Katarzyna TS: Źli Palestyńczycy, dobrzy Żydzi. Co Wam to przypomina?

masakra w Gazie/ fot. twitter
24

Podczas wczorajszych protestów na granicy Strefy Gazy i Izraela Żydzi zabili 60 Palestyńczyków, a prawie 3 tysiące ranili. Najmłodsza ofiara śmiertelna to 14-latek. Relacjonujący te wydarzenia dziennikarz Jarosław Kociszewski napisał na twitterze: „Lekarze z Gazy mówią, że czegoś takiego jeszcze nie widzieli. Na chwilę obecną 52 zabitych, ok. 2400 rannych, w tym wielu krytycznie. Potworne rany postrzałowe”.

W czasie, gdy Palestyńczycy ginęli od kul żydowskich snajperów, odbywała się uroczysta feta w ambasadzie USA w Izraelu w związku z jej przeniesieniem z Tel Awiwu do Jerozolimy. „Wielki dzień dla Izraela. Moje gratulacje” – napisał na twitterze prezydent Donald Trump, gdy karetki odwoziły do szpitali zabitych i rannych Palestyńczyków. A gdy kolejni ranni Palestyńczycy konali, Hanna Gronkiewicz-Waltz odpaliła w Warszawie niebiesko-białą iluminację na Pałacu Kultury i na moście Śląsko-Dąbrowskim, żeby uczcić 70. rocznicę powstania państwa Izrael.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W sprawie masakry w Gazie nie wypowiedział się ani prezydent Duda, ani premier Morawiecki, ani minister Czaputowicz. Nie było kondolencji. Nie było nic. Wielka cisza. Nic się nie stało.

Rada Bezpieczeństwa ONZ przygotowała oświadczenie potępiające masakrę w Gazie. Stany Zjednoczone zablokowały to oświadczenie. I znowu cisza. Wielka cisza. Nic się nie stało.

Dlaczego tak się dzieje? Dlaczego cywilizowany świat patrzy na mordowanie Palestyńczyków przez palce, a właściwie nawet nie patrzy? Dlaczego większość przeciętnych zjadaczy chleba nie reaguje oburzeniem? Dlaczego jeden z nich skomentował mój tweet o masakrze słowami: „I bardzo dobrze. Jechać z arabskimi bandytami niezależnie od wieku”? Dlaczego?

Odpowiedź jest następująca: propaganda. Przez lata wmawiano nam, że Palestyńczycy to terroryści, a Żydzi to ich ofiary. Palestyńczycy źli, Żydzi dobrzy. Palestyńczycy mordują, Żydzi się bronią. Palestyńczycy to agresorzy, Żydzi chcą pokoju. I oczywiście, Żydzi mają prawo do obrony swoich granic wszelkimi metodami, żeby już nigdy nie powtórzył się Holokaust. A w tym wszystkim umyka jedna bardzo ważna rzecz, czyli to, że Żydzi osiedlili się w Palestynie jeszcze przed Holokaustem i że przy pomocy Anglików wygnali Palestyńczyków z ich ziemi, zburzyli ich domy i zrobili z nich obywateli drugiej kategorii. Byli przy tym tak zdeterminowani, że odmówili wszelkiej pomocy swoim żydowskim rodakom mordowanym przez Niemców w Europie, bo jedna krowa w Palestynie była dla nich więcej warta niż żydowskie „brykiety” palone w krematoryjnych piecach.

Propaganda to mordercze narzędzie. To dzięki propagandzie Żydzi mają prawo bezkarnie mordować Palestyńczyków protestujących w Strefie Gazy. To dzięki  propagandzie Palestyńczycy mają dziś prawo tylko do jednego – do tego, żeby ginąć od kul żydowskich snajperów. Wszelkie inne prawa zostały im odebrane w myśl propagandowego przesłania, że Palestyńczycy są źli, a Żydzi dobrzy.

Co Wam to przypomina? Oczywiście, to jest ten sam mechanizm propagandowy, który od lat stosowany jest wobec Polaków. Polacy źli, Żydzi dobrzy. Polacy mordowali, Żydzi byli ich ofiarami. Źli Polacy spalili Żydów w jedwabieńskiej stodole, dobrzy Żydzi nikogo nie zabili. I co z tego, że opowieść o jedwabieńskiej stodole jest nieprawdziwa? I co z tego, że żydowskie oddziały partyzanckie dokonały masakry ludności polskiej w Nalibokach, Koniuchach i Drzewicy? Propaganda zrobiła swoje. Polacy to potwory z „Pokłosia”, a Żydzi to bohaterowie bez skazy z superprodukcji „Opór” z Danielem Craigiem jako jednym z braci Bielskich. Polacy źli, Żydzi dobrzy.

Zakładam, że wśród czytelników tego felietonu znajdą się tacy, którzy powiedzą: „Jak to? Bronisz Palestyńczyków? Bronisz tych islamskich terrorystów, którzy najeżdżają Europę i chcą zniszczyć cywilizację łacińską? Może jeszcze napiszesz „Refugees Welcome”? Może jesteś jakąś lewaczką?”

Odpowiadam: gdy na Europę ruszyła lawina islamskich nachodźców, jednym z argumentów przeciwko nim było to, że te wypasione byki ze smartfonami nie bronią swojej ojczyzny, że zostawili na pastwę losu swoje rodziny, że wybrali europejski socjal zamiast walczyć z agresorem, który wygnał ich z domów.  Argument jak najbardziej słuszny. I to jest argument za Palestyńczykami ginącymi dziś w Strefie Gazy. Oni nie pchają się do Europy po socjal, tylko walczą z tymi, którzy odebrali im ziemie i domy. Mają do tego prawo i akurat Polacy powinni dobrze to rozumieć. Bo Polacy tak samo jak Palestyńczycy walczyli o swoją ziemię i tak samo jak Palestyńczycy byli przedstawiani w oczach świata jako terroryści, którzy nie potrafią cieszyć się dobrodziejstwem rządów państw zaborczych. W propagandowym przekazie XVIII i XIX wieku Polacy byli Palestyńczykami Europy. Źli Polacy. Dobrzy ci, którzy ich poskromili.

Zapewne mało kto wie o tym, że zanim powstało państwo Izrael w 1948 roku, Żydzi dokonywali w Palestynie ataków terrorystycznych przeciwko ludności arabskiej oraz przeciw Anglikom, którzy w końcu zorientowali się, że Żydzi stanowią zagrożenie i ograniczyli ich migrację do Palestyny. Zamachy przeprowadzała żydowska organizacji „Irgun”.

6 czerwca 1938 roku przebrany w strój arabski członek Irgunu udał się na rynek w Hajfie, gdzie umieścił dużą paczkę obok jednej z taczek i odszedł. Nastąpiła eksplozja, w wyniku której zginęło 21 Arabów, a ponad 50 zostało rannych. Tydzień później Żydzi dokonali podobnego zamachu terrorystycznego przy wyjściu z meczetu w Jerozolimie. Zginęło 8 Arabów, ponad 30 zostało rannych. 25 czerwca w następnym zamachu w Hajfie zostało zabitych 35 cywili, a ponad 70 zostało rannych. 26 października 1938 roku w żydowskim terrorystycznym zamachu bombowym zginęło 24 Arabów, a ponad 35 odniosło rany.

22 lipca 1946 roku z rozkazu Menachema Begina, dowódcy Irgun Cwai Leumi, wysadzony został angielski budynek rządowy, czyli Hotel „Król Dawid”. Pod gruzami śmierć poniosło 91 osób, w tym: 28 Brytyjczyków, 41 Arabów, 17 Żydów i 5 osób innych narodowości. 30 października Irgun wysadził w powietrze część dworca kolejowego w Jerozolimie. 1 października 1946 roku zostały podłożone ładunki wybuchowe w pobliżu brytyjskiej ambasady w Rzymie, które uszkodziły budynek. 1 marca 1947 żydowscy terroryści zaatakowali brytyjski klub oficerski w specjalnej strefie bezpieczeństwa w Goldschmidt House na King George Street w Jerozolimie. Zginęło 17 brytyjskich oficerów.

A co na to propaganda? Źli Palestyńczycy, dobrzy Żydzi. Tyle mamy w głowach. Tak nas wyuczono. A teraz mamy kolejną lekcję do zapamiętania: źli Polacy, dobrzy Żydzi. I świat kupuje tę narrację o złych Polakach, tak jak kupił narrację o złych Palestyńczykach. Świat nie płacze po Palestyńczykach. I tak samo świat nie będzie płakał po Polakach. Bo Polacy są źli. Bo źli Polacy to mordercy dobrych Żydów. Bo złym Polakom wolno tylko jeno – wolno płacić Żydom za Holokaust. Tak jak Palestyńczykom wolno tylko jedno – wolno ginąć od żydowskich kul.

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Antychazar mówi

  Dzicz chazarska wypowiedziała swiatu wojnę i musi zginąć.

 2. jacek mówi

  mocne, ale prawdziwe, świetny text…

  1. Ada mówi

   Tak, świetny tekst dla wszystkich zainteresowanych nagą prawdą, obiektywną oceną i … „przebudzeniem się” wreszcie.
   Mam nadzieję, że zawarte tu fakty rozjaśnią ludziom umysły nie tylko w naszym kraju.
   Pokojowo protestujący Palestyńczycy giną bezbronni
   bestialsko unicestwiani, mordowani na własnych ziemiach. Dlaczego świat milcząco przyzwala na tę tragedię?!
   OBY ONZ nie dał się zakneblować, oby wykruszył wrota do tego tworu morderczej rozpusty.

 3. Marek mówi

  Mam nadzieję , że te żydowskie ku.wy niedługo sie doigrają. A nasz prezydencik dudek mam nadzieję , że w końcu przestanie Żydom wchodzić w dupsko !!!!!!!

 4. Normalny mówi

  Nowa Norymberga dla tych bestii ! Jeśli te bestie nie zostaną sprawiedliwie osądzone to będą czuć się bezkarnie i mogą dalej mordować. Może znowu Polaków ??? !!!

 5. Andrzej, zwykły mieszkaniec tego kraju mówi

  Jest jednak jedno ale. Gdzie zamieszkiwali Palestyńczycy w czasach przed Chrystusem i w jego czasach? W tym tekście jednak brakuje mi tych wiadomości. I żeby ktoś nie pomyślał że jestem żydofilem, ale w dawnych czasach było w tym miejscu państwo żydowskie, a nie arabskie. Sposób odzyskiwania jednak terytoriów przez Żydów jest haniebny. Żydzi dziś gotują holokaust arabom z Palestyny stosując nazistowskie metody.

  1. Ada mówi

   Jesteś jednak w pełni świadom, że te „dawne czasy” są bardzo starą historią. Jeżeli nie walczy się o swoje ziemie przez wieki całe, a wręcz rozprzestrzenia się po całym świecie wyjątkowo silnie rozbudowując pogoń za zyskiem na jakimkolwiek przydatnym bycie żywiciela w kolejnych państwach, to wyjątkowo trudno jest mówić o silnym przywiązaniu i pragnieniu utrzymania za wszelką cenę własnej państwowości.
   Setkami lat żyli w biegu, chowając po drodze swoich zmarłych bliskich (może dlatego nie mają nawyku dbałości o nich, a może z wygodnictwa, czy oszczędności), a kiedy już dobrze rozejrzeli i rozprzestrzenili się po świecie – dopiero wtedy zaczęli walczyć podstępnie o…zbudowanie swego państwa tu, gdzie im się podoba z wielu względów. TO jednak miało być gniazdko – baza w „POLIN”!!! A dopiero później był „powrót”- i tak cząstkowy – do Izraela.
   To dość rozległe zagadnienie, więc powiem tyle, że warto sobie uzmysłowić, co się stanie z naszym choćby tylko domem, gdy pozostawimy go na czas po wielokroć nieokreślony.
   My swojej Polski jako naród nigdy nie opuściliśmy, pomimo wręcz potwornej historii wybijanych, niszczonych, nękanych i wywlekanych wręcz na zatracenie jego członków, a nawet byliśmy … wyrozumiali i gościnni dla przybyszy….tych samych, którzy teraz „kładą pokotem” Palestyńczyków i którzy jeszcze na razie walczą z nami nieco innymi metodami.

  2. Ada mówi

   Spojrzałam na ostatnie zdanie mojego powyższego wpisu, więc muszę tu dodać pewne spóźnione troszkę skojarzenie.
   Chodzi mi o te tymczasowe – chociaż nieprzerwane na przestrzeni wielu lat – inne metody walki z nami. Sądzę, że to jest dobry, a raczej ważny temat na wnikliwe opracowanie naukowe z zakresu tej właśnie problematyki…
   Bo CEL jest oczywisty.

  3. Andy mówi

   Andrzej zgodnie z twoja logika powinniśmy wyrzucać żydów z Polski i odzyskiwać nasza ojczyznę, w pełni pochwalam

  4. Andy mówi

   Andrzej zgodnie z twoja logika powinniśmy wyrzucać żydów z Polski i odzyskiwać nasza ojczyznę, w pełni pochwalam

  5. Ada mówi

   Podwójnie wzmocniona racja, to silna racja.
   Czytałam dzisiaj przemówienie Dudy w Kielcach…Wynika z niego, że nasi „przyjaciele” zatrzymali się u nas jakoby na tysiąc lat… Nic to. Wrócili do siebie i mają wreszcie ten swój kraj, ale jak żyć, gdy nie ma tam gojów! Toteż rozprzestrzenieni po całym świecie dalej wędrują i wojują, bo wszystko wszędzie jest „ich”, bo inaczej nie potrafią funkcjonować, bo zawsze muszą realizować podstępne szatańskie pomysły i mocne zabezpieczenie, by racja była po ich stronie. Nie byliby tak pewni siebie bez wielkiego brata kauboya.
   Problem w tym, że oni nie chcą tylko Polski, oni chcą cały świat, bo oni są wygnani, czy tam wybrani!
   Może to racja – powinniśmy wyrzucać wszystkich z naszych ziem, bo one jeszcze do tak niedawna były nasze. Nasze prawa są silniejsze!
   Tylko ten wielki brat nam się nie udał.

 6. Spostrzegawczy mówi

  Za kilkanaście lat załgane żydostwo będzie przedstawiać wersję, że to Palestyńczycy ich mordowali, a oni byli tylko ofiarami. Identycznie jak to robili i robią z Polakami. A Henryk Pająk, najwybitniejszy światowy znawca tematów żydowskich ewidentnie konstatuje, że plemię Kainowe tylko w ubiegłym stuleciu unicestwiło ponad 10 milionów Polaków !!! Szatany w ludzkiej skórze !

 7. marta mówi

  Tak, musimy dochodzić prawdy. Zło zostanie unicestwione, bez względu na narodowość. Ale to prawda, coraz więcej informacji o nikczemnościach „wybrańców” wychodzi na światło dzienne. Zastanawiające dlaczego, w wielu kwestiach przeciwko Polsce, rządzący razem z opozycją nabierają wody w usta. Musimy się obudzić i działać jako Polacy -Słowianie. Patriotyzm przybiera na sile – to bardzo dobry znak!

 8. D. mówi

  OSZUŚCI, KŁAMCY, SZUBRAWCY Z PiS!!! NIGDY NIE ZAGŁOSUJEMY NA TO ZYDOFILSKIE PiS! A DUDA, MORAWIECKI, CZAPUTOWICZ ORAZ TEN GLIŃSKI – TE ZYDKI ZE STAJNI GEREMKA SĄ NIE DO PRZYJĘCIA NA ZADNYM STANOWISKU! KONIEC!! ZAMIAST BRONIC POLSKI, DAC SWIATU SWIADECTWO PRAWDY, TO CI CZTEREJ PSEUDO POLACY, ZARZĄDZANI PRZEZ JAKIEGOŚ ODDELEGOWANEGO DO PILNOWANIA RZĄDU W POLSCE, JOJNE Z MOSADU, („PRZYJACIELA” POLSKI NA WZÓR „PRZYJAŹNI” Z JAKĄ OBRZYDLIWIE SIĘ LANSOWAŁ I DO DZIŚ JĄ UDAJE – SZEWACH WEISS), NIEJAKIEGO DANIELSA, A ZATEM ZAMIAST BRONIĆ POLSKI, BRONIĆ PRAWDY !!!! TO TE ZYDKI ZAPRZEDANE KŁAMCOM I ZŁODZIEJOM, MANIPULANTOM Z PRZEMYSŁU HOLOKAUSTU, POZWALAJĄ ZYDOSTWU OKŁADAĆ POLSKĘ I POLAKÓW PRZEBRZYDŁYMI, PARSZYWYMI INTERESOWNYMI KŁAMSTWAMI!!! W GŁOWIE SIĘ CZŁOWIEKOWI NIE MIESCI, ZE TAKIE QRESTWO MOZE PO SWIECIE CHODZIC! WIADOMO BYŁO, ZE POzłodzieje to kundle niemieckie, volksdeutsche, TUDZIEZ te Nowoczesne głupki od oszusta Balcerowicza a nawet PSL nie mowiąc o lewactwie to oni wszyscy Polskę mają w ….. Dla nich liczy się wyłącznie koryto za kazdą cenę, nawet za cenę zdrady narodowej!! zdrada złodziejstwo, chamstwo, oszustwo to dla nich nic takiego i, ze zdolni są posunąc się do najpodlejszego zachowania bo to mentalnie spadkobiercy Targowicy! Ale PiS udawało dośc przekonująco, patriotów więc POLACY, SWIADOMI ZYDOWSKICH ROSZCZENIOWYCH, SZUBRAWYCH, CHAMSKICH, OSZUKANCZYCH POSTAW I ZACHOWAŃ WOBEC POLSKI I POLAKÓW, LICZYLIŚMY, ZE PiS Z ZYDOWSTWEM ROSZCZENIOWYM, CHAMSKIM I CYNICZNYM ZROBI WRESZCIE PORZĄDEK!!!!! A CO ZROBILI PŁOMINNI DZIERŻAWCY PATRIOTYZMU Z PiS NA CZELE Z DUDĄ I KACZYNSKIM??? NA ROZKAZ ZYDÓW WYWALILI JEDYNEGO, PRAWDZIWIE POLSKIEGO PREMIERA, PRAWDZIWEGO PREMIERA POLSKI – JAKIM BYŁA PANI BEATA SZYDŁO! A PODSTAWILI MORAWIECKIEGO, KTÓRY WSZYSTKIM BREDZI TO CO CHCIELIBY USŁYSZEĆ A PRZED ZYDOSTWEM KLĘCZY I PROSI O ŁASKĘ! DO TEGO, CO JEST JESZCZE PODLEJSZE, PAN KACZYNSKI PODSTAWIŁ NAM, NASTRĘCZYŁ WRĘCZ NAM POLAKOM, NA PREZYDENTA KOGOŚ KOGO PRZENIGDY BYŚMY NIE WYBRALI GDYBY ZNANE BYŁY KOLIGACJE PANA DUDY Z ZAŁGANYM DO OSTATNIEJ KOMÓRKI PIEWCĄ POLAKOŻERCZOŚCI: oto jego oparta na mega kłamstwach, na oszustwie za które winien co najmniej być banitą – za szkalowanie Narodu Polskiego, oto jego megalomańska „twórczośc” : cytuję: „Wiersz o zabiciu doktora Kahane
  A jacy to źli ludzie mieszczanie kielczanie,
  żeby pana swego, Seweryna Kahane,
  zabiliście, chłopi, kamieniami, sztachetami!
  Boże że go pożałuj i wszech synów Dawidowych
  iże tako marnie zeszli od nierównia swojego!
  Chciałci i jego bracia miła królowi służyć
  swą chorągiew mieć, ale żołnierze dali go zabić.
  Żołnierze, milicjanci, kieleccy rodzice
  świętości nie mieli, bezbronne dzieci zatłukli!
  Zabiwszy, ulicami powlekli, bić Żydów krzyczeli,
  Polacy, kielczanie jako psy kłamacze.
  Okrutność śmierci poznali, szkarady posłuchali,
  krwią splamili przyjacioły, na bruk ich wyrzucili.
  Bóg Polaków zamknięty w obozie, w baraku
  drży, gdy dzielni chłopcy z orzełkami na czapkach
  dobijają dziewczynki żydowskie, rurkami, na odlew.” SZOK!! SZOK!! SZOK!!! TYLE KŁAMSTWA I PODŁOŚCI WYBITE OKALECZONYM JĘZYKIEM POLSKIM! NIE DOŚC, ZE POLSKA I POLACY TO JESZCZE I PIĘKNY POLSKI JĘZYK, KRWAWIĄ OD TAKIEJ KONDENSACJI SAMO UPODLENIA SIĘ NIESZCZĘSNEGO AUTORA TYCH BREDNI!
  NO I CÓŻ? OTO P. KACZYŃSKI JEST JUZ DLA NAS POLAKÓW NIKIM. PRZED WYBORAMI, WSZYSCY Z PiS I Z OKOLIC, TUDZIEŻ ŻONA JEGO POMAZANCA DUDY I ON SAM SKWAPLIWIE NIE UŻYWALI NAZWISKA TESCIA – OSZUSTA HISTORYCZNEGO, ZA TO PO WYBORACH PANI DUDA WRĘCZ KAŻE WYBIJAĆ POLAKOM PO OCZACH TO WĄTPLIWEJ REPUTACJI NAZWISKO!!! WYBIJAĆ JAKO PIERWSZE I PODKRESLA JE NIEUSTANNIE, NAZYWAJĄC SIEBIE DWOJGIEM NAZWISK. PRZYZNAM SZCZERZE, ZE GDYBYM MIAŁ TAK POTWORNIE ŹLE KOJARZĄCE SIĘ NAZWISKO NIGDY BYM GO W MOICH PERSONALIACH NIE UŻYŁ!!! NA KONIEC JUZ DODAM, NAM POLAKOM NIE TRZEBA POCHLEBSTW BO MY JE MAMY W D….DLA NAS WARTOŚC MA JEDYNIE PRAWDA!!! DLATEGO KACZYNSKI, DUDA Z TĄ SWOJĄ DZIWNĄ ŻONĄ, MORAWIECKI, CZAPUTOWICZ , GLINSKI, GOWIN ….. NIE MAJĄ TWARZY I NIGDY JUŻ ICH NIE ODZYSKAJĄ ! ZAMIAST TWARZY POKAZALI…..!!!! NATOMIAST TWARZ, JAK NAJBARDZIEJ, ZACHOWALI PANI PREMIER SZYDŁO, PAN PROF. MIN. SZYSZKO, PAN MIN. MACIEREWICZ I JESZCZE PARĘ OSÓB!

  1. Constancja mówi

   Ja tez troche sie omamilam p. Szydla, syn ksiedzem zostal to juz wogole bylam zachwycona i jej przemowieniem o „Europo powstan z kolan”. Czar prysl, jak zobaczylam jak to rabin trzyma nad nia swoje „lapska” a ona potulnie, grzecznie ze spuszczona glowa przyjela na siebie jakas klatwe, zeby tylko na siebie, ale jako wtedy jeszcze premier zareprezentowala wszystkich Polakow. Niech teraz syn Tymek, nauczy sie egzorcyzmy odprawiac to moze cos naprawi po mamusi. Interesujace jest jednak jak on ksiedzem zostal, majac taka mame dla ktorej wszystko jedno czy rabin z synagogi szatana czy Kaplan katolicki ja blogoslawi ale to juz wpis na inny temat.

  2. Andy mówi

   z wiersza zwrócił moja uwagę fragment ,,żeby pana swego, Seweryna Kahane,”, jakim to prawem niejaki kahane był panem chłopów i mieszczan,chyba prawem kaduka , Panem był tylko szlachcic Polski, nawet ten tytuł uzurpują sobie żydzi, zydopadlina.

  3. Janusz I mówi

   Niektóre Polki w mediach epatują nas ostatnio podwójnymi nazwiskami polsko-niemieckimi lub polsko-żydowskimi. Nie da się tego słuchać.

 9. Buzz mówi

  Tak patrzę na zdjęcie główne tego felietonu i widzę tam dwóch dziennikarzy( na pewno jest ich więcej ), którzy ryzykują własne życie – prawdopodobnie dla sprawy własnego państwa… Gdzie „bohaterscy” żydzi- dziennikarze? Czy są tam czy oglądają „spektakl” na granicy sącząc soczek i pakując w organizm popcorn gdy ludzie giną? Czy TVPis – gdzie ponoć większość z nich to katolicy, bo przynajmniej tak się obnoszą z pewnymi sprawami – mówi o tym co się dzieje? Taka Łosiewska i Ogórek – takie wrażliwe i w ogóle, ale o pewnych rzeczach nie powiedzą, bo przecież doskonale wiedzą, że kasę mogą stracić. Oczywiście nie każdy musi być bohaterem i pchać się na pierwszy ogień, ale z drugiej strony ciekawe czy im nie wstyd jest czasami… Żeby nie powiedzieć ani słowa jako dziennikarki na temat tego co się naprawdę dzieje…przecież niemówienie o pewnych ważnych dla Polski rzeczach jest tak jakby po prostu okłamywać Polaków. Oni tam powinni wstać jak jeden mąż i powiedzieć małemu ludzikowi, że wszyscy przestaną pracować jeśli będzie taka sytuacja jak np. z Warzechą. No chyba, że pasuje im mieć pracę i kłamać Polaków dla Izraela. Można powiedzieć, że wyżej stawiają żydów niż swoją „wiarę”…Podobnie jak rabin Chojecki – tylko ten akurat zwalcza katolików wyzywając ich od najgorszych i właśnie wiara w bożków jakimi są dla niego Izrael i USA już przekreśla to, że może być on kimś kto ma dobrego ducha dla ludzi. Z drugiej strony jeśli za mówienie prawdy lub za niezgadzanie się z główną linią narracji Kurskiego ludzie tracą pracę to widać jaka wolność panuje w telewizji pisowskiej, która miała być patriotyczna i polska…jest tak samo jakby w TVN ktoś nagle powiedział prawdę. Żydzi sami nie rozumieją przez propagandę swojego państwa, że tak naprawdę antysemityzm może się teraz masowo odrodzić właśnie przez to, że wpływowi żydzi mają ogromnie zły wpływ na to co się dzieje na świecie.

 10. Teresa mówi

  Ten Menachem Begin to tak naprawdę Mieczysław Biegun,polski Żyd który z armią Andersa trafił do Palestyny i tam budował państwo Izrael

  1. rojber mówi

   tak jest, dokladnie!Dodam jeszcze,ze ten mietek biegun,czy jak tam sie zwal byl tresowany przez sanacje zeby wymorodwac jak najwiecej ludzi w Palestynie.Sanacja sama miala wprawe w mordowaniu Polakow,wiec przyklad mial jak sie patrzy

  2. Janusz I mówi

   Sanacja to były polskie rządy Polaków. Nienawidzisz?

  3. wróg ludu mówi

   Każdy zdroworozsądkowy endek wie, że ślepa wiara w mit marszałka to dziecinada na poziomie rozhisteryzowanego gówniarza, a nie dorosłego człowieka z wiedzą.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.