Kolejne protesty holenderskich rolników przeciw klimatycznej polityce rządu. Starcia z policją, wojsko ochrania parlament

Protest rolników w Hadze. Wojsko ochrania parlament/ fot. screen
3

Holenderscy rolnicy protestują przeciw rządowym planom ograniczenia hodowli zwierząt w ramach walki ze zmianami klimatycznymi. W poniedziałek w prowincji Groningen rolnicy szturmowali budynki administracji publicznej, doszło do starć z policją i aresztowań. W innych rejonach kraju rozrzucano na ulicach siano lub obornik. Kilku rolników zostało zatrzymanych przez policję. W środę (16.10.2019) rozpoczął się protest w Hadze. Wojsko obstawiło budynek parlamentu, żeby nie dopuścić do niego protestujących.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Protesty rozpoczęły się na początku października i odbywają się w 7 regionach Holandii. W ich rezultacie kolejne prowincje (Drenthe, Overijssel i Gelderland i Fryzja) uchylają rządowe przepisy dotyczące ograniczenia emisji azotu do środowiska, które ograniczałyby działalność rolniczą.

ZOBACZ: Holenderscy rolnicy protestują przeciw planom likwidacji hodowli zwierząt w ramach walki o klimat [WIDEO]

Mój komentarz: Histeria klimatyczna nie dotyczy tylko i wyłącznie energetyki i paliw kopalnych. To zmasowane uderzenie w całą gospodarkę. Klimatyczni aktywiści otwarcie mówią o wprowadzeniu zakazu przemysłowej hodowli zwierząt, a docelowo – o zakazie konsumpcji mięsa. Jaki będzie efekt? To oczywiste: będzie głód. Dlaczego klimatyczni aktywiści chcą doprowadzić do klęski głodu? Ponieważ w ten sposób doprowadzą do zwiększenia śmiertelności, co z kolei ma doprowadzić do depopulacji w imię ratowania planety. To nie jest teoria spiskowa. Klimatyczni aktywiści mówią o tym wprost. Niszczenie rolnictwa w Holandii jest jednym z elementów tego morderczego planu.

Źródło informacji: farmer.pl, Twitter

Zobacz też:

Europosłanka Wiosny: „Zakazać produkcji mięsa”. Czy UE wprowadzi przepisy wymuszające weganizm?

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jacek Wójcikiewicz mówi

  Pierdzące krowy jako zagrożenie klimatu?Następni będą do kasaty ludzie,jako „nowotwór planety Ziemi”.Absurdy lewactwa są większe niż kosmos.

 2. Buran mówi

  Planeta i ludzie dopiero wtedy odpoczną jak się tych pomyleńców wystrzeli w kosmos. Przynajmniej tu, na Ziemi, nie będą emitować metanu.
  Ciekawe jak im pójdzie przestawienie drapieżników w rodzaju wilki, tygrysy itd. na jedzenie szczawiu.

  1. Buran mówi

   Ciekawe czym jeszcze zaskoczy nas lewactwo, bo widać że szajba coraz większa.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.