Katarzyna TS: Wielce zdziwiona Żydówka i holokaustowe perpetuum mobile

protest Polonii w Nowym Jorku/ fot. twitter Molly Crabapple
11

Postanowiłam sprawdzić, co portal społeczności żydowskiej w Polsce, czyli jewish.pl, ma do powiedzenia na temat niedzielnego protestu Polonii amerykańskiej przeciw ustawie 447 legitymizującej żydowskie roszczenia do mienia bezspadkowego. Zakładałam, że będą sugerować, iż ów protest to przejaw antysemityzmu. I nie pomyliłam się. Oto cytat: „Protestowi w Nowym Jorku przyglądała się pisarka Molly Crabapple, która relacjonowała go na Twitterze. (…) Crabapple zamieściła zdjęcia z protestu oraz kopie obraźliwych wpisów, jakie z tego powodu skierowano pod jej adresem. Przyznała, że nigdy nie spotkała się z taką falą antysemityzmu”.

Zajrzałam na profil Molly Crabapple, żeby zobaczyć, jak wygląda „fala antysemityzmu” według tej żydowskiej pisarki. Okazuje się, że Crabapple usłyszała kilka słów prawdy, które jej uprany propagandą mózg natychmiast uznał za antysemityzm i wielce zdziwiona Żydówka nie może pojąc, jak to możliwe, że taka „antysemicka demonstracja” odbyła się w sercu Nowego Jorku. Co zatem jest antysemityzmem według Molly Crabapple? Jest nim np. przypominanie o żydowskich zbrodniarzach w UB i nazywanie Franka Bleichmana „mordercą etnicznych Polaków”. Oburzona Crabapple nazywa Bleichmana partyzantem, który poprowadził kilkusetosobowy oddział do walki z nazistami i zabijał nazistowskich kolaborantów. Oto poziom wiedzy, a raczej poziom ignorancji żydowskiej pisarki, którą dzieli się ona ze światem.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Według Crabapple antysemityzmem jest również negowanie polskiego udziału w Holokauście oraz transparent z napisem „Zatrzymać przedsiębiorstwo holokaust”. Wielce zdziwiona Żydówka otrzymała od uczestników protestu listę książek żydowskich autorów z zaleceniem, żeby je przeczytała, to wtedy zobaczy, że Żydzi brali udział w zabijaniu Żydów podczas Holokaustu. Oczywiście to też jest antysemityzm szerzonym przez „polskich nacjonalistów”, jak Crabapple nazywa uczestników protestu. Zapewne żydowska pisarka dostałaby zawału, gdyby obejrzała dokumentalny film dr Ewy Kurek o zakonnicach ratujących żydowskie dzieci, ponieważ w tym filmie jedna z uratowanych Żydówek mówi, że jej babcia wyrwała ją z rąk żydowskiego policjanta i poszła zamiast niej na Umschlagplatz. Ale to zapewne nie przechodzi do żadna rubryka i tropiąca polski antysemityzm pisarka uznałaby tę opowieść za konfabulację. Tym bardziej, że uznała za antysemityzm wypowiedzi uczestników protestu na temat roli Judenratów i żydowskiej policji w zagładzie Żydów. Mówienie o roli Żydów w zagładzie Żydów jest antysemityzmem według żydowskiej pisarki oburzonej „antysemicką” demonstracją w Nowym Jorku.

Nie obyło się bez Jedwabnego i tzw. pogromu kieleckiego. Jak zapewne się domyślacie, zaprzeczanie kłamstwu jedwabieńskiemu i twierdzenie, że pogrom w Kielcach był komunistyczną prowokacją, jest dla Crabapple antysemityzmem. Przykładem polskiego antysemityzmu jest również rysunek Cezarego Krysztopy z Polakiem jako ofiarą, do której mierzy postać oznaczona swastyką i postać oznaczona czerwoną gwiazdą. Antysemityzmem jest też stwierdzenie, że „Polacy doświadczają szalonego antypolonizmu ze strony Żydów”.

„Każdy, kto jest przeciwny ustawie 447, ale nie jest oszalałym hejterem Żydów, powinien  edukować swoją społeczność i przeanalizować, dlaczego przyciąga ona taki rodzaj obłąkanych antysemitów” – napisała Crabapple na Twitterze. Taki wniosek wyciągnęła żydowska pisarka wielce zdziwiona tym, że „polscy nacjonaliści” urządzili „antysemicką” demonstrację na Manhattanie.

O czym świadczą wpisy Crabapple? Świadczą o tym, że Żydzi mają bardzo poważny problem, z którego najwyraźniej nie zdają sobie sprawy. Tym problemem jest żydowska wiara w dogmaty religii Holokaustu zbudowanej na zafałszowanym obrazie II wojny światowej i całkowitym wyparciu z żydowskiej świadomości żydowskich zbrodni na Żydach i Polakach. Każdy, kto próbuje Żydom wyjaśnić, że było inaczej, niż im się wydaje, jest natychmiast nazywany antysemitą. Oczywiście musi to prowadzić do negatywnych odczuć wobec Żydów i tak się dzieje. To normalne, że nie lubi się osób, które na kilka słów prawdy reagują histerycznym wrzaskiem o antysemityzmie i domagają się ukarania tych rzekomych antysemitów. Święty by tego nie wytrzymał i w końcu wytargałby Żydów za ucho. Ale takie wytarganie oczywiście natychmiast zostałoby uznane za antysemityzm i kółko się zamyka.

Domagając się specjalnego traktowania, zaprzeczając faktom i lejąc wszystkich wokół pałką antysemityzmu, Żydzi generują coraz większą niechęć i jest to niechęć jak najbardziej usprawiedliwiona. Ale Żydzi nie rozumieją, że ta niechęć jest rezultatem ich działania, dlatego domagają się, żeby penalizować negatywne uczucia wobec nich oraz przeznaczać gigantyczne kwoty z pieniędzy podatników na walkę z antysemityzmem, co oczywiście budzi jeszcze większą niechęć do Żydów. Jakie zatem będą konsekwencje żydowskiej religii Holokaustu i walki z antysemityzmem? OCZYWISTYM jest, że będzie to dalszy wzrost negatywnych emocji wobec Żydów, wobec czego Żydzi będą jeszcze głośniej krzyczeć o antysemityzmie i domagać się jeszcze większych pieniędzy na walkę z antysemityzmem, skutkiem czego będzie jeszcze większy wzrost negatywnych emocji wobec Żydów. To jest perpetuum mobile, którego konsekwencją będzie powszechna nienawiść do Żydów i zamiast opcji „Nigdy więcej” może dojść do kolejnej odsłony „ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej”. A wielce zdziwieni Żydzi będą oczywiście twierdzić, że to rezultat antysemityzmu. I tak w koło Macieju.

A teraz pytanie najważniejsze: czy mamy traktować Żydów jak dzieci specjalnej troski, którym można pozwolić na więcej? NIE! To, że zachowują się jak potłuczeni nie znaczy, że mamy to zachowanie tolerować i spełniać ich absurdalne żądania. Wprost przeciwnie. Musimy im uświadamiać, że żadnej taryfy ulgowej nie będzie. Nie będzie też żadnego płacenia haraczu dla „przedsiębiorstwa holokaust” i żadnych pieniędzy na walkę z antysemityzmem. Mogą się nawet zapluć ze złości i walić głową w ścianę. Nic z tego! Na każdy kwik o „polskich antysemitach” musimy mówić o kolaborujących z Niemcami Judenratach i żydowskiej policji wysyłającej Żydów na Umschlagplatz. Musimy mówić o żydowskich ubekach mordujących Polaków i o żydowskiej kolaboracji z sowietami. Niestety, tego nie robi rząd RP, więc musimy to robić my, zwykli Polacy.

I jeszcze jedno. Nie wolno nam głosować na polityków, którzy mówią o konieczności walki z antysemityzmem. Tacy politycy to chłopcy na posyłki „przedsiębiorstwa holokaust”. Pamiętajcie o tym przy urnach wyborczych!

Jeśli podobają się Państwu moje felietony i chcielibyście wesprzeć moją działalność publicystyczną, możecie to zrobić dokonując przelewu na poniższe konto PayPal. Będzie to dla mnie nie tylko wsparcie w wymiarze finansowym, ale również sygnał, że to, co robię, jest dla Państwa ważne i godne uwagi. Z góry dziękuję. Katarzyna Treter-Sierpińska https://www.paypal.me/katarzynats

Zobacz film dr Ewy Kurek zakazany w TVP:

„Kto ratuje jedno życie”. Film dr Ewy Kurek zakazany w TVP od kilkunastu lat! Obejrzyjcie! [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Buran mówi

  Pani Katarzyno, jest pani świetna. Zawsze wali pani tych ……( cisną mi się na usta słowa niecenzuralne ) chałaciarzy prosto w splot słoneczny. BRAWO.

 2. ifigenia mówi

  Pani Katarzyno, DZIĘKUJĘ!! DZIĘKUJE ZA POSTAWĘ CZLOWIEKA STOJĄCEGO W PRAWDZIE! Rząd w Polsce NIE jest polskim rządem, podobnie jak poprzedni z po-psl, jest zaledwie jak napisałam – rządem W Polsce. Rząd w Polsce w osobie głownie glinskiego i gowina finansuje zydowskie plugawstwa – polakozerczośc zydów a scislej chazarów, bo do zydów prawdziwych i do prawdziwej NIEtalmudycznej a starotestamentowej wiary w Boga to jest im, tym z przedsiębiorstwa holokaust i tym z diaspory w USA i zydosowietom /jak ich nazywa zydowski dziennikarz KATAW ZAR/ co rządzą od lat izraelem, jest tak daleko jak milion razy na księzyc i z powrotem, choc i ci starożytni żydzi święci nie byli.

 3. Mark mówi

  Nic dodac nic ujac, szczera prawda, zydostwo bylo, jest i bezie wrogiem dla Polski i Polaka.

 4. klioes vel pislamista mówi

  Do Ciapatka

  Ciaputowicz vel Ciapatek
  To minister jest gagatek:
  „Irving polskie łamie prawo.
  Nie wpuśmy go.“ – No, brawo…
  A jak polskie prawo łamie,
  Wolno spytać? – „Irving kłamie!”

  Czy nikogo Pan, ministrze
  Nie okłamał?… Ciapek bystrze:
  „Irving takie ma poglądy,
  Że pod polskie idą sądy.“

  A więc jeśli je wygłosi,
  Osądzimy go. Przeprosi!
  Cieszę się, ministrze miły,
  Że chcesz prawa. Więcej siły
  Miej do niego; ekshumację
  Zrób w Jedwabnem! Przyznam rację!!!

  A szacunek zyskasz szczerze,
  Kiedy paszport się odbierze
  Hartmanowi, Grabowskiemu,
  I Grossowi… Nie wiem czemu,
  Wedle jakich prawa zwidów,
  Angol kłuć nie może Żydów,
  Ale Żydzi bez problemu
  Mogą kłuć Polaków. CZEMU?

 5. kris mówi

  Należy wspierać Iran w ich dążeniu do zbudowania bomby atomowej.Iran uwolni świat od tych kłąmców

  1. Ja_Antysemita mówi

   Szkoda tylko, żeśmy wystąpili przeciwko Iranowi na tzw. „pokojowej konferencji irańskiej” do spółki z jankesami i żydkami! 🙁

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.