Katarzyna TS: Pożyteczna idiotka ŚWIĘTUJE na trupach

Aleksandra Dulkiewicz/ fot. twitter
25

Prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz postanowiła ŚWIĘTOWAĆ. Jako obiekt tego ŚWIĘTOWANIA wybrała 80. rocznicę napaści Niemiec na Polskę, czyli dzień rozpoczęcia najbardziej krwawej hekatomby w dziejach, w wyniku której Polska została zmiażdżona i obrócona w perzynę, a kilka milionów jej obywateli zostało wymordowanych. Niemcy zaczęli mordować Polaków już od pierwszego dnia wojny. Ale o tym wie coraz mniej osób. Wojna została sprowadzona wyłącznie do Holokaustu, w związku z czym Żydzi uzyskali status największej ofiary w dziejach, a Polaków systematycznie przerabia się na katów. Niemcom w to graj. Niemcy Żydom zapłacili i Żydzi trąbią wszem wobec, że Niemcy „przepracowali swój antysemityzm”, więc pięknie jest. Niemcy są „cacy”! Natomiast Polacy są „be”, bo chociaż trzęsą się nad Żydami jak nad jajkiem i płacą na żydowskie fanaberie, to Żydom marzy się lepszy geszeft. Taki na 300 miliardów dolarów, które chcą wyrwać od Polski.

Natomiast Niemcy chcą zrobić geszeft, w wyniku którego będą mieć dobry wizerunek i IV Rzeszę w postaci eurokołchozu. To Drang nach Osten bez masowych egzekucji, obozów koncentracyjnych, burzenia miast i palenia wsi. Oczywiście nie ma mowy, żeby Niemcy wypłacili Polakom jakiekolwiek odszkodowania za II wojnę światową. O nie! Taka metoda budowania dobrego wizerunku nie wchodzi w grę. Po co płacić odszkodowania, skoro można znaleźć pożytecznych idiotów, którzy będą opowiadali o cudownych Niemcach, radosnym pojednaniu, walce z nienawiścią i polskim „złym słowie” przeciw Niemcom, które było przyczyną wybuchu II wojny światowej. A najlepiej jak taki pożyteczny idiota ogłosi, że rocznica napaści Niemiec na Polskę jest wspaniałą okazją do celebrowania wzajemnej miłości i szacunku. Co było, to było, a teraz – wicie, rozumicie – kochajmy się. I niech to będzie okazja do ŚWIĘTOWANIA.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Aleksandra Dulkiewicz jest modelowym przykładem pożytecznej idiotki uczestniczącej w realizacji celów antypolskiej polityki historycznej Niemiec. Zakładając, że Dulkiewicz nie rozumie, w czym uczestniczy, trzeba uznać, że jest po prostu głupia jak but z lewej nogi. Jeśli natomiast Dulkiewicz rozumie, co jest grane, to znaczy, że powinna usłyszeć wyrok w imieniu Rzeczypospolitej. Oczywiście nikt żadnego wyroku nie wyda, bo Polska nie jest państwem suwerennym, a PiS ślini się do niemieckiego eurokołchozu jak głupi do sera. Jesteśmy więc w sytuacji patowej. Prezydent Gdańska może bez przeszkód ŚWIĘTOWAĆ napaść Niemiec na Polskę i pierniczyć o „budowaniu przyszłości w zgodzie”. Krytyczne komentarze ma w nosie.

Jeśli ktoś uważa, że przesadzam, to wyjaśniam, dlaczego celebra organizowana w Gdańsku jest działaniem na szkodę Polski. Bez względu na to, jak ważnym partnerem Polski są obecnie Niemcy, nie można dopuścić do sytuacji, w której Niemcy ogłoszą światu, że ich rachunki za wojnę zostały zamknięte i zaczynamy nowy rozdział w historii. Moment, w którym Niemcy uznają, że mają czystą kartę, będzie początkiem kolejnego cyklu prowadzącego do  niemieckiej agresji i mordowania „podludzi”.  Historia jest nauczycielką życia, a przynajmniej powinna być. I to historia pokazuje nam, do czego zdolni są Niemcy, aby zrealizować swój plan opanowania Europy. Metody są różne, cel jest jeden: Drang nach Osten oraz Deutschland uber alles. Reszta to didaskalia.

Celebra w Gdańsku, czyli radosny marsz, tańce i wspólne polsko-niemieckie ŚWIĘTOWANIE, jest elementem niemieckiej polityki historycznej obliczonej na przekonanie światowej opinii publicznej, że „co było, a nie jest, nie pisze się w rejestr”. Dajcie już spokój z tą wojną, nic się nie stało, ŚWIĘTUJMY pojednanie! Przy okazji, niech Polacy zajrzą w swoją antysemicką duszę i zrobią rachunek sumienia. Bo Niemcy już zrobili i wyszli z tego czyści jak łza. Żydzi potwierdzają!

Pisząc ten felieton starałam się powstrzymać emocje wykazując, że gdańskie ŚWIĘTOWANIE rocznicy rozpoczęcia II wojny światowej jest po prostu politycznym samobójstwem. Ale bez emocji nie da się napisać tego felietonu. Dlatego emocjonalnie zapytam: kim trzeba być, żeby uznać rocznicę rozpoczęcia hekatomby Polaków za okazję do ŚWIĘTOWANIA? Czy prezydent Dulkiewicz dobrze czuje się z tym, że ŚWIĘTUJE dzień, w którym bomby zrzucone z niemieckich samolotów pogrzebały pod gruzami śpiących mieszkańców Wielunia? Czy mordowanie uciekających polskich dzieci, kobiet i mężczyzn przez strzelających do nich niemieckich lotników jest okazją do ŚWIĘTOWANIA? Czy masowe egzekucje, które rozpoczęły się od pierwszego dnia wojny to powód, aby ŚWIĘTOWAĆ? Może idąc za ciosem prezydent Dulkiewicz będzie ŚWIĘTOWAĆ rocznicę wysłania pierwszego transportu Polaków do Auschwitz? A może okazją do ŚWIĘTOWANIA będzie zbliżająca się rocznica Rzezi Woli? Po co się ograniczać? Niech prezydent Dulkiewicz ŚWIĘTUJE zamordowanie Czesi Kwoki zastrzykiem z fenolu!  Brawo! Niech Gdańsk bawi się do upadłego!

ŚWIĘTUJ, pożyteczna idiotko Dulkiewicz! Walnij 0,7 gorzałki  z dwiema colami i ŚWIĘTUJ! Tańcz na polskich trupach pod niemieckie dyktando i ŚWIĘTUJ! Tylko nie dziw się, że uczciwi Polacy powiedzą o Tobie: „k…a”.

Jeśli podobają się Państwu moje felietony i chcielibyście wesprzeć moją działalność publicystyczną, możecie to zrobić dokonując przelewu na poniższe konto PayPal. Będzie to dla mnie nie tylko wsparcie w wymiarze finansowym, ale również sygnał, że to, co robię, jest dla Państwa ważne i godne uwagi. Z góry dziękuję. Katarzyna Treter-Sierpińska https://www.paypal.me/katarzynats

Zobacz też:

Katarzyna TS: Polska nie dla Polaków

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. asdasdasd mówi

  No ale co z tego? Gdańszczanie przecież ją wybrali no to niech mają….
  Tyle czytam „chcieli to mają” no to o co chodzi?

  1. Mariusz mówi

   Ile ci kasy płaci PIS za tego typu mowę nienawiści. Idiotko ty

  2. Artur mówi

   Po co tu wchodzisz cymbale? Masz do dyspozycji forum GW wiec won!

 2. Hammurabi mówi

  Tak, idiotka (a może zwyczajna szmata) świętuje… Martwi mnie coś innego. Brak reakcji ze strony mieszkańców Gdańska. To jest bardzo przykry fakt. Ta istota zhańbiła wasze dobre imię Gdańszczanie, bo to WY DALIŚCIE JEJ PRAWO DO REPREZENTOWANIA WAS.

  1. Mariusz mówi

   Pan Jezus was nie obroni sami jestescie pisowską zarazą

  2. Dana mówi

   Autorka powinna pierdzieć w pasiak za mowę nienawiści i wyjątkowe chamstwo I prostactwo. Ale przyjdzie jeszcze czas, że tacy jak ty będą chodzili po ulicach w kapturach albo wcale..Wstyd!

 3. Mari mówi

  Nie sądzę, żeby to było jakieś niezrozumiałe. Po prostu pani prezydent może mieć niemiecką duszę. Wtedy wszystko się zgadza.

 4. Robert B. mówi

  To nie jest żadna pożyteczna idiotka, choć – wiem – na taką może wyglądać. To jest cwaniara, która doskonale wie, co z tego będzie miała. Puszcza oko do BND, a jednocześnie do „rządu warszawskiego”: Możecie mi naskoczyć. Zobaczcie, jakie siły za mną stoją. I… „rząd warszawski” – osądzając go po realnych działaniach, a nie pohukiwaniach – aluzję „poniał”… i jak z jajeczkiem…

 5. Artur mówi

  Pani Kasiu,
  Dulkiewicz może i idiotka jest ale niestety co przeraża to wyrafinowana agentka niemiecka. Ja juz od jakiegoś czasu stracilem złudzenia co do tego czy możemy być krajem suwerennym… Mamy dwie opcje – żydowsko-amerykańska i niemiecka. Opcja rosyjska póki co w głębokim uśpieniu. Kocham Polskę, jestem przekonany, ze takich jak ja i Pani jest bardzo wielu. Tylko mamy demokracje i jak są wybory wygrywają ciagle ci sami… Dlaczego? Te dziesiątki lat prania mózgów, przyznawania przywilejów wybranym a potem ich potomkom zrobiło swoje. Dziekuje Pani i Panu Jackowi za odwagę i za to co robienie dla naszego kochanego kraju. Mimo wszystko z optymizmem pozdrawiam, bo wiem, ze nasz Pan Jezus Chrystus nas obroni.

  1. zyz mówi

   Obie opcje – to KONIEC Narodu Polskiego!

  2. Robert mówi

   Pan Jezus nas nie obroni! Musimy się broić sami! I to już!!!! Bo za chwilę będzie za późno!!!

  3. HenZing mówi

   czyli dla ciebie najbardziej kusząca to opcja rosyjska

  4. Maria mówi

   Też jesteś nawiedzony? Co wy w tym PiSie żrecie, że rozum wam odejmuje?

 6. aalfa.oomega mówi

  Z zewnątrz to tylko tak wygląda absurdalnie! Niemcy jeszcze w czasach Kiszczaka mieli w obu układach (1. trójmiejski: mafia, agenci, lobby; 2. dolnosląski: lobby, agenci; oba układy STASI przejęło BND i nadal rozwija – stąd w Gdańsku oraz Wrocławiu konsulaty z dużymi ekipami spec-służb) co najmniej po 10 tys. agentów plus tzw. ludzie wpływu; Państwo Niemieckie zainwestowało duuużo pieniędzy, by JEGO interesy (tj. powrót granic sprzed 1939 roku) materializowały się: stąd Wolne Miasto Gdańsk; Szczecin jako stolica niemieckiego Pomorza po obu stronach Odry; Nieder und Ober Schlesien; ostatnio [w Internecie] „niemiecki marsz na Prusy”; protestanccy Kaszubi i Słowińcy chcący do Heimatu, etc. USraelska okupacja (po egzekucji JUST Act 447) będzie związana z kolejnym rozbiorem Polski: Niemcy za jego akceptację wezmą Ziemie Północne oraz Zachodnie. Mamy więc współpracę VOLKSDEUTSCHY oraz SZABESGOJÓW!!!!!!!!!!!!

 7. Greg mówi

  Ale ktos to coś wybral i to jest najgorsze 🙁

 8. Piotr mówi

  Wstyd w Gdańsku mieszkać jest mi.

 9. Janusz I mówi

  Żaden niemiec, zyd, ruski, litwin, czy ukrainiec nie jest godny udziału w obchodach Rocznic Powstania Warszawskiego i napaści niemiec na Polskę.

  1. Aleksander mówi

   To lekka przesada panie Januszu. Tak Ruski jak i Ukrainiec czy Litwin, nacierpieli się w wyniku II Wojny, tak jak my, Polacy. Wojna jest straszna dla wszystkich. Kolejne rocznice powinny nas łączyć niż dzielić. A resztę lepiej zostawić do oceny historykom i geniuszom z IPN.

  2. Walt mówi

   Chyba Januszowi chodzilo o ich udzial w Powstaniu. Oczywiscie oczyszczenie moze tylko nastapic przez prawde. Niestety z pokolenia na pokolenie nie porusza sie pewnych tematow w nadziei, ze to pojdzie w zapomnienie lub
   w celu wykorzystania w przyszlosci.

 10. jacek mówi

  ona w ogóle wygląda na niepełnosprawną psychicznie..

 11. OZ mówi

  Dulkiewicz – ty żałosna, sfrustrowana POkrako.

 12. CHWAŁA BOHATEROM!!! Wieczna Hańba szechterom! mówi

  w czasie okupacji takim dulkieczeSSom, Polacy łby golili za duuuuuuużo, duuuuuuuuuuuuużo mniejsze hańby bo w zestawieniu z dulkieczeSSom łby golili za rozstawianie nóg przed zdziczałym, zdeprawowanym, prymitywnym, parszywym niemieckim mordercą. dulkieczeSSa na pewno pochodzi z sowieckieo desantu z jakichs ukrobanderowców albo stalinowskich zauszników. Wystarczy na tę zawziętą, bezustą gębę popatrzeć na ktorej widnieje uśmiech klauna i zezowate infantylne spojrzenie, ręce zaś pokazują nieudolnie, nienaturalnie głupkowaty gest samozadowolenia i samozachwytu

 13. Krzysztof mówi

  Dość na nią spojrzeć – gęba debilki.

 14. Imienniczka mówi

  Cieszę się, że Pani jest !
  Cieszę się, że jest też np.A.Ścios.
  Smutne jest tylko, że to głos wołającego na puszczy. Niespecjalnie mam nadzieję na wybicie się Polski na niepodległość.
  Pozdrawiam serdecznie 🙂

 15. adam mówi

  głupiec tez moze byc prezydentem miasta

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.