KOD zapowiada „piekielną atmosferę” na jesieni i stawia ultimatum prezydentowi Dudzie

fot. youtube
9

Przewodniczący Komitetu Obrony Demokracji na Pomorzu, Radomir Szumełda, zapowiedział w wywiadzie dla „Gazety Wyborczej”, że na jesieni będą organizowane kolejne manifestacje antyrządowe, jeśli Prawo i Sprawiedliwość zajmie się ustawą o dekoncentracji mediów. Szumełda postawił też ultimatum prezydentowi Dudzie.

– Jeżeli prezydent Andrzej Duda oszuka nas i zaproponuje ustawy bardzo zbliżone do tych, które zawetował, to obawiam się, że w Warszawie na przełomie września i października może być naprawdę piekielna atmosfera i Andrzej Duda może zapomnieć o swojej reelekcji – powiedział Szumełda.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ilu emerytów wyjdzie tym razem na ulice? Ilu młodych ludzi, szkolonych na Przystanku Woodstock, uda się nakłonić do udziału w zadymach? Czy KOD ograniczy się do palenia świeczek dla „wolnych mediów”, czy może rozważana jest opcja demolki jak w Hamburgu? A może Grzegorz Schetyna, którego tak zafascynowała atmosfera na Przystanku Woodstock, obieca uczestnikom manifestacji jakieś lekkie dragi, żeby podnieść frekwencję?

Jedno jest pewne: na jesieni będziemy świadkami kolejnego spektaklu nienawiści organizowanego przez tych, którzy chcą „żeby było tak, jak było”.

Źródło: trójmiasto.wyborcza.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. jacek mówi

  Niemieckie media do Niemiec,Żydowskie do Izraela,Amerykańskie do Ameryki.POLSKIE MEDIA DLA POLAKÓW!!!Nie możemy pozwalać,aby nami manipulowali nasi wrogowie!!!

 2. Spostrzegawczy mówi

  Lucyferianie więc stąd piekielna atmosfera. Bez cudzysłowu.

 3. Ignacy Chrobroszynski mówi

  U W A G A !!!…U W A G A !!!…U W A G A !!!…U W A G A !!!…U W A G A !!!…U W A G A !!!…U W A G A !!!…
  BADZCIE CZUJNI RODACY !!!….ORGANIZUJCIE SIE !!!…CZAS SIE JEDNOCZYC I ORGANIZOWAC JAKO SUWERENNY POLSKI NAROD SLOWIANSKI PRZECIWKO BESTJALSKIEMU KRWIOZERCZEMU BANDERYZMOWI ZALEWAJCEMU NASZA OJCZYZNE Z POMOCA CHAZARSKIEO-UKRAINSKIEGO NIE POLSKIEGO WROGIEGO POLSKIEJ RACJI STANU i NARODOWI POLSKIEMU…TAK ZWANEGO „RZADU” PiS !!!

  https://www.youtube.com/watch?v=7fSocXAbkQM

  1. Mirka mówi

   Brawo Rząd PISu ,który wreszcie przywraca honor Polsce i Polakom.

  1. Mirka mówi

   A jakie znasz przypadki z życia Budki , Kierwińskiego ,Tuska i reszty gałganów z ,,dziwnymi „” nazwiskami.

 4. Robert B. mówi

  Żydostwo, WSI, niemiecki wywiad i do tego pożyteczni idioci, którzy zostaną użyci jako mięso armatnie. To jest KOD.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.