„Komando śmierci” dybiące na posła Brejzę to jego sąsiad plus niedopałek

Brejza toi-toi story/ fot. twitter
1

Mężczyzna podejrzany o zaprószenie ognia w toi toiu w okolicy składowiska budowlanego przy budynku, w którym mieszka poseł Krzysztof Brejza, został zatrzymany – dowiedział się portal tvp.info. Mężczyzna przyznał się do nieumyślnego wzniecenia pożaru niedopałkiem papierosa. „Podpalaczem” okazał się 51-letni sąsiad posła Platformy Obywatelskiej.

Portal tvp.info ustalił, że mężczyzna został zatrzymany w poniedziałek wieczorem do wyjaśnienia. W związku z tym, że zostało zgłoszone usiłowanie zabójstwa, sąsiada posła Brejzy będzie przesłuchiwał prokurator, a nie policja. Szef Prokuratury Rejonowej w Inowrocławiu Robert Szelągowski powiedział, że formalnej decyzji ws. wszczęcia śledztwa w tej sprawie jeszcze nie ma, gdyż prokurator analizuje zgromadzony materiał dowodowy. Szelągowski potwierdził informacje policji o postawieniu zatrzymanemu mężczyźnie zarzutu nieumyślnego spowodowania pożaru. – W tej sytuacji chodzi najprawdopodobniej o lekkomyślność – dodał.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nasz komentarz: Miał być zamach i mordercza dyktatura terroryzująca opozycję, a skończyło się na gostku z niedopałkiem. Poseł Szczerba domagał się dymisji ministra Brudzińskiego. „Chodzi o podejrzenie usiłowania zabójstwa polityka opozycji i jego rodziny. Polityka najbardziej dociekliwego w śledzeniu patologii tej władzy. Najbardziej przez nią znienawidzonego” – histeryzował Szczerba na twitterze.

Przewodniczący platformianej młodzieżówki Grzegorz Drobiszewski grzmiał: „PiS wysyła sygnał: siedźcie cicho albo coś wam się stanie. Tak działa państwo mafijne”.

Jasne! Żyrafy wchodzą do szafy, pawiany wchodzą na ściany, a krasnoludki sikają do mleka. Histeria wokół spalonego toi-toia pokazuje, ze totalni kompletnie już odlecieli. Być może nawet uwierzyli, że „pisoskie bojówki” dybią na ich życie. A może wydaje im się, że robienie tzw. shitsztormów to skuteczna metoda polityczna? Chyba jeszcze do nich nie dotarło, że z g…a bicza nie ukręcisz.

Źródło: tvp.info, twitter

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. Andrzej mówi

    Coś mi tu śmierdzi… Pomyślał Brejza po nieudanym zamachu toj tojem.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.