Knajpa, w której mężczyźni musieli płacić więcej, zbankrutowała. “Obsługujące mnie kobiety były agresywne” [WIDEO]

Pracownice knajpy Handsome her
1

Kilka lat temu w Melbourne powstała knajpa o nazwie „Handsome her”. Wegańsko-feministyczny lokal dwa lata temu zdecydował, że mężczyźni będą płacić 18 proc. większą cenę za oferowane posiłki. Lokal zbankrutował.

Wyższa opłata dla mężczyzn miała być opcjonalna. Wynikała ona z tzw. gender wage gap, czyli neolewicowego mitu o nierównych zarobkach kobiet i mężczyzn za tę samą pracę.

Obsługa wyładowywała swoje ideologiczne frustracje na klientach nie stroniąc od seksistowskich i dyskryminujących wypowiedzi. Lokal miała mnóstwo negatywnych opinii zarówno od mieszkańców jak i turystów. Jeden z mężczyzn został nazwany „podłą bestią”, gdy skrytykował podany mu posiłek. Obsługujące mnie kobiety były agresywne i irytujące – napisał w opinii na portalu Trip Advisor.

Rynek zweryfikował lewackie idee. Lokal zbankrutował i został zamknięty.

Źródło: kontrrewolucja.net

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. Robert mówi

    Nie szukaj Drogi(drogo),znajdziesz ją w sercu…Smutna jest knajpa byłych morderców.Może nareszcie któregoś ranka Znowu się zacznie wielka kocanka I dni powrócą godne zazdrości Gdy płacić będą za przyjemności.Krótki przepis dla Cafe Owner jak się nie zamykać na wszelkie wpływy,również gotówkowe

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Glastrennwände
blumen verschicken Blumenversand
blumen verschicken Blumenversand
Reinigungsservice Reinigungsservice Berlin
küchenrenovierung küchenfronten renovieren küchenfront erneuern