Katarzyna TS: Czy premier Morawiecki zaleca koszerny seks i wyłudzanie pieniędzy metodą „na dobroczynność”?

rabin Boteach i premier Morawiecki/ fot. twitter
8

Objawił nam się nowy żydowski „wielki przyjaciel Polski”. O tym fakcie radośnie poinformował na twitterze sekretarz premiera Morawieckiego, Andrzej Pawluszek. „Wczoraj wspólnie z nowojorskim rabinem Shmuley Boteach, wielkim przyjacielem Polski, uczestniczyłem w odsłonięciu pomnika na Pl. Piłsudskiego. Rabin był gościem tej ważnej uroczystości. Thank you so much @RabbiShmuley. It was an honor to spend almost whole day with you” – napisał Pawluszek.

Kim jest rabin Boteach? To osoba, z którą ówczesny wicepremier Morawiecki spotkał się w Nowym Jorku we wrześniu 2017 r. W spotkaniu uczestniczył też izraelski „ekspert od PR” Jonny Daniels. O tym spotkaniu pisałam w felietonie pt. „Wicepremier Morawiecki na dywaniku u amerykańskiego rabina. Warto było?”

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kilka dni temu rabin Boteach pojawił się w Polsce i od razu został przyjęty na salonach. Premier Morawiecki ugościł go koszernym obiadem, podczas którego rabin skrytykował nowelizację ustawy o IPN i zalecił jej wycofanie. Portal braci Karnowskich, wPolityce, zareklamował rabina artykułem pt. „Ważny artykuł rabina Shmuley’a po spotkaniu z premierem Morawieckim”. Sekretarz Pawluszek nazwał go „wielkim przyjacielem Polski”. Dziś ów „wielki przyjaciel” pojawił się na Marszu Żywych w Auschwitz, gdzie z ukontentowaniem odnotował fakt, że na trasie marszu znalazła się grupka Polaków z transparentem: „Prosimy o wybaczenie za naszych przodków. Prosimy o wybaczenie za polski antysemityzm. Polscy chrześcijanie” . Rabin Boteach poinformował także opinię publiczną, że podczas przemówienia w Auschwitz prezydent Izraela „SKARCIŁ („rebuke”) Polskę za ustawę o Holokauście”.

Jeśli to ma być „wielki przyjaciel Polski”, to powiem krotko: Boże, chroń nas od takich przyjaciół!

Postanowiłam sprawdzić, jakie dokonania ma na swoim koncie rabin Shmuley Boteach, który sztorcuje polskiego premiera w związku z ustawą o IPN, i którego Prawo i Sprawiedliwość nosi na rękach. Oto wyniki mojego reasearchu.

Rabin Shmuley Boteach to kolejny przedstawiciel rasistowskiej sekty żydowskiej Chabad Lubawicz wspierającej państwo Izrael i łowiącej żydowskie dusze dla wiary w swojego cadyka, którego próbują narzucić Żydom jako Mesjasza. Rabin Shmuley Boteach to również celebryta, który ma na swoim koncie „doradztwo duchowe” dla Michaela Jacksona. Nieźle obłowił się też ów rabin na działalności charytatywnej. Według informacji zamieszczonej przez Guidestar, czyli portal specjalizujący się w zbieraniu informacji na temat amerykańskich organizacji non-profit – w 2009 roku rabin Boteach zarobił 229 tysięcy dolarów jako dyrektor organizacji dobroczynnej This World. Czy to dużo, czy mało? Sprawdźmy zatem, ile w 2009 roku organizacja rabina Boteacha wydała na cele dobroczynne. Uwaga! Wydała 70 tysięcy dolarów, a więc trzy razy mniej niż na pensję dla „dobroczyńcy”, z którym premier Morawiecki pozuje dziś do zdjęć.

Co ciekawe, dokumenty podatkowe wskazują, że organizacja This World wcześniej nazywała się „Oxford L’Chaim Society”. Jej szefem również był rabin Boteach. W 1999 roku konto bankowe „Oxford L’Chaim Society” zostało zamrożone przez Brytyjską Komisję Charytatywną, a dochodzenie wykazało „szereg niewłaściwych wypłat” dokonanych przez Boteacha i jego żonę. Wydatki administracyjne były nieporównanie wysokie w porównaniu do relatywnie niskich wydatków na cele dobroczynne. W wyniku dochodzenia członkowie zarządu „Oxford L’Chaim Society” zdecydowali się „zwinąć” działalność organizacji. Biura w Londynie i Oxfordzie zostały zamknięte.

A teraz kolejna perełka. Rabin Shmuley Boteach nie tylko wyspecjalizował się w zarabianiu na dobroczynności, ale postanowił też zostać Wujkiem „Dobra Rada”. Na poradach też przecież można zarobić. A na czym najlepiej zarobić? Oczywiście, na seksie.

Rabin Boteach jest autorem książki pt. „Koszerny seks”. Oto, jak reklamuje ją portal „Lubimy czytać”: „Wspaniały seks sprawia, że krzyczysz z rozkoszy. Koszerny seks – że pamiętasz później imię partnera. Wspaniały seks to zaspokajanie się. Koszerny seks to kochanie się.
Wspaniały seks nie zostawia po sobie śladu. Koszerny seks nie zna rozdzielenia. We wspaniałym seksie wciąż jesteśmy pełni zahamowań. W koszernym seksie dwoje ludzi pozbywa się blokad i otwiera serce. Wspaniały seks to forma zmysłowego spełnienia. Koszerny seks to najwyższa forma poznania. (…) Dla autora Koszernego seksu nie ma tematów tabu. Napisał on poradnik, w którym odnajdujemy pytania, dylematy i zapatrywania charakterystyczne dla naszych czasów, wartkie tempo, cenne poczucie humoru – a czasem natrafiamy na jasno sformułowaną konieczność wyznaczenia granic. Książka wartka, dowcipna (mnóstwo zaskakujących mott i cytatów), znakomicie skonstruowana (rozdziały i podrozdziały o wyrazistych tytułach)”.

Wychodzi na to, że rabin Shmuley Boteach to takie żydowskie skrzyżowanie Owsiaka z poradnikiem seksualnym. Ciekawe, czy polski premier ma tego świadomość? A może premier Morawiecki zaleca koszerny seks i wyłudzanie pieniędzy metodą „na dobroczynność”? Ktoś, kto wie, jakie z rabina Boteacha jest ziółko i zobaczy jego zdjęcia z premierem, może tak właśnie pomyśleć.

Zdaje się, że polskie władze wybrały sobie niezłego hucpiarza na żydowskiego „wielkiego przyjaciela Polski”. Trochę wstyd, c’nie?

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Robert B. mówi

  Jak dotrzeć do premiera, jak sprawić, by otwierały się przed tobą wszystkie wrota Rzeczpospolitej 3 i pół? Pozbyć się napleta…

 2. Ania mówi

  Nie jest możliwa koegzystencja dwóch różnych przeciwstawnych sobie cywilizacji – katolickiej i żydowskiej. Nie da się połączyć wody z ogniem, dobra ze złem, nieba z piekłem.

 3. enter mówi

  Nie można pogodzić ze sobą poszkodowanego i i oszusta, a taka obecnie jest relacja Polaka z Zydem Syjonistą.

 4. Constancja mówi

  Ten rubaszny koszalek opalek bylby nawet smieszny, ale chce doradzac Polsce? „Doradca duchowy” Michaela Jacksona, a wszyscy wiemy jak on zyl i skonczyl…

 5. rychu mówi

  Te wszystkie fundacje organizuja zydzi bo oni unikaja pracy jak ognia łatwe zycie . kazdy geszeft na gojach jest dobry

 6. ibrahim ibn jakub mówi

  Aj, waj…a co mnie może zajmować sex mojego Moraweckego….to jest bardzo nietaktowne. Oj bardzo. Zabyć osiem palestyńskich dzieci nie jest tak bardzo nietaktownym yncydentem, jak ynteresować sie sexem mojego Moraweckego……

 7. julie mówi

  Haju waju ! Haju waju ! Az czi to rzad pszijacziek Polski od wcziora weczora ? Sziem tylko zapchlicz w takim , haj waj haj waj jak kochacz Polska wasza Nasza khrrraj ! By cie tak mirawuecki ontak goraco pokochal jak psy dzuada w ciemnej ulicy ! Co za obluda , co za obluda ! Kim wy rzadzacy naprawde jestescie ! Jak wam nie wstyd aby Polonia i wlasciwie garstka polskich , rzetelnych mediow , publicystiw I jednego posla Szanownego Pana Winnickiego krzyczala w obronie Naszej Ojczyzny ? ! Gdzie pochowaliscie sie ? ! Jak przedstawiacie godnosc Narody Polskiego ? ! Zloby , koryta wam w glowach tak samo siedza jak poprzednikom ! Nie tylko PeLo. Zdrajcy , szmalcownicy wyslali dwich przychladtow do USA . No wlasnie po co ? Czyzby czaputowycz mial spitkac sie ze swoimi kumplami – kgb ? A ten Gowin przy byl PO to by rizprawiac , ze slave ma zarobki na panstwowej posadce. Kanapowiec zaprzaly , rozleniwiony – wiadomo co ! To wy chcecie abysmy my Polacy , Sol Ziemi Matki Naszej, Polski padali przed mafia swiatowa na kolana , a za coz to za coz ? …

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.