Kibice, patrioci i nacjonaliści 11 listopada pomaszerują ulicami Wrocławia! ZAPRASZAMY NA MARSZ

5

11 listopada ulicami Wrocławia przejdzie Marsz Wielkiej Polski Niepodległej. To będzie wielka manifestacja polskości i upamiętnienie odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości w 1918 roku. Marsz będzie również okazją, by w mieście od lat udręczonym antypolonizmem, sprzeciwić się tym którzy depczą po narodowym dziedzictwie. Na manifestację zapraszamy rodziny z dziećmi, kibiców, patriotów i narodowców.

Zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy mają czas i możliwości, by wybrać się na marsz do Warszawy, dlatego tym bardziej wrocławska manifestacja to doskonała alternatywa dla chcących świętować odzyskanie przez Polskę niepodległości. Na marszu nie zabraknie patriotycznych okrzyków, jasnego przekazu, oprawy oraz pozbawionych politycznej poprawności przemówień. Ponadto swoją obecnością zaszczycą nas patrioci i nacjonaliści z Europy, którzy 11 listopada chcą świętować razem z Polakami.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Manifestacja organizowana jest przez stowarzyszenie Wielka Polska Niepodległa i kibiców Śląska Wrocław, którzy już w trakcie piątkowego meczu ze stadionowego gniazda przekazali informacje o zbliżającym się marszu. W organizację zaangażowana jest również Polska Liga Obrony Terytorialnej oraz Narodowcy RP, a portal wPrawo.pl nad manifestacja objął patronat medialny. To będzie wielka manifestacja, w której wspólnie pomaszerują kibice, patrioci i nacjonaliści. Demoliberalne media oraz antypolskie władze Wrocławia dostaną białej gorączki, a na nasz widok zareagują jak Diabeł na święconą wodę.

Oczywiście, w związku z organizowaną manifestacją zaczęli ujadać klakierzy żydo-ukraińca Adama Michnika. Stek kłamstw i manipulacji jednego z nich (nie będę podawał nazwiska tego pijaczyny, którego często można spotkać w knajpie lub pod przy ulicy Ruskiej we Wrocławiu) miał skłócić ze sobą organizatorów marszu z innymi wrocławskimi działaczami. Tak właśnie działa żydowska propaganda: skłócić, podzielić i osłabić. Ich niedoczekanie!

Kibiców, patriotów, nacjonalistów i rodziny z dziećmi zapraszamy na Marsz Wielkiej Polski Niepodległej we Wrocławiu.

11 listopada 2017 roku o godz.16.30 wyruszamy spod Dworca PKP i ulicami Hugona Kołłątaja, Kazimierza Wielkiego, Gepperta Eugeniusza udajemy się na Rynek gdzie odbędą się przemowy.
Organizatorami wydarzenia są: Wielka Polska Niepodległa, Kibice Śląska Wrocław, Polska Liga Obrony Terytorialnej, Narodowcy RP; patronat medialny: wPrawo.pl.

Wesprzyj marsz finansowo: https://zrzutka.pl/k4jk74

Wydarzenie na Facebook’u (KLIK)

Prosimy o udostępnianie plakatu w mediach społecznościowych.

Zdjęcie użytkownika Wielka Polska Niepodległa - Oddział Wrocław.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Hammurabi mówi

  Każdy Polak w tym dniu będzie z Wami. W różnych miastach jednak razem. Wiadomo, że psy szczekać będą, bo taka ich natura. Karawana, polska karawana pójdzie dalej!

 2. ads mówi

  Rób zakupy za grosze w najtańszym sklepie online!
  Tablety,tv telefony i inne już od 50zł

  –> http://www.cln.pw/chTCQ

  ————————
  ————————
  Użyj kodu 10BIDD i licytuj z darmo.
  Mało?…skorzystaj z promocji i doładuj konto!

 3. olek mówi

  Oczywiscie jestem za, ale tak z ciekawosci, co ma szczekajacy pies wspolnego z lewakiem do chxja wafla?! Pies to przyjaciel czlowieka i dozgonny szacunek sie mu nalezy!!!

 4. M. mówi

  „– Nie jesteśmy pokłóceni z NOP – zapewnia Piotr Rybak. Przyznaje jednak, że styl organizacji marszów w ubiegłych latach pozostawiał wiele do życzenia. – Mnie się nie podobały te wszystkie okrzyki i wyzwiska. Odchodzimy od wulgaryzmów. To ma być przemarsz rodzinny. Dlatego na marsz 11 listopada zapraszamy rodziny z dziećmi. Zapraszamy wszystkich Polaków. Przygotujemy patriotyczną oprawę – podkreśla Piotr Rybak.” – No nareszcie ktoś tu wyciąga wnioski. Agresywne i generalizujące występy i krzyki tylko zniechęcają i niepotrzebnie narażają na problemy.
  I fajnie by było, gdyby te obchody odzyskania (nie mówię o Wrocławiu, bo tam akurat nie byłam)nie przebiegały dłużej w całości w tak żałobnej albo nadmiernie podniosłej atmosferze. Za dużo już tego ponuractwa albo jeszcze gorzej: nabuzowania agresją. Ostatecznie jest się tu z czego cieszyć i co fetować.

  https://wroclaw.onet.pl/rybak-i-miedlar-szykuja-sie-na-obchody-11-listopada-we-wroclawiu/tzcw515

 5. Ula mówi

  Zaprosiliscie już wrocławski PiS? Nie zwlekajcie !!!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.