Kolejny “cud w wymiarze sprawiedliwości”?! Ziobro wnosi o uniewinnienie drukarza, który odmówił usług środowiskom LGBT

8

To już kolejny raz, gdy Prokuratura Krajowa interweniuje w sprawie trefnego aktu oskarżenia czy wyroku sądowego. Najpierw PK wystosowała pismo do prokuratury wrocławskiej, by tak wycofała idiotyczny akt oskarżenia Jacka Międlara, teraz prokurator generalny chce uniewinnienia łódzkiego drukarza, który odmówił wydrukowania plakatów fundacji LGBT. W tej sprawie do Sądu Najwyższego Ziobro skierował kasację od wyroku

Uważam ten wyrok za błędny, naruszający konstytucyjną zasadę wolności sumienia – mówił wcześniej o prawomocnym wyroku w tej sprawie minister sprawiedliwości-prokurator generalny Zbigniew Ziobro. Dodał, że stoi „po stronie fundamentalnych zasad, których nie wolno naruszać w imię jakichkolwiek ideologicznych racji”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Chodzi np. o to, by również „Gazeta Wyborcza”, która krytykowała drukarza, miała prawo odmówić publikowania w formie reklamy propagandowych materiałów środowisk, choćby narodowych, z którymi się nie zgadza. Chodzi też np. o to, żeby drukarnia związana ze środowiskami homoseksualnymi mogła odrzucić zlecenie na druk broszury, która udowadnia, że homoseksualizm jest chorobą – wskazywał Ziobro.

W maju bieżącego roku Sąd Okręgowy w Łodzi utrzymał wyrok Sądu Rejonowego dla Łodzi-Widzewa i uznał Adama J. za winnego wykroczenia z art. 138 kodeksu wykroczeń – „umyślnej, bez uzasadnionej przyczyny odmowy świadczenia, do którego jest obowiązany” – ale odstąpił od wymierzenia mu kary. SO nie uwzględnił apelacji od wyroku I instancji ora uznał, że dukarz nie miał prawa odmawiać świadczenia usług potencjalnemu klientowi.

Biorąc pod uwagę, jak lewactwo zaryczało po opublikowanej przez nas publikacji i filmie, w którym Jacek Międlar mówi o wycofaniu jego aktu oskarżenia, możemy się domyśleć, że interwencja ministra Ziobry w tej sprawie, również wywoła kwik marksistowskich świń.

Za: wSumie.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. M. mówi

  Ciekawe czy zajmie się śmiercią dzieciaka (14l.), który niedawno popełnił samobójstwo, zaszczuty przez kolegów z powodu orientacji homoseksualnej. Niech każdy, kto choć raz wyśmiewał gejów pomyśli co przeszedł ten chłopiec.

  1. test24 mówi

   No proszę, a wasz ukochany Islam każe pedałów śmiercią. A sobie pomyśl, co czują osoby chore na zespół Tourette’a – np. ja. Czy to masz już w dupie, bo nie należę do kasty lubiących zabawę w kakaowe oczko? Zespół Tourette’a jest znacznie gorszy, bo pedał może udawać normalnego i przepychać odbyt w domu, gdy nikt nie widzi, ale tików nie powstrzymasz, a im więcej ludzi i sytuacji stresowych, tym tików więcej i mocniejsze.

  2. test24 mówi

   Nawet sobie nie wyobrażasz, jakie to uczucie, gdy pół szkoły wytyka Cię palcami i cały czas się nabija, przez co masz silniejsze i częstsze tiki i jeszcze bardziej się przez to nabijają.

  3. test24 mówi

   O szkolnych miłościach można pomarzyć, bo nikt nie chce spotykać się z “wariatem”.

  4. Gutek mówi

   Zespół Tourette’a to choroba, tu trzeba współczucia i zrozumienia, a pedalstwo to wybór więc skoro cała szkoła się z pedałka śmiała to powinien zrozumieć, że takie rzeczy nie powinno się wywlekać na światło dzienne gdyż większość ludzi i słusznie uważa to za zboczenie.

  5. Andrzej, zwykły mieszkaniec tego kraju mówi

   A nie mógł chodzić normalnie ubrany? Musiał się afiszować ze swoją innością? Co chciał udowodnić swoim rówieśnikom? Jak wychowywała go matka, że chłopiec nie umiał rozpoznać kobiet jako obiektu swojej seksualności? Ubierała go w damskie ciuszki? Może zaszczepiła mu nienawiść do kobiet? Bo przecież seksualność to efekt wychowania. Nikt nie rodzi się lesbijką, gejem czy hetero, to wychowanie i środowisko kształtuje seksualność dziecka. A na wybór środowiska rodzice mają jednak wpływ, a przynajmniej powinni mieć.

 2. Norisa mówi

  Szanowny Panie Zbigniewie Ziobro bardzo serdecznie dziekujemy,ale dla przykladu ukarac sedziow prokuratorow i pozostalych debili/turoniowatych,dokad beda miec imunitety i robic wyglupy z Polakow i mojsikowego smierdzacego prawa.KARA SMIERCI MUSI BYC W POLSCE!!!!!!!dla sedziow ,prokuratorow tez.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.