KOD atakuje Magdalenę Ogórek. Donald Tusk namawia do kolejnych akcji [WIDEO]

KOD przed TVP/ fot. screen
6

W sobotę wieczorem (2.02.2019) KODziarze zaatakowali Magdalenę Ogórek na parkingu przed budynkiem TVP. Po programie „Studio Polska” Ogórek wyszła z budynku i wsiadła do samochodu. Wtedy agresorzy otoczyli wóz, krzyczeli „wstyd” i „sprzedajna kłamczucha”, kładli na szyby kartki, naklejali wlepki na karoserię, blokowali wyjazd kładąc się na ulicy.

Atak na Magdalenę Ogórek to tylko jeden z wyczynów KODziarstwa zebranego przed TVP. Zaczepiali i ubliżali wychodzącym pracownikom, próbowali wedrzeć się do budynku, prowokowali policjantów. Standard. Przecież nikt im nic nie zrobi. Ani policja, ani sąd.

Zbiórka na wsparcie dla Jacka Międlara i portal wPrawo.pl

Atak na Magdalenę Ogórek najwyraźniej spodobał się Donaldowi Tuskowi, który pochwalił agresorów i zachęcił ich do kolejnych akcji. – Kłamstwo organizowane przez władzę za publiczne pieniądze to perfidna i groźna forma przemocy, której ofiarami jesteśmy wszyscy. I wszyscy powinni solidarnie, w ramach prawa, przeciw temu kłamstwu protestować – napisał Tusk na Twitterze.

Przeczytaj też:

L. Mucha: Polityczne wyścigi na osłach

Kup książki

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. michu mówi

  Z mową miłości w wykonaniu KOD nie ma żartów. Demokracji trza bronić. Jest w np w Koreańskiej Republice Ludowo DEMOKRATYCZNEJ, była w Niemieckiej Republice DEMOKRATYCZNEJ, a u nas nie tylko w życiu ale i w telewizji demokracji coraz mniej.

  1. julek mówi

   „Kłamstwo organizowane przez władzę za publiczne pieniądze to perfidna i groźna forma przemocy”! Tusk wie co mówi w końcu przez 8 lat kręcili przekazem, by nie POwiedzieć prawdy o prawdziwej sytuacji w Polsce, a my byliśmy ich ofiarami! Wszystkie telewizje POpierały PO PSL, nawet te rządowe!

 2. Jacenty mówi

  W tle zadymy widać tabliczkę z napisem z „mene, mene, tekel, ufarsin” z Księgi Daniela…Czyżby jakaś żydowska groźba przed dzisiejszym programem „Warto rozmawiać” na TVP Info o żądaniach Muzeum holokaustu? Warto sprawdzić.

 3. Karol mówi

  Ludzie powinni się pochamowac aby znów nie doszlo do wielkiej tragedii jaka była ostatnio.

 4. konrad mówi

  2:03 – Czy nie wznoszą tam okrzyków „na szubnicę dziennikarzy”?
  Dlaczego Policja nie interweniowała?
  Czy sprawa wpłynęła do prokuratury?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.