KOD atakuje Magdalenę Ogórek. Donald Tusk namawia do kolejnych akcji [WIDEO]

KOD przed TVP/ fot. screen
6

W sobotę wieczorem (2.02.2019) KODziarze zaatakowali Magdalenę Ogórek na parkingu przed budynkiem TVP. Po programie „Studio Polska” Ogórek wyszła z budynku i wsiadła do samochodu. Wtedy agresorzy otoczyli wóz, krzyczeli „wstyd” i „sprzedajna kłamczucha”, kładli na szyby kartki, naklejali wlepki na karoserię, blokowali wyjazd kładąc się na ulicy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Atak na Magdalenę Ogórek to tylko jeden z wyczynów KODziarstwa zebranego przed TVP. Zaczepiali i ubliżali wychodzącym pracownikom, próbowali wedrzeć się do budynku, prowokowali policjantów. Standard. Przecież nikt im nic nie zrobi. Ani policja, ani sąd.

Atak na Magdalenę Ogórek najwyraźniej spodobał się Donaldowi Tuskowi, który pochwalił agresorów i zachęcił ich do kolejnych akcji. – Kłamstwo organizowane przez władzę za publiczne pieniądze to perfidna i groźna forma przemocy, której ofiarami jesteśmy wszyscy. I wszyscy powinni solidarnie, w ramach prawa, przeciw temu kłamstwu protestować – napisał Tusk na Twitterze.

Przeczytaj też:

L. Mucha: Polityczne wyścigi na osłach

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. michu mówi

  Z mową miłości w wykonaniu KOD nie ma żartów. Demokracji trza bronić. Jest w np w Koreańskiej Republice Ludowo DEMOKRATYCZNEJ, była w Niemieckiej Republice DEMOKRATYCZNEJ, a u nas nie tylko w życiu ale i w telewizji demokracji coraz mniej.

  1. julek mówi

   „Kłamstwo organizowane przez władzę za publiczne pieniądze to perfidna i groźna forma przemocy”! Tusk wie co mówi w końcu przez 8 lat kręcili przekazem, by nie POwiedzieć prawdy o prawdziwej sytuacji w Polsce, a my byliśmy ich ofiarami! Wszystkie telewizje POpierały PO PSL, nawet te rządowe!

 2. Jacenty mówi

  W tle zadymy widać tabliczkę z napisem z „mene, mene, tekel, ufarsin” z Księgi Daniela…Czyżby jakaś żydowska groźba przed dzisiejszym programem „Warto rozmawiać” na TVP Info o żądaniach Muzeum holokaustu? Warto sprawdzić.

 3. Karol mówi

  Ludzie powinni się pochamowac aby znów nie doszlo do wielkiej tragedii jaka była ostatnio.

 4. konrad mówi

  2:03 – Czy nie wznoszą tam okrzyków „na szubnicę dziennikarzy”?
  Dlaczego Policja nie interweniowała?
  Czy sprawa wpłynęła do prokuratury?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.