieniędzy zapłacić temu, kto umie to zrobić.

Faktem jest, że „ekspercka” Nowoczesna straciła subwencję na skutek „eksperckich” działań męża posłanki Gasiuk-Pihowicz. Ale uposażenie i diety poselskie Nowocześni pobierają, a są to kwoty niemałe: wysokość uposażenia poselskiego to 9892,30 zł brutto, a diety – 2473,08 zł brutto. Czyżby były to kwoty niewystarczające, żeby zrobić zrzutkę i wynająć prawnika?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli posłowie Nowoczesnej taką biedę klepią na tych „głodowych” pensjach, to może kilka tysięcy na projekt ustawy przeznaczy posłanka Scheuring-Wielgus. Ma z czego. W końcu jej mąż dostał 600 tysięcy od prezydenta Włocławka. I dostał je za nic, bo trudno nazwać „czymś” projekt rewitalizacji miasta polegający na napisaniu kilku bredni o kulturze tańca na rynku i osobnych ławeczkach dla starszym i młodszych. A za takie brednie pan Wielgus przytulił ponad pół bańki. Czyżby Joanka już to przehulała?

Źródło: twitter

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. kalina mówi

    niech im „guru prawa” ustawę napisze czyli niejaka myszka agresorka! zamiast walić łapą w mównicę niech się weźmie za pisanie, skoro jej mąż – równie geniusz jak i ona sama i cała ta zbieranina Nowoczesna z kropkami zamiast mózgu – wysadził całą kasę Nowoczesnej partYi w powietrze! tam w tej Nowoczesnej z kropką to sami geniusze: petru co zdanie to gafa, krzesełkowy grzywiasty misiło – specjalista od rzucania papierowymi kulkami w komisję, myszka agresorka – rozumu i wiedzy prawnej mniej niż u studenta I roku prawa, o tej szojbus-wielgus to szkoda mówić bo toto jest szojrnięte totalnie – dośc dyktatury kobiet i też co zdanie wypowie to wstyd, klapa i żenada! O tej maderowej kochance to szkoda mówić! kloska takze bardzo dba by się nie wyróżniac mądroscią i trzyma wysoki poziom…. żenady i prymitywizmu! Jedynie Gryglas – powazny błąd w weryfikacji kadr Nowoczesnych pustostnów, intelektem i morale pozostawał na przeciwległym biegunie ale on już na własne szczęscie, przeszedł na własciwą stronę! inni zaś, jak ten z Opola, jakze mu tam ? zembaczynski z czerwonej PZPR-owskiej dynastii zembaczynskich, też taki nieco na tle Nowoczesnej żenady, inteligentniejszy więc nie drze on japy jak te prymitywy szojbus, myszka agresorka czy ten babochłop genderowy Lubnauer, ale i on to w zasadzie jest takze takie Nowoczesne nic! wszyscy razem to pasoŻyci, moralane nicości, intelektualne karły!

  2. Mirka mówi

    W sprawie unikania alimentów niech proszą o pomoc Kijowskiego.Znają się ze wspólnych manifestacji no a na alimentach któż ma większą wiedzę niż sam Kijowski alimenciarz nr.1

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.