Magdaleny Środy kłopoty z rozumem! „Szykuje się partia nacjonalistów pod kuratelą Jakubiaka, a potem Międlara…”

13

I stało się! Po 11 listopada 2018 roku, czyli po setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, przypomniała o sobie niejaka prof. Magdalena Środa. Feministka mająca prawdziwe fiksum dyrdum na punkcie Kościoła katolickiego, Polski, a zwłaszcza idei narodowej przelała na Facebook’a swoje aberracje.

Szykuje się nowa partia: zjednoczonych nacjonalistów (co jest teraz eufemizmem dla neofaszytów). Na razie pod parasolem finansowym Jakubiaka (kolega Kukiza), potem formację przejmie zapewne Międlar. Ma wielki talent, nawet większy niż jego poprzednik z lat 30 – pisze Środa. PiS będzie wkrótce lizał mu cholewki, by przetrwać i nie pójść pod sąd za łamanie konstytucji, niszczenie demokracji, państwa prawa i korupcje. Powstanie nowa władza PiSONRu, jeśli się jej nie wykorzeni zanim zapuści korzenie to po nas… – swoje aberracje przelewa na papier pani profesor, autorytet dla środowisk lewicowych.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nie pozostaje mi nic innego jak współczuć studentom Uniwersytetu Warszawskiego, którzy muszą słuchać wykładów profesor mającą prawdziwą obsesję na punkcie wyimaginowanego faszyzmu. Obłąkana Środo (wybacz, że nie znam twojego prawdziwego nazwiska), uspokajam: Żadnej koalicji z partią Kaczyńskiego nie ma i nie będzie. Ale zapewniam, jeśli tylko będę miał taką władzę, będziesz pierwszą, której zabiorę paszport i wydalę poza granice Rzeczypospolitej. Zresztą, skoro w Polsce tak ci się nie podoba, to co tutaj jeszcze robisz? Poza tym, czy ty i twoi psycho-fani macie jakąś obsesję na moim punkcie? Ciągle tylko Międlar i Międlar… Jeśli tak to zmykaj po leki.

Przeczytaj:

Wrocław nie idzie na kompromisy! Pełna relacja z Marszu Polski Niepodległej we Wrocławiu [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jurek Ogórek mówi

  boją się słów prawdy jak diabeł święconej wody….a tak na marginesie, ciekawe jak po żydowsku jest środa..lol

  1. Powalający Majestat Termojądrowej Mocy Syjonu mówi

   „Mitwoch”

  2. rychu mówi

   to zydy mowia po niemiecku?

 2. Ink mówi

  Feminazistka wydalić takie gówno do krajow arabskich,bez możliwości powrotu

  1. EtnografMalinowski mówi

   Ale co by tam robiła ???

   Przecie nawet standardowy mieszkaniec tamtych okolic czyli pasterz kóz i owiec – wybrałby owieczkę a nie tą oszalałą lewaczkę jako obiekt sexualnych uniesień…

 3. szubi mówi

  za mowę nienawiści obrażanie podawać ich do sądu. czy to takie trudne? szejring jejbus wiedziała co robić . kwestia co zrobią sądy to już inna dziedzina ale smród zostanie

 4. Zlat30tych mówi

  W sumie – gratuluję p. Międlarowi – tych wyrazów uznania z strony tej lewicowej wariatki…

 5. #R mówi

  Oj, teraz lewaki po marszach polskich patriotow w PL dostaja kociokwiku i marza o takiej frekwncji na swoich zlotach czarownic

 6. andrzej mówi

  ’ Partia nacjonalistów ” czyli partia prawdziwych Polaków patriotów !
  Wiadomo kto się tego boi . To są właśnie skutki dopuszczenia kobiet do głosowania przez masonerie oraz promowania ich na stanowiska kierownicze gdziekolwiek to tylko możliwe .” GDZIE DIABEŁ NIE MOŻE …..” !

 7. d. mówi

  Sroda de domo ……CIUPAK!!!! nazwisko ciupak…, facjata koszmarrrrna, we łbie kiełbie i toto jest profesorem!!! podobnie jak niejaki hartmann, czy inne badziewne profesory, którym DAJĄ SAMI SWOI stopnie, tytuły, itp. za bezkompromisową, dożywotnią, antypolską służbę dla tych CO DAJĄ! takich pasożytów w Polsce jest cała masa i pochodzą oni w 95% z desantu ……….PolakoŻercy, POLONOFOBY, SZKODNIKI a wszystko to ZAWSZE PASOżYTY na NARODZIE POLSKIM!!

 8. Robert B. mówi

  Magdalena Środa to podobno Miriam Mittwoch…

 9. Irena mówi

  Haha. Ta baba nie jest zrównoważona psychicznie. Egzorcysta miał by duuuzo pracy..,,,,

 10. konserwa57 mówi

  lewicowcy to rasiści- nienawidzą Polaków!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.