Kolejna szarża Romaszewskiej. Atakuje osobę piszącą o żydowskich zbrodniarzach

żydowskie zbrodnie/ fot. twitter
16

Dyrektorka TV Biełsat Agnieszka Romaszewska po raz kolejny atakuje na twitterze. Najpierw Romaszewska próbowała zdyskredytować dr Ewę Kurek. Potem wykryła w obozie rządzącym „skrzydło efektownie kontynuującego linię oenerowsko-ubeckich tradycji”. Teraz nie podoba jej się działalność osoby, która podaje zgodne z prawdą informacje o żydowskich zbrodniarzach.

„Czy ktoś wie co to jest „Kasjopea”? Konto ma 12k followersów…Kolejne do zablokowania. Systematycznie przysyła mi listy stalinowskich zbrodniarzy żydowskiego pochodzenia, na których mnie oznacza i ogólnie kawałki o Żydach itd.” – pisze Romaszewska na tt i dodaje „Szanowni, trzeba wreszcie zacząć stawiać tamę szkodzącej Polsce szczujni na TT i Fb. Występują w narodowym i patriotycznym przebraniu, podsycają antysemickie stereotypy i złość wśród ludzi. Żeby pękli mnie nie uciszą – może ich tu zlecieć z wymysłami nawet 100 k”

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 

Kim jest Kasjopea, która tak rozłościła Agnieszkę Romaszewską? Nie mamy pojęcia, kim jest, ale wiemy, że robi kapitalną robotę podając na tt informacje „wyklęte” z oficjalnej narracji.  Oto kilka przykładów.

Agnieszce Romaszewskiej radzimy, żeby wzięła na wstrzymanie i zakończyła swoje żałosne popisy na twitterze.

Źródło: twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Rychu mówi

  Widocznie ona z tej samej nacji wybranych

 2. t-n mówi

  Kto zmusza Polaków do finansowania antybiałoruskiej gadzinówki nadającej z terenu Polski.? Waszczykowski na koniec swojej marnej kadencji zaczął myśleć chciał ów biełsat rozwalić jak również banderofilską politykę i chyba dlatego go zrekonstruowano stawiając na jego miejsce kukłę – marność nad marnościami.

  1. Janusz I mówi

   Nie słyszałem, żeby Bialorusini szukali jedzenia w śmietnikach.

 3. Robert B. mówi

  Mówiłem Panu, nie warto o tym wspomnieć, bo to wcale nie jest podobne, to wcale nie jest podobne…

 4. Spostrzegawczy mówi

  Chyba sama pani Romaszewska występuje w narodowym i patriotycznym przebraniu. Przed następnymi wyborami do władz powinna być sporządzona pełna lista kandydatów z ich cytatami i wypowiedziami demaskującymi ich pochodzenie i ich stosunek do spraw polskich i do spraw mniejszości etnicznych i ich hierarchizacji .

 5. Ayax mówi

  Może jakaś petycja o zamknięcie tej stacji ?

 6. michu mówi

  Jasno Romaszewska stwierdziła, że choćbyśmy pękli to ona w obecnym układzie jest bezkarna. A za antypolonizm wynagradzana.

 7. Zbulwersowany mówi

  To takie mają być słowa czołowej działaczki PIS – u do Polki ujawniającej prawdę o bestialskiej działalności Żydów wobec Polaków ?!
  „Spadaj wariatko albo świrze, bo licho wie kim jesteś.”
  Tym powinna zająć się natychmiast Rada Polityczna i Dyscyplinarna PIS, jeśli PIS chce zachować jeszcze jakiekolwiek znamiona partii polskiej i patriotycznej.

 8. Bob mówi

  U nas już byle szmaciara może w mediach krytykować nas Polaków że nie po jej myśli coś się dzieje

 9. Robert mówi

  Roma Victor!!! i po Romie,jak zawsze ,kiedy coś jest robione w kondomie i pęka.Romaszewach nie pękaj.Polska i Białoruś to nie bliźnięta,ale wspólne kondominium,za imperialne pieniądze?

 10. Janusz I mówi

  Uciszyć ją może bardzo szybko brak dotacji Glińskiego. Ja długo jeszcze będzie się u nas panoszyć?

 11. Waldemar mówi

  Ojciec porządny, a matka i córka be.

 12. Bogusław mówi

  Czytamy: Dyrektorka TV Biełsat Agnieszka Romaszewska, prostacko, pluje na dr Ewę Kurek.
  W artykule zabrakło mi jednego TV Biełsat jest wytworem TVP to wy podatnicy telewizji utrzymujecie ten twór na podobieństwo Wolnej Europy, czy Głosu Ameryki, wnioski wyciągnijcie sami.

 13. Roska mówi

  Romaszewskie – obydwie niestety wpisują się w anty polską działalność za polskie pieniądze. Oszalały te baby…. czy ich 'sponsorzy’ nie widzą ,że one szkodzą Polsce…że zachorowały na 'ambicję”

 14. herbert mówi

  Cos ta Romaszewska za bardzo broni tych żydowskich bandytow .To powinno byc publikowane codziennie,bo Polacy malo wiedzą co te śćierwa zydokomunistyczne wyprawialy .Rzygac mi sie chce ,gdy widze te podlizowanie sie politykow prawicy i prezydenta ,a te bezczelne żydowskie typy plują Polakom w oczy obwiniając ich o pomoc w Holokauscie

 15. Ani mówi

  Bezkarność antypolskiego elementu w III RP aż powala! Żeby tak czasem przynajmniej ktoś z polskojęzycznych palcem pogroził, tak dla pozoru, dla oka, niechby się Polaczki trochę pocieszyli !!! Ale gdzie tam, już się nie ma o co starać?!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.