Kłopoty TVN-u! Stacja musi zapłacić 110 mln złotych należnego podatku

Czy to oznacza, że była faworyzowana przez ekipę PO-PSL?

Fot. Youtube
2

„Rzeczpospolita” poinformowała, że Izba Administracji Skarbowej żąda, by TVN zapłacił ponad 110 mln zł należnego, z tytułu połączenia platformy „n” z Cyfrą +, podatku.

IAS potwierdza, że TVN nie zapłacił należności, która dotyczy 2012 roku. Na stację nałożono odsetki. TVN z decyzją się nie zgadza i zamierza odwołać się od decyzji Administracji Skarbowej do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Stacja zaznacza, że kontrole rozliczenia transakcji, przeprowadzone w 2013 r. przez organy podatkowe, nie wykazały żadnych nieprawidłowości. Czyżby demoliberalne medium było faworyzowane przez urzędy w czasach PO-PSL? Wcale byśmy się nie zdziwili, gdyby to się okazało faktem.

Źródło: rp.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jarecki mówi

  Jak było faworyzowane, to niech to sobie US sam ze sobą wyjaśni.

  Ale jeżeli firma wystąpiła do US interpretację podatkową (co w tej wersji 2.0 news’a „dysktretnie” pominięto) i i się do niej zastosowała, to jak to się mówi „karta stół”. W dodatku TVN stwierdził że zapłaci całą wymaganą kwotę i potem wystąpi do sądu, o czym także w news’ie nie wspomniano.

  I tu nie chodzi o TVN lecz także każdy inny biznes, którego po kilku latach może „zalatwić” US, zmieniając swoje własną decyzję, bo mu się „odwidzi”.

  PS. Dobrze informujecie o różnego rodzaju wydarzeniach, ale róbcie tego tak jak powyżej – przemilczając i manipulując.

 2. ink mówi

  zlikwidować to gówno tvnatypolskie

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.