Kolejna granica przekroczona! Pedofile mają być określani jako „osoby zafascynowane nieletnimi”

fot. screen dailycaller.com
29

Trwa kolejna akcja przesuwania granic, której celem jest doprowadzenie do społecznej akceptacji pedofilii. Jak zawsze odbywa się to w sferze językowej pod płaszczykiem wprowadzania określeń politycznych poprawnie. Pedofile mają być teraz określani jako „osoby zafascynowane nieletnimi” („minor attracted persons” – MAP). Nie należy stosować stygmatyzującego określenia „pedofil”, ale – w ramach politycznie poprawnej tolerancji – należy używać określenia neutralnego, które nie jest krzywdzące.

Internetowa strona „The Prevenetion Project” przekonuje, że inklinacje pedofilskie nie oznaczają, iż dana osoba chce skrzywdzić dziecko. Dlatego należy takie osoby wspierać, ponieważ są źle traktowane w społeczeństwie, co powoduje ich depresję i może doprowadzić do samobójstwa.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

„Jako Prevention Project oferujemy cotygodniowy psychologiczno-edukacyjny dyżur telefoniczny dla mężczyzn i kobiet, którzy odczuwają fascynację wobec nieletnich nie chcąc ich w żaden sposób skrzywdzić. Stosujemy specjalny program nakierowany na redukcję poczucia wstydu, pozytywne sieci wsparcia, poziomy i środki odpowiedzialności, odkrywanie i badanie fascynacji, aspekty niezbędne do prowadzenia względnie „normalnego” stylu życia w ramach własnego paradygmatu i wiele więcej. Większość uczestników używa pseudonimów, aby chronić swoją tożsamość. (…)  Cotygodniowe wsparcie członków grupy, którzy rozumieją sytuację, a także opiekuńczych i nieosądzających nikogo terapeutów, którzy są w stanie zapewnić wsparcie psychologiczno-edukacyjne, pomaga wszystkim zachować bezpieczeństwo” – czytamy na stronie  thepreventionproject.org.

Na pierwszy rzut oka wygląda to bardzo niewinnie.  Mamy zapewnienie o bezpieczeństwie i wsparciu dla osób, które nie chcą nikogo skrzywdzić, lecz są stygmatyzowane ze względu na swoją „fascynację”. Ale pod płaszczykiem tego polit-poprawnego bełkotu wbija się ludziom do głów, że pedofilię powinno objąć dobrodziejstwo postępowej tolerancji. Niedługo na Paradach Równości pojawią się osoby z transparentami popierającymi „nieofensywną fascynację nieletnimi”, a każdy, kto okaże się nietolerancyjny dla tej „preferencji seksualnej” zostanie nazwany faszystą. Społeczność LGBT doda nową literkę do swojej nazwy i ruszy do walki z ciemnogrodem, który „wyklucza” i „krzywdzi”, ale „miłość zwycięży”. Kolejna granica zostanie przekroczona zanim zdążymy się zorientować, co się dzieje.

Źródło cytatu: thepreventionproject.org

Przeczytaj też:

„Bycie pederastą jest dzisiaj jak bycie żydem”. Depenalizacja pedofilii z wykorzystaniem Holocaustu, czyli LGBTQP

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. rychu mówi

  Nawet sie tego nie chce czytac

 2. The indoraptor mówi

  Zło należy nazywać zawsze po imieniu, nawet jeśli jest sprzeczne z obowiązującym prawem! Tak mnie w domu wychowano!

 3. Kuba mówi

  Czego to ludzie nie wymyślą żeby się księżom przypodobać.

 4. Eva mówi

  a najwięcej pedofili wśród księży, to chyba oni za tym stoją, ta mafia

  1. Jacek Międlar mówi

   To wygląda troszkę inaczej. szczegółowo tłumaczę to w książce.

  2. Anna mówi

   Nie przesadzaj! Wśród księży jest najmniejszy odsetek pedofilów, w porównaniu z innymi zawodami.

  3. Dorota mówi

   ale w innych zawodach nie ma systemu ich ukrywania i przywracania do pracy z dziecmi.

  4. M. mówi

   Aleś ty jest naiwny i ogłupiony! Zainteresuj się aktorami, prezenterami TV, lekarzami, politykami, nauczycielami, celebrytami np. niejakim kuPą Powiatową, itd., itd. i jak już będziesz mial wiedzę zamiast obecnego bełkotu antyklerykalnego to NIE zapomnij przeprosić wszystkich normalnych, porządnych księży. Księzy zboczenców, ktorych onegdaj wprowadzilo SB do seminariow i windowało na stołki biskupie i inne wnet się pozbędziemy. KK oczyścimy ze ścierwa przy Bozej pomocy. Ale poki co to nie wolno krzywdzić księży prawych, sumiennych, uczciwych, porządnych i rzetelnych. Moi bracia bliźniacy przez piętnascie lat byli ministrantami i nigdy zaden ksiądz /a parafia ogromna i księzy w parafii słuzyła, przez ten czas, niezliczona ilośc/ zadnego z moich braci nigdy nie znieważyl pedofilskimi zaczepkami. Jeżdzili z księżmi na wycieczki, na pielgrzymki i nigdy nic. Moi bracia mają swoje dzieci, ktore słuzą do Mszy św., a są to już /bratankowie/ chłopaki, ktorzy za chwilę podejmą studia i równiez ich nigdy zaden ksiądz nie zaczepiał! Trzeba ważyc słowa i odpowiednią miarę stosować a nie ujadać bezmyślnie. Nadto, w szeroko rozumianej, rodzinie mojej /kuzyni, kuzynki i ich dzieci/ nigdy nikomu nie zdarzyło się mieć kontakt z księdzem homoseksualistą – pedofilem. Co nie oznacza, ze dewiantów wsród kleru nie ma. Ale przy obecnej Ustawie ministra Ziobry wypalimy ssynstwo, padalców, homoseksualnych-pedofili gorącym żelazem i skończy sie UB-cki wpływ na KK i kazdy zbok, któremu przyjdzie do łba by zostac ksiedzem bo dostęp do małych chłopców łatwy NIGDY nie uchowa się już na poziomie studiów w Seminarium.

  5. Agata mówi

   Jest. Wśród nauczycieli jest wiele przypadków przeniesienia do innej szkoły i dalszej pracy z dziećmi. Musisz być strasznie naiwna jeżeli tak bezkrytycznie powtarzasz wszystkie „prawdy internetu”. Wspóczuję.

  6. Paula mówi

   Pedofilia wśród ksieży w Polsce to 3% wszystkich przypadków pedofilii. więc o jakiej większości mówimy? Podstawy matematyki się kłaniają, lub przynajmniej podstawowa wiedza z zakresu danego tematu, jeśli się juz osoba musi wypowiadać.

  7. Dioniz mówi

   3% wszystkich…?
   szkoda tylko że na 100 pedofili księży 95 otrzymało zrozumienie i pomoc swoich zwierzchników…
   znam jeden prtzypadek jak z 13 latki zrobiono ta która uwiodła dobrego księdza… odprawiano na niej egzorcyzmy bo opętana – (że rozpowiada takie rzeczy) w koncu prokurator sie zajął on 4 lata wiezienia ona samobójstwo…
   oto tajemnica wiary…
   podkarpacie – Wysoka k. łancuta (potem zanim prokuratura się zajęła- przeniesiony do Brzozowej)
   ile oni kłamstw rozpowiedzieli i oszczerstw wobec dziecka a jak się modili o tego diabła!
   podłe kreatury

 5. Jacek mówi

  Na podanej stronie nie ma ani słowa o tym, co w artykule, chyba że ślepy jestem.

  1. Katarzyna TS mówi

   Bardzo mi przykro, ale muszę Pana poinformować, że jest Pan ślepy.

  2. M mówi

   Trzy pierwsze akapity są poprawne, ale ta część o LGBT jest wyssana z palca.

  3. Marika mówi

   Środowisko LGBT to albo nie rozumiejąca niczego młodzież achcaca dobrze się bawić albo zboczency dazacy do legalizacji czynów pedofilskich.
   Jak można uczyć małe dzieci np masturbacji…

 6. Evita mówi

  Ktoś, kto zna angielski i przeczytał ze zrozumieniem źródło na jakie powołuje się autor artykułu, wie, że mamy tutaj do czynienia z nadużyciem interpretacyjnym oryginalnego tekstu, a tym samym nieprawdopodobną manipulacją.

  1. Katarzyna TS mówi

   Pani Evito, po co Pani kłamie?

  2. Evita mówi

   Cóż. Oryginalny tekst nie kłamie.

  3. Katarzyna TS mówi

   Oryginalny tekst nie kłamie, ale Pani kłamie.

 7. Evita mówi

  Z punktu widzenia kościoła katolickiego taka interpretacja tekstu jest bardzo wygodna. Nieraz dawali temu wyraz w swych wypowiedziach.

 8. Detrytus mówi

  Księża i zakonnicy cieszą się bardzo.

 9. Marcin mówi

  To jakieś szaleństwo. To nic innego jak usypianie czujności ludzi. Tą organizację powinno się zdelegalizować.

 10. Dorota mówi

  Lepiej sie przyjrzyjcie sposobom ukrywania pedofili w Polskim kosciele, wymazywania ich z lity ziobry… To jest dopiero skandal

 11. Sceptyk mówi

  Jest to film wypuszczony w 1994 roku przez NAMBLA – Stowarzyszenie Mężczyzn Kochających Chłopców w Północnej Ameryce – organizacji dążącej do zalegalizowania pedofilii, w którym odsłaniają swoje podejście do kontaktów seksualnych z dziećmi.
  https://youtu.be/vHTC5TUmc7I

 12. Tr mówi

  i PRAWIDŁOWO, BO TO NIE SKŁONNOŚCI SA KARALNE, TYLKO CZYNY.
  NIE WIEM O CO MACIE BÓL DUPY

 13. Mariusz mówi

  Kiedyś homoseksualistów zaczęto poprawnie nazywać: „kochający inaczej”. Od tej pory zacząłem siebie (110kg) nazywać „chudy inaczej”.

 14. Łukasz mówi

  Jak nazwać niekrzywdząco człowieka krzywdzącego dzieci!?

 15. Ewa mówi

  Fascynacja nie jest terminem neutralnym a odczytywanym pozytywnie (fajnie, dobrze czymś się fascynować). Ile nieszczęść jeszcze spowodujemy niechcąc  nazywać rzeczy po imieniu?
  Natomiast paskudną manipulacją jest łączenie tego tematu z LGTB.

 16. Alek mówi

  Jest taki dzial nauki, zwany statystyka. Ma on to do siebie, ze potrafi odrozniac zjawiska niezalezne od siebie i ze soba zwiazane. Czyni to przez obliczenia czestosci wystepowania i wspolwystepowania zdarzen. Otoz w kwestii pedofilii i sodomii daje taka analiza zdecydowana odpowiedz: jest zwiazek.
  Ale aby ten zwiazek dostrzec, trzeba znac sie co najmniej na tabliczce mnozenia i dodawania.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.