Katarzyna TS: Jak dr Kurek pocięła opony „dobremu Żydowi” Danielsowi

Jarosław Kaczyński, rabin Chabad Lubawicz i m.in. Jonny Daniels / Fot. Twitter
48

Szajba niejedno ma imię. Szajba długo może się maskować, ale jak już zrobi swój szajbusowy coming out, to robi to po całości. Do tej pory szajba objawiała się głównie po lewej stronie mocy. Wczoraj szajba wybiła w tzw. prasie prawicowej, a konkretnie na portalu Niezależna.pl. Tytuł szajby brzmi „Kto chce dopaść „króla Polin”? „Gazeta Polska” ostrzegała przed atakami na Danielsa”. Autorem szajby jest Wojciech Mucha, dziennikarz „Gazety Polskiej”. Powodem szajby jest wpis Jonny’ego Danielska na Twitterze, w który informuje on, że udał się na posterunek policji, aby złożyć doniesienie o „atakach na jego osobę”, a po wyjściu zobaczył, że ktoś przeciął mu dwie opony.

W związku z powyższym szajba donosi: „W internecie króluje nienawiść. Także po „prawej stronie”. Antysemici, zwolennicy opuszczenia Unii Europejskiej, ukrainofobi, wreszcie wszelakiej maści podpuszczani przez „liderów opinii” anonimowi hejterzy i wyznawcy teorii spiskowych. Wszyscy oni pod płaszczykiem „mówienia niewygodnej prawdy” nie tylko zaśmiecają debatę publiczną. Szantażują także partię rządzącą, która boi się raz na zawsze wypchnąć ich na margines. To może skończyć się źle. (…) Anonimowi hejterzy oraz część radykalnych komentatorów i polityków znalazła sobie nowy obiekt do kanalizowania swoich spiskowych teorii. Jonny’ego Danielsa”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Potem szajba rozkręca się do poziomu, który śmiało można nazwać fiksum dyrdum połączone z kuku na muniu. Wojciech Mucha atakuje dr Ewę Kurek („kontrowersyjna historyk znana głównie z domagania się ekshumacji w Jedwabnem i niuansowania sytuacji Żydów w gettach”), Jacka Międlara („były ksiądz, dziś internetowy furiat”) i Krzysztofa Bosaka („teoretycznie rozsądny polityk opcji narodowej”). Mucha atakuje też osoby domagające się wznowienia ekshumacji w Jedwabnem, krytykujące politykę PiS wobec Ukrainy oraz walczące o Pomnik Katyński w Jersey City. A wszystkich, którzy krytykują Jonny’ego Danielsa, nazywa „antysemicką szurią”.

Konkluzja szajby brzmi tak: „Obok nacjonalistycznego i antysemickiego planktonu, który poprzyczepiał się tu i ówdzie do nogawek Dobrej Zmiany, kręcenie awantury wokół Izraela, Ukrainy czy pomnika Katyńskiego jest na rękę komuś jeszcze. Nie bez powodu to rosyjska agencja informacyjna Sputnik jako jedna z nielicznych podgrzewała atmosferę wokół decyzji o przeniesieniu monumentu. A kim są setki „anonimowych rozsiewaczy prawdy”? Pozostaje się domyślać”.

Jak widzicie, szajba znalazła wroga w postaci „antysemickiej szurii” i sugeruje, że jest to wróg „z ruską twarzą”. Czym różni się ta szajba, od szajby „Gazety Wyborczej”? Niczym. To jest ten sam styl, ta sama metoda, ten sam poziom manipulacji. Jak już pisałam – szajba niejedno ma imię. „Gazeta Wyborcza” i „Gazeta Polska” wykazują te same objawy szajby, którą pozwolę sobie określić mianem „szuria antypolska”. Skoro Wojciech Mucha chce debatować na takim poziomie, to nie ma sprawy. Tylko niech nie dziwi się, że zostanie uznany za oszołoma lansującego teorię spiskową o „ruskich trollach” pod każdym krzakiem. Dla mnie jest on właśnie takim oszołomem. Trzeba mieć bowiem nierówno pod sufitem, żeby wypisywać takie koszałki-opałki, jakie spłodził Mucha.

Wracając do sprawy przebitych opon „dobrego Żyda” – warto zwrócić uwagę, że dzień wcześniej spłonął samochód Łukasza Bugajskiego, który opowiedział w telewizji wRealu24 o wynikach swojego śledztwa na temat Jonny’ego Danielsa. Czy „szuria antypolska” podniosła krzyk, że Bugajskiemu grozi niebezpieczeństwo? Nie zauważyłam. Jedyne, co wydała z siebie szuria broniąca Danielsa, to żenujący atak na Bugajskiego, któremu Jacek Karnowski z pro-rządowego portalu wPolityce.pl kazał „przepraszać Polskę” za to, że szuka odpowiedzi na pytanie „Kim jest Daniels?”.

Jest w tej sprawie pewien plus. Możemy zobaczyć czarno na białym, jaki poziom reprezentuje „szuria antypolska” po tzw. prawej stronie. Okazuje się, że bez żadnych zahamowań oszkalują i oplują absolutnie każdego, kto psuje ich narrację o genialności „dobrej zmiany”. Nie ma więc mowy o jakiejkolwiek debacie, jeśli wobec osób domagających się wznowienia ekshumacji w Jedwabnem lub walczących o pozostawienie Pomnika Katyńskiego w pierwotnej lokalizacji, Wojciech Mucha stosuje nie tylko określenia obelżywe, ale sugeruje, że są „ruską” V kolumną. Jeśli Mucha myśli, że takimi metodami zapewni Prawu i Sprawiedliwości drugą kadencję, to bardzo się myli. Jedyne, co mu się uda, to przekonać Polaków, że „PiS-PO, jedno zło”. Ale skoro PiS postanowił umierać za Danielsa, to już nie mój problem. To jest problem Jarosława Kaczyńskiego, któremu najwyraźniej wydaje się, że można rządzić Polską łamiąc obietnice wyborcze i hołubiąc „dobrego Żyda”, który lansuje tezy Jana T. Grossa i opluwa Polaków.

Czyżby Jarosław Kaczyński zapomniał, że dopóty dzban wodę nosi, dopóki się ucho nie urwie? Dla wielu Polaków, którzy głosowali na PiS, to ucho już się urwało. A z każdym dniem będzie ich coraz więcej. I wbrew twierdzeniom Wojciecha Muchy nie są to awanturnicy, trolle i wariaci. To są zwykli, normalni Polacy, którzy mają już serdecznie dosyć pedagogiki wstydu i czapkowania Niemcom, Rosjanom, Amerykanom, Żydom, albo komukolwiek innemu. To są Polacy, którzy chcą, żeby Polska była Polską, a nie niemiecko-rosyjskim kondominium pod żydowsko-amerykańskim zarządem powierniczym. Czy to jest tak trudne do zrozumienia?

Przeczytaj też:

Katarzyna TS: Żelazny elektorat PiS w butach KODomitów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. MSW mówi

  Jarosław fotografował się już z norkami, a więc ze szczurem Danielsem też może. Obydwaj panowie wypadli bardzo dobrze, a kto jest ten pierwszy po lewej?

 2. Jakub mówi

  Znajomy zapytał mnie dziś,czy będę głosował na PiS, odparłem krótko…. Nie będę na nich głosował, będę się za nich modlił…

 3. Janek mówi

  100/100
  Ja na pewno na PiS już nie zagłosuję. Są Narodowcy i lepiej stracić swój głos na partię która z powodu manipulacyjnego progu nie przejdzie niż zagłosować aa szujnie nawet jeżeli jest to mniejse zło!

  1. Kris mówi

   Nie ma mniejszego zła. Zło jest zawsze złem. W przypadku pis, po i całej postmagdalenkowej „elity” politycznej mamy do czynienia z najgorszym złem dla Polski.

  2. Groto mówi

   Brawo!!! Tak wlasnie my patrioci powinnismy zrobic!!!!

 4. michu mówi

  Teraz niezależni dziennikarze powinni wyśledzić (ponoć istnieje też dziennikarstwo śledcze), który z tych dwóch oponentów będzie jeździł lepszym autem i który będzie mógł sobie na więcej pozwolić finansowo ;).

 5. Teresa mówi

  Pani Ewo,jak Pani mogła pociąć opony Panu Danielsowi.Powinna się Pani wstydzić.A poza tym,skąd Pani wiedziała że Pan Daniels akurat udaje się na komisariat policji?A swoją drogą,akurat akurat w tym miejscu mu te oponki pocięli?Król Polin powinien być nietykalny

 6. Hammurabi mówi

  Co racja to racja Pani Katarzyno.
  Naprawdę bardzo wielu Polaków przeciera oczy i z niedowierzaniem patrzy na to, co wyczynia obecnie PIS.
  Nie wiem, czy to zewnętrzny szantaż, fałsz czy zwyczajna głupota. Stwierdzam jednak, że PIS już tak bardzo się rozmija z tym co kiedyś głosił, że prawo i sprawiedliwość ma już tylko w nazwie a Polaków i patriotyzm w …

 7. Jacek NH mówi

  „Wielkie nieszczęście stało się naszemu przyjacielowi Mr Jonnemu Danielsowi, jacyś przebrzydli antysemici przebili mu opony w prawie nowym Nissanie. Przyznaję, nie jest rzeczą roztropną śmiać się z cudzego nieszczęścia, taka opona potrafi kosztować kilkaset złotych, a przecież naszemu przyjacielowi niekoniecznie się w portfelu przelewa, wszak wszystko co dla nas robi, to z serca i po kosztach. Dlaczego w takim razie robię sobie jaja z było nie było „zamachu”? Ponieważ ktoś usiłuje sobie robić jaja ze mnie i to w dodatku w najpodlejszym michnikowskim stylu”

  1. Janusz I mówi

   Nic nie słychać o udziale narodowców w wyborach samorządowych. Oni są… na konferencjach prasowych.

  2. Ada mówi

   Pewnie są…

 8. Jacek NH mówi

  „Klasycznie przebita opona z boku, takie zdjęcie pokazał żydowski przyjaciel Polski. Pytam zatem grzecznie, gdzie tu jest jakieś zagrożenie życia? Fura stała na kapciach, które widać z kilometra, więc może na początek darujmy sobie nagłówki „mogło się skończyć tragicznie”, bo zaczęło się śmiesznie. Pytanie drugie. Co nasz serdeczny przyjaciel z tym zrobił? Z tego co widziałem i zrozumiałem „zamach” miał miejsce w środku miasta, przed komisariatem Policji, gdzie monitoring ma nie tylko sama Policja, ale Straż Miejska i szanująca się Pizzeria.”

  1. Janusz I mówi

   Ja nie jestem Żydem i też miałem przecięte cztery opony, które musiałem wyrzucić, za to, że babie zwróciłem uwagę, żeby jej pies nie srał na placu zabaw dla dzieci.

 9. Jacek NH mówi

  „Nie dokopałem się do informacji związanych z czynnościami prawnymi, za to zalała mnie cała fala stopniowanych przymiotników. Niegodziwe, hejterskie, antysemickie, antypolskie, brakuje tylko faszystowskich, nazistowskich, homofobicznych i seksistowskich przejawów agresji. Mam jednak wrażenie, że wszystko przed nami, ponieważ tempo jakie sobie narzucili prawicowi redaktorzy i nadredaktorzy robi wrażenie”

 10. tuszyn mówi

  To co ów Mucha napisał w tym artykule to chyba rekordy świata – pacholstwa, żydo-banderowskiego zaprzaństwa, lizodupstwa i debilizmu. Zapomniał tylko o hodowli futrzaków. Żydooligarchowie za wyłudzone pieniądze z Ojrokibucu i z Polski zbudowali potężny przemysł drobiarski i mają kłopoty z utylizacją odpadów a więc rezunofile od Sakiewicza odgrzebują projekty ustaw likwidującej hodowlę w Polsce i rozbudowę jej na Ukrainie

 11. sten mówi

  Kurna mogli chłopaki załatwić do foci prezesowi kapelusza kazarskiego

  1. Janusz I mówi

   Śmiesznie wygląda prezes bez kapelusza.

 12. KID mówi

  Kolejny problem: skąd Mucha wie, że aktu dokonali prawicowi hejterzy? Pewnie, idiotów nie brakuje (np. W. Mucha), ale równie dobrze (lub bardziej) mogli dokonać tego wszelkiej maści prowokatorzy, np. żydzi, kreujących akty antysemityzmu albo towarzysze z KODu, wiedząc, że i tak wandalizm zostanie przypisany jakimś „nacjonalistom”. Jestem przekonany, że dokonał tego ktoś z lewactwa; oni mają najwięcej korzyści.

 13. Zbulwersowany mówi

  Kalkstein różni się od swoich współbraci jedynie wzrostem i tym, że dla zmylki udaje na pokaz Polaka i katolika .

 14. trtyguh mówi

  Bardzo dobry artykuł, popieram, nie chcemy się kłaniać, ani niemcom ani żydom, ani ruskim, ponieważ każde z nich chce żądzić naszym krajem,
  A wynocha do swoich w tym przypadku zwracam się do „dobrego żyda” – won stąd!!!

 15. Waldek mówi

  To wszystko już na serio tak wygląda, że nam Polakom tylko jeszcze pozostała modlitwa do Najjaśniejszej Panienki o wstawiennictwo u Najwyższego, bo wszyscy już nas zdradzili i zapowiadane „kondominium niemiecko-rosyjskie pod żydowskim zarządem powierniczym” już się nie odstanie. Do tego red. Grzegorz Braun po prostu nabył dożywotnie prawo nazywać się jasnowidzem za odkrycie tego określenia… https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_JDwOs1auAIlrRTjp853MfGNx1hk85MPZ.jpg

  1. Goj mówi

   A co najsranniejsza sranienka jest mesjaszem, czy co? Moja Biblia mówi, że jedynym pośrednikiem do Boga jest Chrystus. A najciekawsze, że mam Biblię katolicką. Jaką Ty masz?

  2. Hammurabi mówi

   Bo widzisz ludziom ciągle mało i mało. Bawet Boga jedynego poprawiać chcą. On powiedział wyraźnie, że jest jeden i tylko jemu należne są pokłony. Nie uczynisz sobie niczego… i nie będziesz się mu kłaniał. Chrystus podobnie „Ojciec większy jest niż ja”…
   rok 431 Efez i ” święta Dziewica jest Matką Boga, ponieważ urodziła Słowo Boże, które stało się ciałem”
   Następnie rok 649 i Synod Laterański w Rzymie: „Maria z Nazaretu została zapłodniona przez Ducha Świętego bez nasienia, następnie urodziła zachowując swe nienaruszone dziewictwo.
   Kolej na rok 1854 i dogmat ogłoszony przez papieża Piusa IX bullą Ineffabilis Deus – „Najświętsza Maryja Panna w pierwszej chwili swego poczęcia za szczególną łaską i przywilejem Boga Wszechmogącego, przez wzgląd na zasługi Jezusa Chrystusa, Zbawiciela rodzaju ludzkiego, została zachowana wolna od wszelkiej zmazy winy pierworodnej”.
   Rok 1950 i papież Pius XII: ” Niepokalana Boża Rodzicielka, zawsze Dziewica, Maryja doznała Wniebowzięcia”. Oczywiście nie określono, żywa, martwa, czy śpiąca.
   Tyle wieków i zmian, a Ty chcesz by prosty lud zadawał pytania? Komu?

  3. Marcin mówi

   A co wam tak Najświętsza Panienka przeszkadza, co? Co chcecie udowodnić?

  4. Hammurabi mówi

   Mylisz się. Jeśli już przeszkadza, to wyłącznie owczy pęd tłumów które nigdy nie zadają pytań, pokornie znoszą kretynów i zwykłych drani na ambonach. Pokora, nawet jako cnota powinna mieć swoje granice!
   A swoją drogą, to czy macierzyństwo jest czymś tak „okropnym”, że potrzeba była dorabiać bzdurną historię?

 16. Robert B. mówi

  Za holokaustowanie opon wypłacić Żydowi 300 mld dolarów. Może wtedy poczuje się usatysfakcjonowany…

 17. Kol-Thun mówi

  Swietny artykul!!! Dokladnie tak samo myslia miliony Polakow oszukane przez PIS i majace dosc nagonki zydostwa na Polsk Daniels to zydpowski menel czychajacy tylko na nasza kase! A te debile Mucha,Karnoskie,Sakiewicze i reszta pseudo prawicowcow to dupowlazy pisowskie ktore dla kasy nadstawia dupy kazdemu! Takie dziennikarskie kurwy!! A propos PIS nie jest wcale prawicowa partia!!! To takie samo lewactwo jak PO!! I jest bardzo prawdziwe powiedzenie ze PISPO to to samo zlo,bagno i szambo!!

 18. kpina !!! mówi

  Dziwic może bardzo pokazywanie , sugerowanie P.Kaczyńskiego zwiazku z zydostwem w Polsce .Z kazdym nalezy rozmawiac , traktując powaznie stronę .
  Nie bronię tego towarzystwa na zdjęciu , jednak musicie zauwazyc , ze P.Kaczynski i obecny rząd przez 3 lata powaznie ukrócił zlodziejstwo w tym kraju , poprawil warunki rodzin , emerytow , lekarstwa bezplatne , postępowe programy gospodarcze , kraj rozwija się nade poprawnie .
  Im lepiej w kraju tym wieksza krytyka i ataki na P.Kaczyńskieo i rząd ?!
  Można wszystko starac sie zrozumieć ale ten artykól w W.Prawo jest kretynski , pozbawiony fundamentalnych racji i co wazne prawdy !
  Wchodze na wasz portal od czasu do czasu i mam powazne obawy na jakie i kogo polecenie wypisujecie te kalumnie ?!

  1. Krzysztof mówi

   Popatrz na to tak – coś musieli zrobić i to na tyle ,żeby zabezpieczyć sobie kolejna wygraną w wyborach. Po co? Ano po to aby nie za szybko Kaczyński mógł wykosić swoich wrogów i dokonać zemsty doskonałej na swoich wrogach politycznych. To o czym piszesz jest tylko w części prawdą – lecz nie wiesz jaki los szykuje nam Kaczyński , obserwuj i myśl trochę zanim coś napiszesz. Musieli przecież jakoś zaskarbić sobie zaufanie społeczeństwa

 19. wstydu nie macie !! mówi

  Jak wytlumaczyc , dzialania rzadu przeciwko bylemu ministrowi finansow Rostowskiemu , za ktorego to wyparowalo z Polski 262 mld zl ?!
  Gdyby , jak sugerujecie , powiazania zydostwa z Jaroslawem Kaczynskim i Rzadem Premiera Morawieckiego przymykalo by kolokwialnie oko na te sprawy , można by wyciagac wnioski , ze ekipa ta sprzyja POchodzeniu Rostkowskiego a jest wręcz przeciwnie !
  Uważam , ze polityka PiS-u idzie w bardzo korzystnym kierunku dla Polski i Polaków , przeciez to widac na kazdym kroku ich dzialań , ale jak widzę pomawianie ich o jakies wspolne z zydami , nie korzystne dzialania , sa blagą , oczernianiu tych ludzi ktorzy tyle juz dobra dla Polski i Polakow uczynili .
  Skonczcie z tymi bzdurami i nie odpowiedzialnymi pismakami !!!

  1. Krzysztof mówi

   Popatrz na to tak – coś musieli zrobić i to na tyle ,żeby zabezpieczyć sobie kolejna wygraną w wyborach. Po co? Ano po to aby nie za szybko Kaczyński mógł wykosić swoich wrogów i dokonać zemsty doskonałej na swoich wrogach politycznych. To o czym piszesz jest tylko w części prawdą – lecz nie wiesz jaki los szykuje nam Kaczyński , obserwuj i myśl trochę zanim coś napiszesz. Musieli przecież jakoś zaskarbić sobie zaufanie społeczeństwa

 20. Andy mówi

  Jacku, twoj portal nie mozna czasami przegladac w sieci komorkowej Talk Mobile w UK i skojarzonych z nia sieciach, np nie moglem przegladac w prawo.pl na Cyprze (primetel) z tego powodu, pisali cos, ze content is inappropriate. Moze sprawdz to w wolnej chwili.

 21. Ada mówi

  No, no, pewnie powaliłeś wszystkich oceną tego artykÓłu i masz przecież prawo postrzegać wszystko na jedno oko, dokąd nie zdejmiesz bielma z tego drugiego.
  Chyba, że jesteś „Eskimosem”. Tak, czy inaczej – każdy z nas ma prawo do własnego osądu, bez apetytu na lizaki.

  1. Ada mówi

   Mój powyższy wpis skierowałam do ciebie „Kpina” – i bez zamulania proszę.

 22. Janusz I mówi

  Mnie do szczęścia nie są potrzebni ani źli ani dobrzy Żydzi.

  1. sten mówi

   Aj waj thak thylko ciebie thak się wydajee …

 23. klioes vel pislamista mówi

  Markistowska sztafeta pokoleń

  Dziadek czerwony krawat zawiązywał
  I na pochodzie dzierżył sztandar krwawy.
  Spiski przeciwko władzy, gdy wykrywał,
  Natychmiast brał się do „robienia sprawy.”
  Partii i chęci szczerej, nie maturze,
  Zawdzięczał pracę swą w prokuraturze.

  Ojciec przeróżne używał krawaty.
  A z flagą Unii niósł …biało-czerwoną!
  Przybrawszy miano socjaldemokraty,
  Brał, co się dało, gdy wszystko dzielono.
  WSI oraz (omal) magisterce
  Zawdzięczał, że „ma z lewej strony serce”.

  Syn nie krawaty, a sukienki wdziewa,
  Gdy na parady idzie równosciowe.
  Tęczowa flaga nad głową powiewa…
  A on, wcielając to, co postępowe,
  Na szpilkach dumnie i wesoło kroczy.
  (Soros mu płaci, więc maluje oczy.)

  A wnuk co zrobi? Też się dostosuje!
  Sztandar zielony poniesie lub czarny,
  Bo do Proroka sympatię poczuje…
  Bo on jest z tych, no… Taki lud figlarny,
  Co zawsze chętnie tej władzy się przyda,
  Która nie spyta o gwiazdę Dawida.

 24. eSTERA mówi

  „zagraj mi piękny cyganie”,te dwa brodate kundle na 100% członkowie kapeli podwórkowej żępolącej o pięknych cyganach,to tak jakby śpiewać o pięknych francuskach,zapasionych lochach,lub o pięknych żydach, KOŃ BY SIĘ UŚMIAŁ,zwłaszcza żydówicach z nochami jak klamy do muzeum pseudo-holocaustu polin.wśród trzech troglodytów stoi siedzący pies kaczka ze swoim paskudnym pyskiem i fałszywymi ślipiami hieny,wzrostu okazałego bo ponad 1,40cm. w jarmule.

 25. Robert mówi

  Kiedy statek tonie,dobrze jest być w żydowskim gronie,Panie Jarku.Panie Jonny,Pan nie będzie wkórwiony na opony,kiedy rzuca się całe koła ratunkowe w oceanie pełnym ryb latających dookoła ,nawet na samochodach przyklejają,choć zdarte opony…Pan nasz,niech nie będzie wkórwiony,na opony

 26. Andrzej mówi

  Ta niezalezna.pl chyba nie jest taka „niezależna”. Po artykule nt. wizyty PAD w Waszyngtonie Poland First dwa razy próbowałem wkleić komentarz: „Czy wojska amerykańskie i GP Morgan będą gwarantem wykonania ustawy 447 ?” i nic.

 27. joorek mówi

  Gdyby ktoś tak po prostu podszedł z nożem, schylił sie i dźgał opony Danielsa nie byłoby problemu z jego ustaleniem. W tamtym miejscu ponoć jest przynajmniej kilka kamer monitoringu. Dlaczego policja nie ustaliła sprawcy?

 28. A. mówi

  Mucha to wyjątkowo głupie bydle.

 29. dd. mówi

  My Polacy żądamy żeby Polska była Polską, a nie niemiecko-rosyjskim
  kondominium pod żydowsko-amerykańskim zarządem powierniczym. ROZUMIESZ „DOBRA ZMIANO”? Zebyście się dobra zmiano NIE zdziwili przy wyborach! Głosowaliśmy na Andrzeja Dudę bo PiS i Guda ukrywali prawdę o Kornchauserach!!! ŻĄDAMY TERAZ ABY NAM PO OCZACH NIE WYBIJAĆ ANTYPOLSKIEGO TOTALNIE NAZWISKA PRZED NAZWISKIEM PREZYDENTA!!! Przed wyborami, na konwencjach wyborczych PiS z Kaczynskim NIE przedstawiali zony p.Dudy nazwiskiem kornchauser I TAM MA ZOSTAĆ, BO MY POLACY NIE ZYCZYMY SOBIE PODBIJANIA NAZWISKA POLAKOŻERCÓW! Nie winimy zony prezydenta za haniebne brednie jej ojca i jej brata ale nazwisko rodowe niech sobie schowa do kieszeni a jesli jej to nie odpowiada to niech się sama schowa i nie pokazuje w mediach!

 30. aza mówi

  zapasione nieogolone, niedomyte z wyglądu, niechlujne CZLOWIEKI. A jest tam jeden z tych co to o zbrodnaich zydowskich na zydach i Polakach mówił w TVP INFO, ze to bzdura i „nie podpada pod żadna rubryka”! co ten Kaczynski robi z tymi polakożercami!!!???? PiS spier….sprawę nowelizacji Ustawy o IPNie, zydzi łżąc zrobili co chcieli!! Najpodlejsze z najpodlejszych zachowań jest to, ze zydzi posłuzyli sie TOTALNYMI KŁAMSTWAMI I MANIPULACJAMI DO WALKI Z POLSKĄ, Z POLAKAMI ABY USTAWA O IPN NIE MOGŁA WEJSC W ZYCIE!! NO I TO ZYDZI NAPISALI NAM POLAKOM PRAWO I ZA TO, ZA TEN FAKT PODDANSTWA NARODU POLSKIEGO WBREW JEGO, NARODU POLSKIEGO ZGODZIE, KAZDA PARTIA, KTORA NA TAKIE DICTUM POZWALA WINNA WYLECIEĆ W KOSMOS Z POLITYKI POLSKIEJ!!!

  1. Krzysztof mówi

   Brawo – całkowita słuszność!!!!

 31. Krzysztof mówi

  W nadchodzących wyborach głosujmy na Polaków , głosujmy na Narodowców , patriotów a nie na mieszańców z żydowska krwią i samych żydów , których jest multum w Polsce. Zwróćcie uwagę w TV sami żydzi , wywiady z młodymi czy starymi na ulicach to tylko z żydami – niedobrze się robi , czyżby wszyscy Polacy wyjechali z Polski? Jesli są niech działają , niech popierają ruchy narodowościowe , a nie przybłędów z bliskiego wschodu czy ukrainy.

  1. joorek mówi

   ich nie jest dużo tylko są bardzo zamożni i wpływowi. Dzieci żydokomuny opływają w luksusy i dostają najlepsze stanowiska. Polacy przejrzeliby na oczy gdyby ustawowo nakazać żydokomunie powrót do ich prawdziwych nazwisk.

 32. M.S.Kazimierzak mówi

  Feliks Koneczny,autor oryginalnego podziału na CYWILIZACJE,w konsekwencji NASTĘPSTWA WYBRAŃSTWA opisał ŻYDOWSKĄ nazywając ją CYWILIZACJĄ PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.Dzięki cywilizacyjnie ukształtowanej przewrotności doświadczamy dziś procesu od ŻYDOBOLSZEWIZMU,do ŻYDOBANDERYZMU.
  Michael Jones : WPŁYW ŻYDOWSKIEGO REWOLUCJONIZMU NA HISTORIĘ ŚWIATA.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.