Katarzyna TS: Zboczeńcy i edukacja seksualna, czyli Rzeczpospolita półgłówków-seksoholików

Parada Równości w Warszawie
34

Na wstępie przepraszam wszystkich czytelników portalu wPrawo.pl za zdjęcie ilustrujące mój dzisiejszy felieton, ale jest ono po prostu niezbędne. To zdjęcie z sobotniej Parady Równości, która przeszła ulicami Warszawy. I właśnie to zdjęcie najlepiej pokazuje, czym była ta parada. To nie była manifestacja „wolności, równości, demokracji”. Nie był to marsz w obronie praw człowieka. Nie była to też – jak głosił napis na jednaj z platform – afirmacja „zwycięskiej miłości”. To była parada promująca perwersję, której celem jest gwałt na społeczeństwie i deprawacja dzieci. To zdjęcie jest bardziej wymowne niż tysiąc słów. I dlatego musiałam Wam je pokazać, żebyście nie mieli żadnych złudzeń, o co w tym wszystkim chodzi.

W komentarzach dotyczących Parady Równości padało stwierdzenie, że był to przemarsz zboczeńców. Takie wpisy zostały natychmiast zakwalifikowane jako mowa nienawiści homofobicznych katolskich nazioli obrażających homoseksualistów, a przecież to nie ich wina, że tacy się urodzili. W mojej ocenie określenie „przemarsz zboczeńców” nie jest w tym kontekście obraźliwe. Dlaczego? Ponieważ sobotnia Parada Równości NIE BYŁA przemarszem homoseksualistów. To faktyczne był przemarsz zboczeńców. I to zboczeńców zarówno homo jak i hetero. Ten marsz był afirmacją perwersyjnych zachowań seksualnych, a powyższe zdjęcie jest tego dowodem.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Facet biegający z fajfusem na wierzchu i epatujący nim przechodniów na ulicy jest zboczeńcem. Kim są osoby obnoszące się z transparentem epatującym tęczowymi penisami? Czy to są osoby normalne? Czy normalna osoba utożsamia hasło „miłość zwycięży” z wizerunkiem narządów płciowych? Nie. Sprowadzenie miłości do penisa i waginy nie jest normalne. To dehumanizacja człowieka i odarcie go z godności oraz uczuć. I to jest celem Parad Równości, które pod płaszczykiem walki o równe prawa i tolerancję starają się nas przekonać, że człowiek jest tylko dodatkiem do narządów płciowych. Tu naprawdę nie chodzi o pruderię lub brak pruderii. Tu chodzi o wmówienie ludziom, że perwersja jest normą. A ponieważ ciężko wmówić coś takiego dorosłym ludziom, głównym targetem zboczeńców z Parady Równości są dzieci.

Jednym z celów uczestników sobotniej parady jest seksualizacja dzieci i to już w wieku przedszkolnym. Nie jest to teoria spiskowa. To oficjalny postulat zamieszczony na stronie organizatorów tego marszu. „Żądamy wprowadzenia do wszystkich szkół i przedszkoli rzetelnej, nowoczesnej i neutralnej światopoglądowo edukacji dotyczącej ludzkiej seksualności, dostosowanej do możliwości percepcyjnych i wieku” – czytamy na ich stronie.

Dla wielu osób określenie „edukacja seksualna” może brzmieć niewinnie i nawet do głowy im nie przyjdzie, w jaki sposób „edukowane” są ich dzieci już w przedszkolu. Spójrzmy zatem jak to wygląda.

Oto wytyczne Światowej Organizacji Zdrowa dla seksualnych edukatorów dzieci w wieku 0-4 lat: „Przekaż informacje na temat „radości i przyjemności dotykania własnego ciała, masturbacji w okresie wczesnego dzieciństwa”; pomóż dziecku rozwijać „świadomość, że związki są różnorodne”; pomóż dziecku rozwijać „pozytywne nastawienie wobec różnych stylów życia”.

A czego mają nauczyć się 4-6-latki? „Przekaż informacje na temat „radości i przyjemności dotykania własnego ciała, masturbacji w okresie wczesnego dzieciństwa”; przekaż informacje na temat „różnych koncepcji rodziny”; pomóż dziecku rozwijać „szacunek dla różnych norm związanych z seksualnością”.

W grupie wiekowej 6-9 lat wygląda to tak: „Przekaż informacje na temat „wyborów dotyczących rodzicielstwa i ciąży, płodności, adopcji”; przekaż informacje na temat „różnych metod antykoncepcji”; pomóż dziecku rozwijać „zrozumienie pojęcia „akceptowalne współżycie/seks (za zgodą obu osób)”; przekaż informacje na temat „seksualnych praw dzieci”; pomóż dziecku rozwijać „szacunek wobec różnych stylów życia, wartości i norm”.

A teraz grupa wiekowa 9-12 lat: „Przekaż informacje na temat „przyjemności, masturbacji, orgazmu”; przekaż informacje na temat „różnych metod antykoncepcji i jej stosowania, mitów dotyczących antykoncepcji”; przekaż informacje na temat „doradztwa w zakresie antykoncepcji”; naucz „skutecznego stosowania prezerwatyw i środków antykoncepcyjnych”; naucz „uzyskiwania środków antykoncepcji”; przekaż informacje na temat „przyjaźni i miłości wobec osób tej samej płci”, pomóż dziecku rozwijać „zrozumienie i akceptację dla zmian i różnic dotyczących ciała (rozmiar i kształt penisa, piersi i sromu mogą być różne)”.

W grupie wiekowej 12-15 lat mamy już naukę „umiejętności negocjowania i komunikowania się w celu uprawiania bezpiecznego i przyjemnego seksu” oraz promowanie „krytycznego podejście do norm kulturowych / religijnych w odniesieniu do ciąży, rodzicielstwa itp.”

Grupa wiekowa powyżej 15 lat ma rozwijać „zmianę możliwych negatywnych odczuć, odrazy i nienawiści wobec homoseksualizmu na akceptację różnic seksualnych” i ma wykazywać „otwartość na różnego rodzaju związki i style życia”.

Zwracam Waszą uwagę na to, że w harmonogramie edukacji seksualnej słowo „miłość” pojawia się raz i dotyczy „miłości wobec osób tej samej płci”. Przedszkolaki uczy się masturbacji, a dzieciaki w szkole podstawowej zachęca się do odbywania stosunków płciowych (czym bowiem jest nauka skutecznego stosowania prezerwatyw, jeśli nie zachętą do aktywności seksualnej?). A już 12-latki mają opanować umiejętność „negocjowania i komunikowania się w celu uprawiania bezpiecznego i przyjemnego seksu”.

Tym sposobem nie tylko obniża się wiek inicjacji seksualnej, ale również instrumentalizuje tę sferę życia oraz odziera ją z intymności. Przy okazji rozbudza się popęd seksualny u dzieci, co skutkuje zaburzeniem koncentracji i prowadzi wprost do obniżenia zdolności przyswajania wiedzy we wczesnym dzieciństwie.

Mówiąc krótko – zamiast skupić uwagę na nauce, dzieci mają się masturbować, negocjować uprawianie seksu i okazywać miłość do osób tej samej płci. To jest postulat uczestników Parady Równości, którzy jasno i wyraźnie pokazują, że dla nich „miłość” to tęczowe penisy i to najlepiej od przedszkola.

Czy tacy ludzie mają otrzymać prawo do adopcji dzieci? NIGDY! Przed takimi ludźmi dzieci należy chronić. A edukatorów seksualnych należy pogonić ze szkół i przedszkoli. Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie. Czy chcemy Rzeczypospolitej półgłówków- seksoholików oddających cześć tęczowemu penisowi? Ja nie chcę!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. The Indoraptor mówi

  Co poradzić? ! Idę sobie z treningu ul hetmańską w Rzeszowie przechodzę przez światła i idę koło zamku Lubomirskich, patrzę a tam stoi 40 osobowa grupa kodziarzy! Pani z KOD-u wrzeszczy że trzeba donieść na rząd do ETS w Strasburgu bo sądy niewolne i konstytucja złamana. Miałem ochotę powiedzieć tej pani co o tym myślę ale boję się że Ci ludzie mogli by zrobić krzywdę mnie i mojej rodzinie! Jesteśmy gośćmi we własnym domu!

  1. Sowa mówi

   jak by ci mogli zrobic krzywdę jak cię nie znają ? Poza ty jakby mieli robić krzywdę każdemu kto się znimi nie zgadza to musli by wymordować prawie cały naród 😀 Nastepnym razem podjeżdżaj i wal prosto z mostu !

 2. Ruch Narodowy mówi

  No i wyprali ludziom mózgi!!! Teraz tylko chip!!!

 3. Constancja mówi

  Wszystko zostalo napisane, dodam tylko: grzechy przeciwko czystosci sprowadzaja najwiecej dusz do piekla – te prawde przekazala Maryja bl. Hiacyncie w Fatimie.
  I to, ze nie wierza w pieklo nic im nie pomoze.

 4. mio mówi

  Może to zabrzmi niestosownie ale świat jeszcze będzie stawiał pomniki Hitlerowi

 5. Zbulwersowany mówi

  I to się dzieje w rzekomo katolickim kraju i w narodzie składającym się rzekomo prawie w całości z katolików !!! To woła o pomstę do Nieba ! Za wiele ważnych spraw tu się nie zgadza z logiką.

  1. Marian mówi

   stosując Twoją logikę: Jezus królem deprawacji. Gratulacje.

  2. joanna mówi

   Jezus był żydem tylko genetycznie, żydzi nienawidzą Jezusa. Współczesny judaizm i chrześcijaństwo są do siebie w opozycji. Więc Jezus nie reprezentuje żydów.

 6. Paweł mówi

  Kiedy mój kolega pokazał mi zdjęcie tego blużnierstawa (nie wiem jak to nazwać) osłupiałem. Zaraz nastanie kolorowa rewolucja, tyle jest tych hord: komunistów, antify i lgbt.

 7. Stanisław mówi

  Pan Rybak poszedł siedzieć za to, że podpalił kukłę żydowskiego złodzieja międzynarodowego sorosa a Matka Boska obłożona penisami nikomu nie przeszkadza. Tak syjonistyczna dzicz chazarska demoralizuje świat. Smacznego.

  1. Ana mówi

   Na tym transparencie to nie jest Matka Boska tylko pochwa. Nie żebym to pochwalała, ale tłumaczę gwoli ścisłości co przedstawia transparent. A co do Sorosa to jest on wrogiem Żydów i Izraela, bo żywi przeświadczenie, że przez te „podłe” korzenie tak mu było ciężko i musiał uciekać. Postrzega takie pochodzenie również jako upokarzające. W związku z tym wiele z jego poczynań ma za jeden z głównych celów szkodzenie Żydom/Izraelitom i Izraelowi. On ma na tym punkcie można by rzecz praktycznie obsesję. Przez Izrael Soros postrzegany jest jako wróg narodowy i ma zakaz wstępu do kraju. Izrael otwarcie też popiera działania innych krajów mające na celu walkę z Sorosem. Niezależnie od stosunku do Żydów czy Izraela (czy w końcu nawet syjonistów) warto by było brać te fakty pod uwagę w imię po prostu poszanowania prawdy i zwykłej uczciwości.

 8. MacGregor mówi

  Z całym szacunkiem, ale te tytułową fotkę mogliście chociaż poprzedzić jakimś ostrzeżneiem – normalnie odechciało mi się jeść i wogóle

 9. Biada nam mówi

  Słyszeliście przepowiednie końca świata,że Polska jedyna ocaleje? Zadajcie sobie to pytanie po przeczytaniu artykułu opatrzonego zdjęciem!!! Ja to wiem!!! NIE,NIE ocaleje!!! Może nawet ucierpi najbardziej!!!!!

  1. Constancja mówi

   To nie Polacy przygotowuja te parade. Poza tym bylo tam duzo Niemcow, bo zawsze przyjezdzaja. Wyglada na to, ze Polska nie ma szans ocalec, bo jest kompletnie w rekach nie polskich. Bog jednak zadzi tym swiatem ostatecznie i moze zniszczyc tych co o nas zle mysla, maja nieczyste mysli na nasz temat, nam zlozecza, zawiszcza, nas szkaluja, przesladuja, chca z nas zrobic polglowkow bez przyszlosci, chca wprowdzic grzech w nasze zycie i w koncu nas zabic…. Bog moze w jednej chwili sprawic, ze nasz wrog bedzie martwy. On jednak chce bronic ludzi nieskazitelnych, uczciwych, ktorzy nikomu niczego nie zawiszcza, ktorzy traktuja innych z szacunkiem, nikogo nie zabijaja (male dzieci), ale przede wszystkim mamy kochac Boga i Mu poswiecac duzo czasu (msza sw., rozaniec, modlitwa).
   Jesli znajdzie sie choc 10% narodu polskiego, ktory sie autentycznie nawroci to jestesmy ocaleni, w innym przypadku Bog zesle nam nieszczescia, dzieki ktorym chociaz troche Polakow w ostatniej chwili sie nawroci i w ten sposob uniknie piekla. Bog walczy o nasze zycie wieczne. Liczy na to, ze w koncu sie obudzimy. Poki mamy jeszcze troche wolnosci organizujmy sie w kosciolach z ksiezmi, ktorzy jeszcze autentycznie wierza w Jezusa Chrystusa.

 10. Sowa mówi

  Z nimi trzeba dyskutować bardzo prosto: po pierwsze dyskryminuja katolików, sieją wobec nich mowę nienawiści, graja na nosie większości heteroseksualnej. Poza tym w demokracji to większość ustanawia prawa a ona się znimi nie zgadza czyli kłamią używając hasła demokracji. To co oni proponują to tyrania mniejszości. Następna sprawa że homoseksualizm to zaburzenie psychiczne wynikające z traumy przeżytej w dzieciństwie na tle płciowym. Zatem jeśli jest to zaburzenie to nie można tego promować jako normalności. Te badania są potwierdzone i były prowadzone w 20 wieku przez znanych specjalistów. Wykreślenie homoseksualizmu z listy chorób nastapiło dopiero w latach 70 tych na skutek rewolucji kulturalnej w USA ale nie ma to żadnych podstaw medycznych. Finito.

 11. Kryspin mówi

  Jak mi się marzy taki stan gdzie w konstytucji będzie zapis o rozdzielności Polski i KK. Gdzie nie pójdzie grosz z Naszych pieniędzy na tę firmę. Jak ktoś będzie zainteresowany to samodzielnie wesprze datkiem.
  Czy zanim pojawił się KK wszyscy ludzie trafili do piekła? A co z ludźmi pierwotnymi i seksem między nimi, że nie wspomnę o nieślubnych dzieciach? A wystarczy tylko miłość do bliźniego, by być dobrym wiernym każdej religii świata. Święte Floriana, Hiacynty, Teodory, Pawły, Marie, że nie wspomnę o armii błogosławionych. To przecież same bożki, do których biblia zakazuje się modlić. Wymysły średniowiecznego KK. Ludzie pomyślnie trochę. Ps. Edukacja seksualna to coś normalnego, a nie biadolenie o bocianach, czy tatuażach przez które kobiety mają problem z płodnością. Pozdrowienia z Oświecenia.
  Ps. Nie jestem Żydem, lewakiem, homo itp.

  1. Constancja mówi

   Blogoslawiona Hiacynta Marto to nie zaden bozek, tylko heroiczna mala dziewczynka, ktorej jedynym pragnieniem bylo nawracanie grzesznikow i uchronienie dusz przed pieklem.
   Ta dziewczynka od poczatku objawien, oddawala swoje jedzenie biednym, a sama posilala sie korzonkami i dzikimi owocami, spotykaly ja kpiny i zle traktowanie (kazda epoka ma swoich oswieconych), nastepnie spotkaly ja dlugie miesiace agonii ( na skutak grypy hiszpanki) i to cale cierpienie przyjela na siebie jako ofiare za grzesznikow.
   Trzy dni po smierci jej cialo wydawalo zapach roznych kwiatow.
   Milosc blizniego to prowadzenie ludzi do Boga, Jezusa Chrystusa, nawet jesli o tym nie wiedza i dowiedza sie dopiero po swojej smierci, komu zawdzieczaja nawrocenie, czasami w ostatniej chwili.

 12. Ruch Narodowy mówi

  Ojcze nasz który jesteś w niebie,święte imię Twoje,przyjdź królestwo Twoje………………

 13. Henryk mówi

  Niestety chyba będziemy musieli zaprowadzić z nimi porządek”ogniem i mieczem”

 14. Joanna mówi

  czy ktos moglby podac zrodlo tych wytycznych Swiatowej Organizacji Zdrowia o ktorych wspomniano w artykule? wyszukujac w google znajduje inne wytyczne, byc moze starsze?

 15. Mirka mówi

  ,,Dziwny ten świat” narodowe i chrześcijańskie wartości nazywa się faszyzmem ,natomiast kolorowe kutafony i Matka Boska umieszczona w waginie to normalność.Czemu brak jest potępienia lub chociaż słowa obrzydzenia znaczących polityków.Przecież to jest tak ohydne , że brak odpowiednich słów.Jeżeli homoseksualiści utożsamiają się z tym plakatem to ja jestem za tym , aby wszystkich takich Biedroni i Rabiejów , takich homo niewiadomo eksterminować.Noż kurwa mać to jest obrzydliwe przepraszam , ale nie mogłam się powstrzymać.

  1. Marian mówi

   To interesujące, nie rozumiem, dlaczego w waginie na zdjęciu wszyscy widzicie Matkę Boską. Może katolicy już tak mają?

 16. Piotr mówi

  Program seksualizacji dzieci to po prostu indoktrynacja, której celem jest zrobienie z normalnego dziecka (człowieka) jakiegoś zboka, homoseksualistę lub licho wie kogo jeszcze. Poza tym dziecko poniżej 15 roku życia nie powinno być poddawane takim praktykom jak seksualizacja. A tym bardziej 5, 6 czy 7latki. Dziecko w takim wieku rozwija się emocjonalnie, duchowo i fizycznie i nie może być mowy na seksualizację dziecka w takim wieku, ponieważ może to zaburzyć jego rozwój psychiczny i emocjonalny doprowadzając do różnych zaburzeń.

 17. vistula mówi

  Edukacja seksualna to nic innego jak indoktrynacja, której celem jest pranie mózgów. Chcą poddawać dzieci seksualizacji, w momencie kiedy ich psychika się rozwija i nie jest to moment na takie praktyki. Takie praktyki mogą jedynie spowodować zaburzenia psychiczne i emocjonalne.

 18. Kasia mówi

  Większość tych pomysłów wymyśliłaś sama. Wpladasz jedynie pojedyncze słowa do własnych zdań zmieniając ich znaczenie w kontekście tak aby pasowały do twoich terorii. I na dodatek uważasz, że dzieci w podstawówce nie mają seksualności a nauka o bezpiecznym seksie to nakłanianie do niego.

  Myślisz, że z kąd biorą się młade matki około 16 lat? Sama taką znałam. Dzieci potrzebują nauki o każdym rozdzile swojego życia. POCZYTAJ O ROZWOJU PSYCHOSEKSUALNYM CZŁOWIEKA. Od płodu aż po śmierć.

  Edukowanie dziecka o jego prawach seksualnych jest najważniejsze. Tzn jeśli ktokolwiek próbuje je np. dotykać w tamtych miejscach ono ma wiedzieć jak zareagować, komu o tym powiedzieć, że tak nie wolno.

  Ten tekst to jedna wielka składanka skrajnych bzdur.
  ,,Mówiąc krótko – zamiast skupić uwagę na nauce, dzieci mają się masturbować, negocjować uprawianie seksu i okazywać miłość do osób tej samej płci. To jest postulat uczestników Parady Równości”

  Tak? Podaj źródło tego postulatu.
  Nie możesz? Pewnie dlatego, że nic takiego nie było a całość zmyśliłaś.

 19. Ja mówi

  A może by tak w centrum tych penisów podobizna mahometa? Brak odwagi?

 20. Aneta mówi

  Dziwny ten świat, bzykać się można od 14 lat, w telewizji programy czy filmy przesycone erotyką lub przemocą od 16, a filmy z ostrą erotyką oznaczone czerwonym kluczykiem czyli dla dorosłych.

 21. ree mówi

  gdzie wy znaleźliście to zdjęcie z tym transparentem ? nie widziałem go publicznie, tylko na portalach
  mi wychodzi, że to nieudolna podróbka w Photoshopie
  uważaj, bo można cię oskarżyć o rozpowszechnianie pornografii

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.