Katarzyna TS: Żydowska gra w dobrego i złego policjanta

rabin Michael Schudrich / fot. twitter
14

Przypuszczam, że każdy wie, na czym polega gra w dobrego i złego policjanta, ale na wszelki wypadek wyjaśniam: w celu zmuszenia delikwenta, żeby przyznał się do winy, policjanci odgrywają wobec niego teatrzyk, w których jeden jest tym dobrym, a drugi tym złym. Ten dobry zapewnia, że chce dobra przesłuchiwanego i gotów jest mu pomóc oraz wstawić się za nim, o ile oczywiście delikwent grzecznie przyzna się do winy. Jeśli będzie kręcił, albo się stawiał, przyjdzie zły policjant, a wtedy ręka, noga, mózg na ścianie. Zły policjant jest więc od straszenia, a dobry policjant od uspokajania przestraszonego. I w ten sposób delikwent buja się od nadziei, że jakoś to będzie, po desperację, że zostaną mu wyprute flaki. I tak do skutku, czyli do przyznania się do winy.

Pora spojrzeć prawdzie w oczy i uświadomić sobie, że Żydzi od dawna grają z nami w tę grę. Zarówno tym Żydom, którzy robią za dobrego policjanta, jak i tym, którzy robią za złego policjanta, chodzi o to samo: Polacy mają „przyznać się do winy”, czyli uznać, że są współsprawcami Holokaustu i oczywiście zapłacić 300 miliardów dolarów jako odszkodowanie za bezspadkowe mienie Żydów będących polskimi obywatelami zamordowanymi i ograbionymi przez Niemców. Niestety, Polacy łapią się na tę żydowską grę jak dzieci i biją brawo, gdy dobry policjant pospieszy im z pomocą po tym, jak zły policjant złoił im skórę. Polacy zapominają, że ten dobry policjant złoił im skórę przy innej okazji.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Premier Benjamin Netanjahu oraz szef izraelskiego MSZ Israel Katz zagrali wczoraj rolę złych policjantów. „Polacy współpracowali z nazistami”, „Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki” – to jest tzw. bęc w łeb od tych złych. A teraz pojawiają się ci dobrzy i gładzą po głowie Polaków oplutych przez Netanjahu i Katza. W rolę dobrych policjantów wcieli się dziś: naczelny rabin Polski Michael Schudrich oraz „najlepszy przyjaciel Polski” Jonny Daniels. Pierwszy z nich doprowadził do zablokowania ekshumacji w Jedwabnem, a drugi stwierdził, że nie zostanie ona wznowiona, nawet gdyby 40 milionów Polaków podpisało się pod petycją w tej sprawie. Żaden z nich nigdy nie potępił roszczeń żydowskich kierowanych wobec Polski. Obaj bez pardonu atakowali nowelizację ustawy o IPN. Obaj popierają narrację polakożercy Jana T. Grossa. To powinno obu panów dyskwalifikować jako tych dobrych, ale nie dyskwalifikuje. O zgrozo, Polacy są tak strasznie spragnieni pochwały od Żydów, że kupują dziś Danielsa i Schudricha jako porządnych gości, którzy dali odpór tym złym. I tak można bawić się długo i szczęśliwie, czyli aż do złupienia Polaków przed „przedsiębiorstwo holokaust” i przerobienia Polski na Polin. Bo przecież o to chodzi w tej zabawie.

Co w ramach odgrywania dobrego policjanta po słowach Netanjahu i Katza zrobił Jonny Daniels? Jonny napisał na Twitterze, że wypowiedź Netanjahu została zmanipulowana, a wypowiedź Katza jest „całkowicie niewłaściwa”. Poza tym Jonny czuje się w Polsce dobrze i bezpiecznie, a antysemityzm jest niewielki. Jonny zgadza się też z decyzją premiera Morawieckiego o rezygnacji z wyjazdu do Izraela na obrady Grupy Wyszehradzkiej. A już miód na serce Polaków to wpis Danielsa o tym, że Niemcy to architekci i sprawcy Holokaustu. Uwaga! Jonny napisał „Niemcy”, a nie „naziści”. Sama bym się wzruszyła do łez, gdyby nie to, że ten sam Jonny, który pisze dziś tak miłe polskiemu sercu słowa prawdy, jednocześnie nie chce dopuścić do ekshumacji w Jedwabnem, a dr Ewę Kurek zmieszał z błotem, gdy zaczęła zbierać podpisy pod petycją w tej sprawie. Ja o tym pamiętam i nie kupuje Danielsa w roli tego dobrego. Nie ze mną takie numery, Jonny.

A teraz zobaczmy, co w związku z wypowiedzią ministra Katza o polskim antysemityzmie wyssanym z mlekiem matki wypichcił dziś drugi dobry policjant, czyli rabin Schudrich. Naczelny rabin Polski podpisał się pod oświadczeniem Związku Gmin Wyznaniowych Żydowskich w Polsce, które przytaczam w całości, żeby nie było, że dopuszczam się jakiejś manipulacji.

Słowa premiera Izraela – Icchaka Shamira, które przytoczył minister spraw zagranicznych Izrael Katz, były niesprawiedliwe już wtedy, gdy zostały wypowiedziane pierwszy raz, w 1989 roku, w czasie gdy stosunki  polsko-izraelskie dopiero zaczęto odbudowywać, po długiej nocy komunizmu. Te słowa są jeszcze bardziej przykre dziś, w 30 lat później, gdy po obu stronach uczyniono już tak wiele dla wzajemnego zrozumienia naszych bardzo trudnych, lecz wspólnych dziejów. To, że niektórzy Polacy uczestniczyli (pośrednio lub bezpośrednio) podczas II WŚ w niemiecki mordowaniu Żydów, jest historycznym faktem. Pamiętajmy też, że okupowana Polska nie utworzyła w czasie II WŚ reżimu, który współpracował z III Rzeszą Niemiecką. Pamiętamy, że Polacy stanowią najliczniejszą grupę wśród Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata, co też jest historycznym faktem. Stawianie zarzutu antysemityzmu wszystkim Polakom, również tych Sprawiedliwych znieważa; znieważa też wszystkich, którzy chcą dziś w Sprawiedliwych widzieć prawdziwą reprezentację polskiego społeczeństwa. I znieważa też nas, polskich Żydów, którzy jesteśmy tego społeczeństwa częścią.”

Zapytacie, co nie podoba mi się w tym oświadczeniu? Nie podoba mi się to, że chociaż zgodnie z prawdą stwierdzono w nim, że niektórzy Polacy uczestniczyli w niemieckim mordowaniu Żydów, to nie stwierdzono, że niektórzy Żydzi uczestniczyli w niemieckim mordowaniu Żydów – a to jest fakt. Nie stwierdzono też, że niektórzy Żydzi uczestniczyli w niemieckim mordowaniu Polaków – a to też jest fakt. Nie stwierdzono, że niektórzy Żydzi uczestniczyli w sowieckim mordowaniu Polaków – a to również jest fakt. Nie stwierdzono, że Instytut Jad Waszem przyznał tytuły Sprawiedliwych tylko bardzo niewielkiej części Polaków ratujących Żydów – a to także jest fakt. Ale te fakty „nie przechodzą do żadna rubryka”. Żydzi widza źdźbło w oku bliźniego, ale w swoim oku belki nie zauważają. Jaki jest tego efekt?

Nawet w tym oświadczeniu, które zapewne zachwyci wielu Polaków, mamy manipulację polegającą na zatajaniu prawdy o haniebnej roli, jaką podczas II wojny światowej odegrali niektórzy Żydzi wobec Polaków i Żydów. O tym ani mru mru. A Polacy mają się cieszyć, bo rabin Schudrich napisał o nich kilka ciepłych słów po ataku złego policjanta Katza. Ten sam Schudrich, który doprowadził do wstrzymania ekshumacji w Jedwabnem kłamiąc, że nie pozwala na to żydowskie prawo religijne. Nie kupuję rabina Schudricha jako dobrego policjanta i Wam też nie radzę. Powiem więcej, od Żydów udających tych dobrych, wolę Żydów mówiących bez ogródek, co o nas sądzą. Przynajmniej wiemy, z kim mamy do czynienia i nikt nikomu oczu nie mydli.

Jeśli podobają się Państwu moje felietony i chcielibyście wesprzeć moją działalność publicystyczną, możecie to zrobić dokonując przelewu na poniższe konto PayPal. Będzie to dla mnie nie tylko wsparcie w wymiarze finansowym, ale również sygnał, że to, co robię, jest dla Państwa ważne i godne uwagi. Z góry dziękuję. Katarzyna Treter-Sierpińska https://www.paypal.me/katarzynats

 

Katarzyna TS: Żydzi współpracowali z nazistami

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Janusz I mówi

  Zgodnie z tezą Danielsa mój antysemityzm był niewielki, chociaż w liceum miałem przyjaciela Żyda. Antysemityzm chyba nie wypiłem z mlekiem matki, która na Podolu uratowała Żydówkę i która z USA do końca życia utrzymywała a nawet pomagała mojej rodzinie ale jej syn i wujka mojej mamy, uznał się za prawdziwego Żyda i zerwał z nami kontakty. Cieszę się, że wreszcie dzisiaj przejrzałem na oczy i stałem się prawdziwym antysemitą, zgodnie z życzeniem Żydów.

  1. Janusz mówi

   … nic dodać, …

  2. Robert B. mówi

   Oni wszędzie, gdzie się pojawią, wywołują nienawiść do siebie. Tak jest od wieków. A potem nadziwować się nie mogą, że w końcu ktoś bierze na nich odwet. W ich mentalności tkwi jakiś błędnik, który doprowadza ich zawsze do tragedii, ale nie potrafią nigdy z tego wniosków wyciągnąć. Cóż, ja nie mam najmniejszego zamiaru w warunkach wojennych za nich się poświęcać.

  3. Noah Wendt mówi

   Nie musisz sie poswiecac. Nie potrzebujemy tego. Politycy izraelscy powiedzieli prawde i nic nie zmieni tego. Prawda jest taka, ze polacy wspolpracowali z Niemcami w zagladzie Zydow, byli sprawcami na rowni z nazistami. Polacy to antysemici, czego dowodow jest masa. Od 10 lat pisze – halo Robert B. – ze zaplacicie za ukradzione mienie, ustawa 447 przymusi was pszeki.

  4. michu mówi

   A inni nie współpracowali? A przy zagładzie Polaków to co? Ustawa 447 pewnie przymusi, bo teraz Polska jest słabsza….

 2. Robert B. mówi

  Oczywiście, że ta niezłomna postawa takiego Morawieckiego (Morawiecki, ileś kasy dał żydowskiemu bankowi?) to ustawka.

  A jeżeli chodzi o ten cały holokaust, to już człowieka obrzydzenie bierze. Co to jest, że pół świata zostało spalone, zginęło 60 milionów ludzi i to się w ogóle nie liczy, tylko ciągle o tym żydostwie? Była wojna, były ofiary. Kto w ogóle powiedział, że oni są tacy bezcenni dla świata, że należy wszystko rzucać i ich ratować? Ja na pewno nie będę ratował żadnego żydostwa, tylko swoją skórę i własnej rodziny w czasie wojny.

 3. piotr p mówi

  Bardzo dobry artykuł. Netanjahu, Daniels, Schudrich czy Morawiecki to członkowie jednej Synagogi szatana a diabbłu w mordę nie damy. Przed nią chroni tylko Jezus Chrystus i Matka Boża.

 4. Kwal mówi

  Żydzi to genetycznie szubrawcy z złodzieje. Żydzi to naród wymyślony – jak pisze Shlomo Sand. To plemię najpodlejsze z podłych, bez etyki i z podwójną moralnością, plemię bezwzględne i pozbawione skrupułów, szczerze wierzące, że są stworzeni do władzy nad światem. Naród żydowski jako taki nigdy nie istniał tylko został wymyślony przez ciemnych rabinów, którzy ubzdurali sobie, że bóg ich wybrał do naprawy i przewodzenia światu. Kłamstwo to jako talmudyczna bzdura powtarzane jest na całym świecie aż po dziś dzień. Żydzi to naród wiecznych tułaczy, oszustów i złodziei. To naród mącicieli, intrygantów i zdrajców…a jak trzeba to i morderców !

  1. Gregor mówi

   Święte słowa.

  2. klioes vel pislamista mówi

   Wersja poprawiona wierszyka do rozsyłania sms-ami:

   Bojkot Izraela
   dedykuję Retiemu z Twittera

   Siedem, dwa, dziewięć,,, kreskowy kod
   Tak się zaczyna – nie kupuj od
   Firm z Izraela!!! Chcą sprzedać Ci
   („Choć Żydów tłukli Polacy źli,
   Choć z mlekiem matki nienawiść masz.”)
   Szajs… jeśli swoje pieniądze dasz…

   Bojkotuj firmę MK Cafe.
   I Pedros, Fort, Teartis – złe!
   Cinema City unikaj kin,
   Nigdy nie kupuj żydowskich win!
   Syropów Fabbri i Super-Pharm
   Nie pij! I nie jedz dla Gojów karm!!!

 5. Hammurabi mówi

  Kontakty z Żydami, są tym czym kontakt jadowitym wężem. W obu przypadkach ukąszenie jest jedynie kwestią czasu.

 6. klioes vel pislamista mówi

  !!! Proszę o rozsyłanie mojego wierszyka sms-ami:

  Siedem, dwa, dziewięć,,, kreskowy kod
  Tak się zaczyna – nie kupuj!!! Czpiot,
  Czyli Izrael chce sprzedać Ci
  („Choć Żydów tłukli Polacy źli,
  Choć z mlekiem matki nienawiść masz”)
  Coś, za co swoje pieniądze dasz…

  Firm tych unikaj: MK Cafe,
  Fort i Pedros, Teartis – złe!
  Cinema City unikaj kin
  I nie pij także żydowskich win!
  Syropy Fabbri i Super-Pharm
  Miej tam, gdzie Ciebie ma Żyd!… (Enddarm!!!)

 7. Maciek72 mówi

  Żydzi wyssali antypolonizm z mlekiem matki.

 8. d. mówi

  schudrich, daniels, ci tam z USA co to wczoraj bredzili udawaną krytykę szubrawcow, katza i nataniachu, i kazdemu innemu zydowi łącznie z tym niedorozwojem hartmanem – choćby on na kolanach z Krakowa na Jasną Gorę poszedł, ochrzcił się, nawrócił i wór pokutny do konca swgo parszywego żywota nosił, NIGDY w zyciu, PRZENIGDY W ZYCIU, zadnemu z nich NIE uwierzę w ani jedno słowo!!! Poszli won na wieki!!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.