Katarzyna TS: Nie lękajmy się!

Dieric Bouts, Zmartwychwstanie, ok. 1480
51
SKLEP-WPRAWO.PL

Z przerażeniem patrzę na to, w jaki sposób nakręca się kowidową psychozę, aby zmusić Polaków do pozostania w domach podczas Świąt Wielkanocnych. Lewica domaga się zamknięcia kościołów, które wskazuje jako epicentra zarazy, chociaż oczywiście nie ma żadnych badań na potwierdzenie tej tezy. Główny doradca premiera ds. Covid-19, czyli prof. Andrzej Horban, straszy masowymi zgonami oraz zakazem przemieszczania się i godziną policyjną. Premier Morawiecki ogłasza, że jesteśmy w najtrudniejszym momencie walki z pandemią, a koronawirus może dotknąć każdego bez względu na wiek i stan zdrowia. Cały czas jesteśmy straszeni nadciagającym załamaniem służby zdrowia, chociaż do tego załamania doszło już dawno, a ludzi po prostu przestano leczyć.

Ukoronowaniem tego spektaklu jest spot, w którym wdowa po 39-letnim policjancie opowiada, że wirus zabił jej męża. – Kochany, jak mam żyć teraz bez ciebie? Jak mówić dzieciom: tata umarł? – pyta kobieta. – Na odejście bliskich nie można się przygotować. Śmierć przychodzi nagle i zostawia tylko ból. To moja historia – prawdziwa historia. Wirus zabił mi męża – oświadcza. – Skąd pewność, że pokonasz kowid? Skąd pewność, że przeżyjesz? Chcesz zaryzykować? Chcesz sprawdzić, kto wygra ten pojedynek? Zagrać w tę śmiercionośną loterię? Co mogę powiedzieć… obyś nie miał takiej historii. Abyś nie miał takich świąt, jakie ja mam teraz. Wszystko zależy teraz od ciebie. Co teraz zrobisz? Zrób wszystko, abyś mógł się spotkać z rodziną za rok – mówi wdowa. Na koniec pojawia się hasztag #ZostańWDomu.

Ten policjant zmarł 24 listopada 2020 roku. Stwierdzono u niego zakażenie koronawirusem. Trafił do szpitala, gdzie zmarł na skutek sepsy. Te informacje znajdują się w opisie zrzutki zorganizowanej przez kolegów zmarłego. Najbliższa rodzina wyraziła zgodę na jej założenie i przeprowadzenie.

Dlaczego żona zmarłego policjanta nie mówi ani słowa o tym, że jej mąż zmarł na sepsę? Dlaczego nakręcono spot, w którym pokazano chirurgiczną maskę zawieszoną na cmentarnym krzyżu? Czy przed pandemią ludzie nie umierali na sepsę? Oczywiście, że umierali. Według badań opublikowanych na początku 2020 roku sepsa rozwija się rocznie aż u 49 mln osób, z czego umiera ok. 11 milionów. Co ważne, sepsa może rozwinąć się na skutek każdego zakażenia. Ale tylko policjant, u którego test PCR wykazał zakażenie wirusem SARS-CoV-2, stał się pośmiertnym bohaterem spotu, który zaserwowano Polakom przed Wielkanocą. Dlaczego?

Odpowiedź jest oczywista: celem jest doprowadzenie ludzi do stanu, w którym będą wariowali ze strachu przed śmiercią na kowid. Mamy bać się i to bać panicznie. Mamy cały czas myśleć o tym, że wyjście z domu grozi śmiercią nam i naszej rodzinie. Taką psychozę nakręcono przed Wielkanocą w zeszłym roku. Tak było przed Bożym Narodzeniem. Tak jest przed obecnymi świętami. Nie łudźmy się, że inaczej będzie przed następnymi. A w międzyczasie też były i będą kolejne fale straszenia, doprowadzające ludzi do histerii. Jak długo można tak żyć i nie oszaleć?

Każdy z nas kiedyś umrze. Od tego nie uciekniemy. Ale nie da się normalnie funkcjonować, jeśli dzień w dzień jesteśmy straszeni śmiercią. A tak właśnie jest od roku. To musi doprowadzić do tragedii. – W tym momencie epidemii powoli wchodzimy w fazę destrukcji – stwierdził kierownik Przychodni Zdrowia Psychicznego w Centralnym Szpitalu MSWiA, Jacek Koprowicz, w wywiadzie udzielonym PAP 28 marca 2021 roku. Faza destrukcji nadchodzi po fali stresu i charakteryzuje się niezdolnością do prawidłowego działania. – To za chwilę się pojawi. Będziemy coraz gorzej funkcjonować. Minie lockdown, minie dramat umierających ludzi, a my nie będziemy potrafili normalnie żyć. Obawiam się, że za chwilę będzie napływ ludzi z zaburzeniami depresyjnymi – ocenił psychiatra.

Obawiam się, że wielu Polaków już nie potrafi normalnie żyć. Nawet, gdyby chcieli, to codzienna porcja strachu, którą aplikuje im władza i media, skutecznie im to uniemożliwia. A gdy serwuje się im taki spot, jak ten o zmarłym policjancie, to po prostu jest to tortura psychiczna. Psychicznie torturuje się zdrowych i psychicznie torturuje się chorych. Osoby dowiadujące się, że stwierdzono u nich zakażenie koronawirusem, wpadają w panikę. Ich rodziny wpadają w panikę. Ich znajomi wpadają w panikę. Doprowadzono ludzi do stanu, w którym pozytywny wynik testu PCR jest kojarzony z wyrokiem śmierci. Tak, wiem, że niektórzy ludzie umierają na kowid. Ale psychozę nakręcono już do tego stopnia, że każde kichnięcie, kaszel, czy podwyższona temperatura skutkuje atakiem paniki. Nie ma innych zgonów, bo się o nich nie mówi. Są tylko zgony na kowid, bo o nich mówi się nieustanie.

Szanowni Państwo, to nie jest felieton optymistyczny. Ale chciałabym zakończyć go optymistycznie składając Wam życzenia na nadchodzące Święto Zmartwychwstania Pańskiego. Życzę Wam, żebyście odrzucili ten strach, który jest nam narzucany każdego dnia. Nie można żyć w ciągłym strachu. Nawet jeśli władza i media nakazują nam, abyśmy bali się każdego dnia i na każdym kroku, postarajmy się odrzucić ten strach. NIE LĘKAJMY SIĘ! Kiedyś wszyscy umrzemy, ale zanim to się stanie, nie pozwólmy, żeby ciągły lęk zniszczył nasze życie.

Jeśli podobają się Państwu moje felietony i chcielibyście wesprzeć moją działalność publicystyczną, możecie to zrobić dokonując przelewu na poniższe konto PayPal. Będzie to dla mnie nie tylko wsparcie w wymiarze finansowym, ale również sygnał, że to, co robię, jest dla Państwa ważne i godne uwagi. Z góry dziękuję. Katarzyna Treter-Sierpińska https://www.paypal.me/katarzynats

Zobacz też:

Katarzyna TS: Wirusowe odkrycie Ameryki

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Repatriant mówi

  ten makabryczny spot kończy się w rmf hasłem: „koniec reklamy” i dramat zamienia się w farsę

 2. *****konfederacje mówi

  Godzine temu pisal do mnie kolega ktory pracuje w Angli. Przeszedl covid i nikomu tego nie zyczy. A i za Ruchem Narodowym pojdzie w ogien. Nic mu nie przetlumaczy,ze to oszolomy. I bedzie sie szczepil,pomimo ze chorowal.

 3. Matka mówi

  Obrzydliwe.

  Nawet Święta Wielkiej Nocy, które powinny być momentem jakiejś refleksji duchowej, wykorzystuje pani do wylewania potoku bzdur i plugawych manipulacji. Zamiast rozpaczać, jaka pani biedna bo maseczkę nosi i w kościele odstęp musi zachować, niech pani przez te Święta pomyśli o ludziach leżących w szpitalach pod respiratorami, którzy w te Święta są sami, ze świadomością, że to mogą być ich ostatnie Święta, gdyż codziennie 620 z nich umiera na chorobę, która wg pani nie istnieje, bo mamy „normalny sezon grypowy”.

  Skoro cały rok publikowała pani obrzydliwe kłamstwa na temat pandemii, to w Święta związane z męką, śmiercią i zmartwychwstaniem Chrystusa niech pani pomyśli o tych ludziach umierających na Covid w szpitalach.

  1. Ewa-Maria mówi

   Matko skoro ci nie odpowiada to co pisze Pani Katarzyna, to nie musisz tu bywać. Swoimi wywodami nie przekonasz tych, którzy myślą inaczej.Nigdy.

  2. Matka mówi

   Z obłudą, podłą manipulacją i zwykłą głupotą trzeba walczyć, Ewo-Mario. Czy się to komuś podoba i czy się ogłupiałych ludzi przekona do myślenia, czy nie.

  3. Matka mówi

   przepraszam, ale do mnie argumenty nie docieraja, bo nie moga, tylko chwilami mam powroty jakiejs jasnosci myslenia a reszta to zgnilizna – no co mam zrobic, za co zyc?

  4. Matka mówi

   Po pierwsze, przestań się podszywać pod innych (np. mnie). Napisz śmiało pod własnym nickiem, coś będziemy radzili.

  5. Marek mówi

   Masz rację. Osobiście przechorowałem covid i widziałem ludzi umierających. Mierzi mnie głupota takich dziennikarzy. Niech nie ubierają maseczek i chodzą na spędy. będzie mniej durni.

  6. Jacek mówi

   Nie zabija się człowieka aby uratować mu nogę. Tak obecnie ten rząd „walczy” w pseudo chorobą. Propaganda marksistowska doprowadziła do sytuacji, że ludzie wierzą w bzdurne testy pcr o których sam twórca mówił, że nie mają wartości diagnostycznej. Wszystko leży w sferze intelektualnej /wiedzy podstawowej/. Jak słyszę osoby twierdzące, że przechorowały covid to ręce mi opadają. A skąd ludzie wiedzą o covid – z tv. Tylko tyle. Kiedyś ksiądz z ambony straszył ludzi zesłaniem 3 dniowego zaćmienia gdy nie dadzą na tacę. LUD wierzył !!!!!! Teraz ludzie wierzą z zaplanowaną operację społeczną – covid 19. Lud głupi-wszystko kupi. Za chwilę jakiś polityk wyjdzie i zacznie gaworzyć, że niebieska farba na ścianach zmniejsza pionową, poziomą, wsteczną, pochyłą emisję koronawirusa. I ciemny LUD to kupi. Będą stać przy sklepach i wykupywać niebieską, elewacyjną farbę. Ja pierdzielę-ręce opadają !!!!!!!!!!!!!

  7. Matka mówi

   Pseudo chorobą? Taką, która zabija 600-650 osób dziennie (dla przypomnienia, zwykle średnia zgonów w Polsce to było koło 1000-1100). Rozumiem, że choroba która jest już obecnie główną przyczyną zgonów, jest „pseudo” chorobą.

   I twórca testów PCR nie mówił nic o niskiej wartości diagnostycznej do wykrywania wirusów. Łyknąłeś kit krążący od dawna w sieci, który tu nieraz wyjaśniałam.

   Ręce to opadają, jak się takie głupoty czyta…

  8. Ba mówi

   Nikt nikomu nie zabrania się bać! Skoro Pani uległa manipulacji dla głupców i wyolbrzymianiu faktow-Pani sprawa. Ale proszę nie obrażać Pani Treter- Sierpińskiej, bo ona wie, co mówi i ja ja za to szanuję. Nikt nie podważa istnienia wirusa, ale jest on taki sam, jak 60 tys. innych wirusów. I na pewno nie na skalę pandemii…
   Proszę przyjąć do wiadomości, że jest Pani klasycznym baranem do strzyżenia.

  9. Matka mówi

   Sam jesteś głupcem, wyjątkowym. Nie chodzi głupcze o lęk, mój czy czyjś, tylko o 53 tys. ludzi, którzy zmarli i kolejne 600-650 które umiera każdego dnia. Czy się tego idioto będziesz bał, czy nie, to ci ludzie umierają i im więcej będzie takich baranów jak ty czy innych nieuków, jak Treter-Sierpińska, to tym więcej ludzi umrze. Możesz więc się nie bać, ale zakładaj na ten durny łeb maseczkę – wystarczy.

  10. rondo mówi

   O Matko!!!!!!!! nie wiesz że ta Twoja szmatka święta, jest tylko tym, żeby trzymali nas za twarz? Ty wiesz jaka jest różnica w wielkości wirusa od np kurzu? jeżeli kurz bedzie miał wielkość jaja strusiego, to wirusa ciągle nie bedziesz widzieć i Twoją szmtką, nie ochronisz sie przed niczym. Gdybyś zrezygnowała z oglądania propagandy i przekazywania jej dalej, będziesz zdrowsza, zaręczam…… a na koniec, może wiesz gdzie podziała się nasza szlachetna grypa?

 4. Ewa-Maria mówi

  Pani Katarzyno w życiu nie ma nic za darmo, zawsze jest coś za coś .Tej pani ktoś zapłacił i dlatego wystąpiła w tym spocie, wykorzystując śmierć męża w calu zarobkowym. Jeżeli o mnie chodzi to niczego się nie boję i nikt mnie nie zastraszy. Wierzę tylko i wyłącznie Panu Bogu. Nigdy rządzącym. Kilka lat temu zachorowałam ,nikt nie dawał najmniejszej szansy że przeżyję. Przeżyłam mimo wszystko i to mnie umocniło w przekonaniu że tylko wiara w Boga czyni cuda. O naszym dalszym życiu zadecyduje Bóg a nie rządzący i ich płatni przydupasy.
  Nikt mi nie będzie mówił co mam robić i jak żyć.

  1. Boguslaw mówi

   Znakomicie napisane!
   Mimo wszystko Milych, Slonecznych i Zdrowych Swiat Wielkiej Nocy, Ewa-Maria!

  2. Ewa-Maria mówi

   Dziękuję Bogdanie. Również życzę tego samego.

 5. ( ˇ෴ˇ ) mówi

  „Kto będzie chciał zachować swoje życie- mówi Jezus- straci je- a kto je straci dla Boga i dla ewangelii- zyska życie wieczne. Musimy- jeśli chcemy uzyskać zbawienie- odrzucić tymczasowość- ten świat i wszystko, co się z nim wiąże – i skierować nasze dążenia ku górze- ku sprawom związanym z wiecznością; z Królestwem Bożym” (Łk 14:33)

  Ale my nie, my wolimy zabiegać rozpaczliwie o istnienie doczesne. Dziwna jest ta nasza wiara, oj dziwna.. że nie powiem pozorna..

  1. Zbigniew mówi

   100/100 idealne wytlumaczenie, bo tak jest napewno.

   Tylko w tym przypadku w Polsce jest 2 winnych takiego zarzadzania:
   – Morawiecki ze w pierwszej kolejnosci nie zabezpieczono pracownikow sluzby zdrowia na wszelkie mozliwe sposoby, gdyz zaraza szla jak Dzuma od Italii – mial czas aby zrobic takie zabezpieczenia, wykorzystac wszystko dla pracownikow sluzby zdrowia, ktorzy juz te zabezpieczenia stosowaliby w rozsterzajacych sie kregach.
   premier nie jest od tego, zeby samemu pracowac ale od tego aby tak dobrac wspolpracownikow, ze ich rozum roztaczalby sie na otoczenie. Dobral takich, jacy pasuja do wymagan lewactwa Unijnego i mamy skutek.

   – Drugi winny to Ziobro, gdyz moglby byc premierem, gdyby lepiej sobie radzil z lewactwem Unijnym i reszta dziadostwa Unijnego – tak dobieral wspolpracownikow.

   – Rzeczywistym winnym jest wiec Kaczynski szef najwiekszej frakcji parlamentarnej, bo gdyby sam zostal premierem tylko po to aby godzic Ziobre i Morawieckiego podzialem Funkcji, to po pierwszych wiesciach z Italii ochrona – pelna, wszechstronna, maksymalna ochrona sluzby zdrowia bylaby blokada dla zarazy i konfliktu.

   Dlaczego Ziobro i Morawiecki nie sa razem u Merkel??

   Dlatego, ze Morawiecki nie ustapi przed tym co narobil.

   Dlatego temu wszystkiemu jest bezwzglednie winny a co nastapi nie wiemy.

   Jego wina jest coraz bardziej widoczna a ci jego wspolpraconicy to nastepna Dzuma.

  2. Zbigniew mówi

   We wszystkich sytuacjach najgorszy balagan robia ludzie uparcie trzymajacy sie swojego stanowiska, tak jakby to byl przypadek z trudem osiagniety i utrata bylaby koncem kariery – potem bezrobocie.

   Daleko nie trzeba szukac – Matka na tym portalu, wmawia nam ze robi porzadek ale nawet nie pamieta co robi i pisze a potem wszystkich wyzywa od glupcow jak pijana pod semaforem.

  3. Matka mówi

   Zbysiu, a ty to tak z roztargnienia w swoim alkoholowym upojeniu zapominasz, jak masz na imię, że wpisy robisz używając mojego pseudonimu?

  4. Zbigniew mówi

   Matko – lez sobie spokojnie, nie podnos glowy, nikt Cie tutaj nie skopie, lez i byc cicho, bo miejsca malo.

  5. Matka mówi

   @Zbigniew

   Zbysiu, co tym razem było pite, bo bełkot wyjątkowo bez sensu dzisiaj?

  6. Zbigniew mówi

   W pewien sposob jest optymistycznie, ten covid i te afery pokazaly nowa sytuacje taka niespodzianka na Wiekanoc.

   Morawiecki dobral taki zespol ludzi (Kaczynski dobiera czy Merkel?) ze slepo i glucho nasladuja Niemcy.

   Ale sytuacja w Niemczech, dlatego ze sa maja wielki przemysl i sa bogate jest odbiciem sytuacji w Polsce, gdyz wielki przemysl potrzebuje pracownikow, dostawcow i konsumentow.

   Ten problem nie jest proporcjonalny do wielkich pieniedzy ale wystarczy, ze jakis utracony procent obrotow, a wiec zyskow, gdzies jest nie do wyrownania i powstaje zjawisko braku plynnosci. Odbija sie to w wydatkach publicznych, w pierwszym kregu na tych zdrowotnych spraach – w tak wielkiej gospodarce w sumie Europejskiej nawet nie potrzeba strat finansowych, wystarczy zaburzenie, jakis brak rytmu, brak nowosci.

   Nowosc, innowacje dla rozwoju zastapil covid.

   Covid bezwzglednie jest nowoscia zastepujaca skutki gospodarcze, zdrowotne grypy. Od dwoch lat nie cierpie z powodu grypy a w 2005 ledwo przezylem – przezylem dlatego, ze zstosowalem sobie pelny luz zwany teraz Locdaun.

   „Nasze zasoby pracownicze w Polsce (Caly Wschod) nie radza sobie z grypa, niby covid a wiec stosujemy sobie pelny luz a skutki maja usunac wybrancy.”

   Proporcje sa takie, ze 1 bezposrednio pracujacy za granica ma otoczenie okolo 8 osob a wiec nawet pijana Matka lezaca pod latarnia na dworcu tez ma w tych procesach swiadczenia uslug niezbednych Centrum przemyslowego Europy spory udzial, a ze tylko taki to jest jej sprawa, bo tacy sa wszedzie.

   Zobaczcie jaki to bylby czynnik psychologiczny: „Polaki sobie z tym radza, nie maja problemow a my np Holendrzy mamy sie lamac, padac z gospodarka na kolana?)

   90 % problemow covid bylaby za nimi, dlatego, ze w samych Niemczech maja do dyspozycji Bilion € na elastyczne zwroty podatkow …………………. .

   Te problemy, ktore pozostana sa korzystne, gdyz motywuja do przywrocenia idei DOMOW PASYWNYCH.

   Potrzeba zaledwie kilku innowacji aby polecenie przebywania w pomieszczeniu dobrze wentylowanym, bylo mozliwe do wykonania powszechnie.

   Nie che a musze.

   W takich budynkach zastosowanie Zielonego Wodoru jest juz mozliwe i wracamy do waznosci zasobow pracowniczych w Polsce, bo sa odpowiednie.

   Kto od kogo jest zalezny?

   Jest definicja:

   „Powodzenie wielkich koncernow przemyslowych zalezne jest od umiejetnosci wykorzystania podwykonawcow”

   Na razie jestem chyba jedyny, ktoremu cierpnie skora z radosci, jak pomysli jakie mozliwosci otworzyly sie przed nami w takiej skali.

   Morawiecki ma mozliwosc ustepowania miejsca Kaczynskiemu i Ziobrze przez kilka nastepnych miesiecy tak aby wszyscy w Europie uzaskali swiadomosc co nam sie udalo osiagnac i jakie mamy nowe mozliwosci.

   Jakie mozliwosci stworzenia nam Dubaju za pomoca darmowej energii opisuje redakcja Hendelsblatt Energie Brefing glownie pani Katrin.

   Mozna zaczac od nich: dostep do archiwum jest platny a wiec oszczedzamy bo covid itd?

   Popelniaja tylko 1 blad medialny: zaplata za dostep nie jest widoczna na koncie bankowym i caly marketing bierze w leb.

   A wgospodarce.pl nie ma wydzielonych spraw energii i platnego dostepu do rozszerzen – dlugich artykulow wyczerpujacych temat dla politykow i innych publicystow, bo ich na to nie stac.

   Nie jestem pewien czy w takiej sytuacji Pan Bog moze cos wymyslec i zrobic za nas.

   Moze w Bibli jest cos juz zapisane?

   Musi cos byc, gdyz stworzyl Babilon a bez tego nie bedzie w Europie Dubaju.

   Jest tak dziwnie ze nie wypada dopisac – I tak dopomoz nam …

  7. Zbigniew mówi

   Ja jako dziadek, staruszek jakos sobie radze na bogatym zachodzie i ataki na mnie nie sa bezposrednie lecz na moja, moim zdaniem mala kase. Wokol mam Kasa kasa kasa – jak krakanie wron a z Polski biadolenie powszechne, ze nas atakuja.

   W sumie wynika, ze te ataki maja byc zacheta – no Polaki robta cos, a drugie, ze potrafimy i nastepne od nieudacznikow, ze sie nimi nie opiekujemy a jeszcze mamy pretensje (Gross, Grabowski ……….. i pol Hameryki).

   Ludziska kochane, co Wy jeszcze chcecie?

   A jezeli cos chcecie, to bierzcie

   Nie pozdrawiam, bo mi sie nie chce

  8. Zbigniew mówi

   Pani Ktarzyna ma racje i to ptwierdzaja wszyscy naukowcy, lekarze:

   Covid to jest depresja, glownie starcza………….

   mam nadzieje, ze moj entuzjazm, moj optymizm jest jak szczepionka.

   A jezeli nie jest dobrze uzasadniony

  9. Zbigniew mówi

   Poza tym byloby weselej w Europie, jakby Kaczynski zostal premierem a Ziobro wiec razem z Morawieckim. Sala PE bylaby znowu pelna z drogimi biletami na stojace miejsca jak za pani Szydlo a lewakom szczeny opadlyby do samej Ziemii: „Horror w Polsce, zapraszamy na wystepy”.

   Nie moge odzalowac, ze wczesniej nie wpadlem na taki pomysl: Pani Szydlo mogla temu lysemu, bezzebnemu odpowiedziec z usmiechem ze: Zdrowe silne pstragi dlugo plyna pod prad.

   Pamietacie, jakie byly emocje?

  10. Zbigniew mówi

   No i prosze!

   Pani Szydlo wzmocnila sie, ma wielki szacunek w Polsce a Schulz, najbardziej zjadliwy poplynal z pradem – moze go reanimuja?

 6. Flex mówi

  Bushido mówi, że śmiertelną walkę może wygrać tylko samuraj, który jest przygotowany na śmierć. Jezus zwyciężył śmierć, bo był na nią przygotowany. Trzeba żyć tak, że gdy jakiś prorok powie nam „jutro umrzesz i nie będziesz żył” wzruszyć tylko ramionami i westchnąć – trudno. Jestem spełniony w dotychczasowym życiu, mam nadzieję, że tego czego nie zdążyłem zrobić zrealizują moje dzieci, wychowankowie czy uczniowie. Bilans mojego życia jest na + i więcej zostawam niż wziąłem. Człowiek tak żyjący nie zlęknie się śmierci na covid, raka czy jakiejkolwiek. I takiego komfortu psychicznego i moralnego życzę wszystkim. Alleluja i do przodu!

  1. . mówi

   Albo odwrotnie – Bogactwo polskiej kultury.

   Znowu w życiu mi nie wyszło,
   Uciec pragnę w wielki sen,
   Na dno tamtej mej doliny,
   Gdzie sprzed dni doganiam dzień,
   W tamten czas, lub jego cień.
   Znowu obłok ten różowy,
   Pod nim dom i tamta sień,
   Wszystko w białej mej dolinie,
   Gdzie sprzed dni doganiam dzień,
   Jeszcze głębiej, zapaść w sen.
   Późno, późno, późno późno jest,
   Sam wiem, że zbyt późno jest,
   By zaczynać wszystko znów.
   Późno, późno, późno
   Sam wiem,…

   https://www.youtube.com/watch?v=Lx0YfBplFMs

  2. . mówi

   https://www.youtube.com/watch?v=x47aiMa1XUA

   Zawsze bylismy w tej Kulturze Zachodniej ale 250 letnia potega Husarii nie wziela sie z powietrza, tylko z tego, ze kultura Katolicka przenosi kulture babilonu na wprost.
   Dlatego wiara w Jezusa jest naszym zbawieniem lub zguba wspolnoty, gdyz znowu na slabosciach otoczenia tworzy sie imperium.

   Ta sprawa Enigmy, osiagniec polskiej szkoly matematycznej rozciaga sie na wszystkie wydarzenia, przyszle tez …………….

   Ogladam to wszystko niejako z zewnatrz, mam tez takie same odczucia z zewnatrz Polski, ale to co sie dzieje zadziwia – nic nie jest przyziemne.

   Wreszcie moglem troche pojezdzic po Kraju i wrocilem z oczetami takimi jak moi mlodzi koledzy francuscy mechatronicy, wielkosc 2 €, gdy pokazywalem im zdjecia. Nakreslilem im tez kosztorysy willi dostepnych dla nas a takze mozliwosc dalszej nauki.

   Mozna – mozna, ale skad to sie bierze, juz wytlumaczyc niesposob.

   Moze ktos z mlodych dziennikarzy zastapi w naszych czasach Wankowicza?

  3. Santana mówi

   Pięknie to napisałeś Flex. Jestem podobnego zdania , ale mimo słusznego wieku mam chęć zrobić w życiu jeszcze trochę dla tego niewdzięcznego świata.

  4. Matka mówi

   To proponuję zacząć od edukacji. Szczególnie w temacie pandemii – zrobisz zarówno dużo dla siebie, dając sobie też szansę zrobienia czegoś dla świat, czyli nie powtarzania więcej bzdur na temat Covidu.

  5. rondo mówi

   Ty kiedys ogladałaś statystyki, te rządowe? przed i w trakcie plandemii, to zobacz jaka była ilość zgonów. Nikt nie bedzie Tobie niczego wciskał, sama wnioski wyciagniesz. A dodam, że te z czasu plandemii są zafałszowane, bo jest rozporządzenie ministra zdrowia, które mówi, że pacjent mający wiele schorzeń, a wykryto u niego kowidka – gdyby zmarł, to tylko na tą ostatnią nowoczesna chorobę. Ale co ja Ci tłumaczę, wszystko jest do przeczytania na rządowych stronach, tylko trzeba chcieć to zrobić a nie podpierać sie w swoich opiniach propagandą. Bo ci pseudo eksperci, typu Simon, wcześniej śmiali się z noszenia masek, a jeden z nich powiedział że noszenie szmaty to, to samo co włożyć sobie lód do majtek. A pare miesięcy później zmienili zdanie – pewno nie za darmo, bo każdy z nich siedzi w kieszeni u koncernów typu Picer, i Astra od Zenka (a ona juz zmieniła nazwe). To daje do myslenia nie płynąca propaganda

 7. M mówi

  Pani Katarzyno, proszę o namiary na opis tej „zrzutki” o której Pani pisze.
  To pomoże mi i może moim bliskim w uwierzeniu w to, co Pani pisze.
  Pozdrawiam.

 8. Alek mówi

  Jak wspomnialem, wiem, dlaczego ludzie na 19 kobit umieraja. Po prostu nie leczy sie ich. A przy okazji nie leczy sie tez innych. Wszystkich posyla sie w jedna kolejke, gdzie sie latwo od siebie nawzajem moga zarazic prawdziwym koktajlem molotowa. Jedni przetrwaja, inni nie. Lecznictwo na poziomie sredniowiecza lub gorzej.
  Odroznijmy od siebie placz wdowy, ktorej sie nie dziwie i jej wspolczuje nawet jesli przesadza ( i niech przesadza, bo moze w ten sposob ulzy swemu bolowi). od uprawianej na tej podstawie propagandy, ktora jest ohydna.
  To, ze jedni maja 19 kobit, to zadne usprawiedliwienie, by nikogo nie leczyc, a w szczegolnosci by blokowac badania nad lekami na kobt, jak chocby sprawa amantadyny. Kazdy czlowiek przy zdrowych zmyslach by wrecz popieral te badania.

  1. . mówi

   Wlasciwie co one chca:

   – walczyc z wirusem
   – czy z jego skutkami?

   Walcza z wirusem dla naukowej zabawy ale wykorzystujac skutek jaki wywiera, dlatego nie lecza ludzi przed powstaniem wyraznych szkod.

   Wszystko poswiecili swojej wojence z wirusem grypy i wywoluja koszty ktore maja nas zachecic do walki z mutujacymi wirusami.

   Mowia o odpornosci a chca nas wysterylizowac i znowu nowy wirus dostarczy im miliardow.

   Swiatowy biznes.

  2. . mówi

   A uczciwi lekarze lecza skutki tego eksperymentu biznesowego.

   Aby bardziej przestraszyc nie pozwalaja leczyc innych chorob i taki Niedzielski mowi, ze wszyscy zmarli na kovid – 60 tys ludzi wiecej niz normalnie.

   Wniosek, ze nie mamy problemu z wirusem lecz z tymi biznesmenami.

 9. finka mówi

  Matka Kurka też świetnie opisał ten beznadziejny gniot telewizyjny majacy na celu jeszcze większe zastraszenie Polaków, dlaczego żona zmarłego to zrobiła, skoro zmarł na sepsę. Rząd zdemolował opiekę zdrowotną przez wirusa nie bardziej groźnego niz grypowy, W styczniu zmarla b.bliska mi osoba, w b.duzym mieście pogotowie jechało prawie 40 min.,zespół ratowników wyjatkowo empatyczny starał się przywrócić funkcje zyciowe, niestety. Przed epokoą covida karetka byłaby w 5-10 min. I taką demolkę we wszystkich dziedzinach rząd psychopatów zostawi następcom.
  Mimo wszystko nie możemy sie poddawać nie takie rządy upadały, a im o to chodzi, żeby wpędzić nas w stan beznadziei. Oby Chrystus Zmartwychwstały przyniósl wszystkim wiele nadziei na lepsze jutro.

 10. Zbigniew mówi

  No i brak czasu.

  Szybko, szybko, bo covid atakuje i kazde Panstwo musi kupowac szczepionki od wielkiego ponadnarodowego koncernu.

  Ten Nowy Lad moze byc inny, ze te google, feizbuki ……… zostana podzielone i podatki beda placic w kazdym kraju.

 11. fajera mówi

  „test PCR wykazał zakażenie wirusem SARS-CoV-2” Proszę niech Pani nie propaguje tej głupoty.
  „Sekwencje genetyczne stosowane w PCR do wykrywania podejrzanego SARS – CoV – 2, do diagnozowania przypadków chorób i śmierci przypisywanych CoviD -19 są obecne w w dziesiątkach sekwencji samego ludzkiego genomu oraz w sekwencjach około 100 [słownie stu] drobnoustrojów, zawierają inicjatory lub startery, najbardziej rozległe fragmenty pobrane losowo z ich rzekomego genomu, a nawet tzw. geny docelowe, rzekomo specyficzne dla „nowego wirusa”.

  Test jest bezwartościowy, a wszystkie „pozytywne” wyniki uzyskane w ten sposób, powinny zostać bezwzględnie unieważnione . Stephen Bustin, światowej sławy ekspert w dziedzinie testów PCR, stwierdza jednoznacznie, że w pewnych warunkach każdy może uzyskać wynik pozytywny.”

  1. Matka mówi

   Wypowiedziała się doktor rehabilitowana Fujara, która wyczytała te bzdury na jakimś „renomowanym” portalu dla idiotów. Co tam, że naukowcy powszechnie uważają inaczej, ludzie z nieraz kilkudziesięcioletnim dorobkiem naukowym, tytułami profesora itp. Doktor rehabilitowana Fujara zrobiła research w Internecie, więc uważa, że jest kompetentna do wypowiadania się w temacie.

  2. rondo mówi

   Tobie nic nie pomoże, ani wyjaśnienia ani rehabilitacja, koniec

  3. ( ˇ෴ˇ ) mówi

   Zamknij mordę, parchu!

 12. M mówi

  Pani Katarzyno, proszę dać namiary na opis zrzutki, w której jest wzmianka o tym, że ten policjant miał sepsę.

  1. ( ˇ෴ˇ ) mówi

   A co ty, debilu, nie masz komputera? Poszukaj sobie, fajansie, jeśli masz taką potrzebę! Dzwoń na informację!

  2. M mówi

   Pana o nic nie prosiłem.

  3. ( ˇ෴ˇ ) mówi

   Dzwoń na informację!

 13. Fanka mówi

  Ma Pani racje ,to jest podła manipulacja opinią publiczną . Za taki spot reklamowy ktoś powinien odpowiedzieć moralnie i finansowo. Skandaliczne straszenie społeczeństwa.

 14. M mówi

  Nie podając źródła (o co prosiłem dwukrotnie) sprawia Pani wrażenie niewiarygodnej.

  1. ( ˇ෴ˇ ) mówi

   No wie Pani!

   Jest Pani niewiarygodna i teraz @M Panią skreśli !!! W swoim kajeciku skreśli! I jak tu dalej żyć… no jaaakkk… ?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.