Knajpa, w której mężczyźni musieli płacić więcej, zbankrutowała. “Obsługujące mnie kobiety były agresywne” [WIDEO]

Pracownice knajpy Handsome her
1

Kilka lat temu w Melbourne powstała knajpa o nazwie „Handsome her”. Wegańsko-feministyczny lokal dwa lata temu zdecydował, że mężczyźni będą płacić 18 proc. większą cenę za oferowane posiłki. Lokal zbankrutował.

Wyższa opłata dla mężczyzn miała być opcjonalna. Wynikała ona z tzw. gender wage gap, czyli neolewicowego mitu o nierównych zarobkach kobiet i mężczyzn za tę samą pracę.

Obsługa wyładowywała swoje ideologiczne frustracje na klientach nie stroniąc od seksistowskich i dyskryminujących wypowiedzi. Lokal miała mnóstwo negatywnych opinii zarówno od mieszkańców jak i turystów. Jeden z mężczyzn został nazwany „podłą bestią”, gdy skrytykował podany mu posiłek. Obsługujące mnie kobiety były agresywne i irytujące – napisał w opinii na portalu Trip Advisor.

Rynek zweryfikował lewackie idee. Lokal zbankrutował i został zamknięty.

Źródło: kontrrewolucja.net

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. Robert mówi

    Nie szukaj Drogi(drogo),znajdziesz ją w sercu…Smutna jest knajpa byłych morderców.Może nareszcie któregoś ranka Znowu się zacznie wielka kocanka I dni powrócą godne zazdrości Gdy płacić będą za przyjemności.Krótki przepis dla Cafe Owner jak się nie zamykać na wszelkie wpływy,również gotówkowe

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.