Komedia! Gasiuk-Pihowicz atakuje PiS kapustą, ale nie odróżnia kilograma od sztuki

Kamila Gasiuk-Pihowicz/ fot. Twitter
8

– Zakupy na targu w Różanie, od których zaczęłam dzień udowodniły jak w ostatnich czterech latach podrożały ceny żywności. Podstawowe produkty podrożały nawet 3-krotnie – na przykład kapusta, z ok. 2 zł do 6 zł za kilogram. Powiedzmy głośno #StopDrożyźnie #TwójSztab #UzdrowićPolskę – taki wpis zamieściła na Twitterze Kamila Gasiuk-Pihowicz, kandydatka Koalicji Obywatelskiej w wyborach parlamentarnych. Wpis opatrzyła zdjęciem, na którym trzyma kapustę z ceną 6,50 zł za sztukę.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ile waży kapusta, która trzyma Gasiuk-Pihowicz? „Na oko” przynajmniej 3 kilogramy. To ile kosztuje kilogram kapusty? 2 czy 6 zł? To jest zagadka, która najwyraźniej przerosła była posłankę Nowoczesnej. Atakowanie PiS przy pomocy kapusty okazało się kiepskim pomysłem. Internauci nie zostawili na Gasiuk-Pihowicz suchej nitki.

Zobacz też:

HIT! Michał Szczerba w roli kataryniarza. Internauci pękają ze śmiechu [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Buran mówi

  Módlmy się by idioci znowu nie zasiadali w ławach sejmowych.

 2. Robert mówi

  Dla sztuki chciałaby pozbyć się paru kilogramów,albo dla sałaty grać sztukę,kapusta sałata,Kamili lata,kiedy lecą lata,wszystko się miesza

 3. Robert mówi

  Puścić głąba miedzy liście,wejdzie w dupę uroczyście w sam środek

 4. Bd gg mówi

  Takie coś na głównej? Nie macie już o czym pisać, tak?

 5. Mariusz mówi

  To jest nowa odmiana kapusty bez głąba, dlatego jest droższa. Ale z panią Gasiuk-Pichowicz będą teraz tworzyć zgrany komplet

 6. Wektor mówi

  To jest taka gra, że mądrzy czy niekoniecznie, mają być przy korycie, a my mamy na nich tyrać. Nie chcę nikogo z nich. Nie wybieram.

 7. Odklejeńcy mówi

  J. Kaczyński kiedyś też podszedł do kasjerki i na pytanie ile jest tego kurczaka powiedział: – kilo, kilo miało być. Idioci nie potrafią czytać cenówek ze zrozumieniem.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.